Перейти до змісту

Наші думки стосовно ситуаціїї в Україні


andrey23

Рекомендовані повідомлення

Ura, залишає нас на 3 дні за образу учасників форуму.

Сподіваюсь наші модератори почнуть вже банити подібні "екземпляри", надто вони багато уваги привертають своєю пустослівністю

і робити з них "великомучаников за матушку Расею" ?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Ura, залишає нас на 3 дні за образу учасників форуму.

Сподіваюсь наші модератори почнуть вже банити подібні "екземпляри", надто вони багато уваги привертають своєю пустослівністю

і робити з них "великомучаников за матушку Расею" ?

ну чому ж? одне діло коли у людини протилежна думка і вона адекватно її обстоює, інше ж коли все сміття викидає на голови інших

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що andrey23, від перегляду російських ЗМІ промились мізки, не означає що українські ЗМІ не маніпулюють фразами вирваними з інтерв'ю російських політиків.

Можна провести простий експеримент: беремо російський прапор, виходимо з ним наприклад на театральний майдан і засікаємо за скільки часу нам б'ють писки (ще на ютуб можна за зняти)

milana я розумію що andrey23 провокує всіх Вас , але це не означає що після декількох невдалих спроб переконати його Ви маєте наступати на одні й ті самі граблі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можна провести простий експеримент: беремо російський прапор, виходимо з ним наприклад на театральний майдан і засікаємо за скільки часу нам б'ють писки (ще на ютуб можна за зняти)

думаю до театрального з таким прапором дійти не встигне))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще краще, просто не реагувати на пости andrey23, як казала одна мудра людина на форумі - не годувати.

Трохи поспілкується сам із собою мудрим, і все, інтерес писати самому собі пропаде. :_02:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що andrey23, від перегляду російських ЗМІ промились мізки, не означає що українські ЗМІ не маніпулюють фразами вирваними з інтерв'ю російських політиків.

Можна провести простий експеримент: беремо російський прапор, виходимо з ним наприклад на театральний майдан і засікаємо за скільки часу нам б'ють писки (ще на ютуб можна за зняти)

milana я розумію що andrey23 провокує всіх Вас , але це не означає що після декількох невдалих спроб переконати його Ви маєте наступати на одні й ті самі граблі :)

Ніколи не міг би навіть уявити, що молодому хлопцю, який живе не в Луганську а в Луцьку, який знає про все що відбулось і відбувається не з преси чи соціальних мереж, можна було ТАК "промити " мозок :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в кожного свої таргани в голові, і коли вони влаштовують дискотеку все залежить від музики яку вони хочуть чути

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну в кожного свої таргани в голові, і коли вони влаштовують дискотеку все залежить від музики яку вони хочуть чути

Важко не погодитись з Вами :_02:
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Cherman,

Супер!!!

Просто - місцевий шизанутий. Колись я, вроді, навіть щось купував з заліза в нього.

Ще раз прошу - йобніть йому чимось тяжким по голові, хто знає хто цей брєд несе...

або дайте адресу нам...

хоча є варіант, що хтось купив(вкрав) логін...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що andrey23, від перегляду російських ЗМІ промились мізки, не означає що українські ЗМІ не маніпулюють фразами вирваними з інтерв'ю російських політиків.

Можна провести простий експеримент: беремо російський прапор, виходимо з ним наприклад на театральний майдан і засікаємо за скільки часу нам б'ють писки (ще на ютуб можна за зняти)

milana я розумію що andrey23 провокує всіх Вас , але це не означає що після декількох невдалих спроб переконати його Ви маєте наступати на одні й ті самі граблі :)

Ніколи не міг би навіть уявити, що молодому хлопцю, який живе не в Луганську а в Луцьку, який знає про все що відбулось і відбувається не з преси чи соціальних мереж, можна було ТАК "промити " мозок :_02:

В чому є промитим мозок?В тому,що росіяни не є нашим ворогом?В тому,що "наші" олігархи та їх маріонетки і є тим самим нашим ворогом,який натравлює нас всіх один на одного?В тому,що зовнішнім ворогом є американські окупанти,які прагнуть всунути сюди свого носа?

До чого тут Росія?

Cherman,

Супер!!!

Просто - місцевий шизанутий. Колись я, вроді, навіть щось купував з заліза в нього.

Ще раз прошу - йобніть йому чимось тяжким по голові, хто знає хто цей брєд несе...

або дайте адресу нам...

хоча є варіант, що хтось купив(вкрав) логін...

І що ти зробиш?На якій підставі?Що я є українцем із іншою думкою?

Мені не треба американських окупантів,єврейських олігархів,нелегітимних хунт із неслов"ян на території України!А тобі що,всього цього треба?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І що ти зробиш?

здамо на примусове лікування, де тобі й місце))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви є реальними зомбі,я вам задав конкретні питання,а ви сюди свої "брєдні" постите.Так кому куди пора,патріоти ви шановні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

БЛя, народ, ви ще задовбались вестись на пости цього ....

не відповідайте йому, і він за@беться писати сам до себе в своїй темі

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23, ти дуже неввічливо відповів на мій пост, але бог з ним - хамло воно і є хамло.

Я думала тобі відповісти, почала збирати твої цитати, щоб довести всю абсурдність твоїх висловів, і за 5 хвилин їх назбиралось стільки за останні 5-6 сторінок, що для мене стало зрозумілим одне - у людини в голові такииииий смітник, що навіть не варто його зачіпати, це вже глухий номер. Людина нахапалась якихось дурнуватих кліше і хоче виставити себе за допомогою них мислячою особою

Сподіваюсь наші модератори почнуть вже банити подібні "екземпляри", надто вони багато уваги привертають своєю пустослівністю

Шановна,переконаний,що купка кліше якраз у твоїй голові.Ніякого абсурду мої пости не мали.Нічого нового із того,чим нашпигована була голова молоді за ці роки,ти мені не розкажеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви є реальними зомбі,я вам задав конкретні питання,а ви сюди свої "брєдні" постите.Так кому куди пора,патріоти ви шановні?

Тебе не дивує наступне, те що один ти тут такий, зі своєю "іншою думкою" ?

Заміть, тут сидить дуже багато людей, як україномовні так і російськомовні і ніхто тебе тут не підтримав!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-----------

Ви є реальними зомбі,я вам задав конкретні питання,а ви сюди свої "брєдні" постите.Так кому куди пора,патріоти ви шановні?

Тебе не дивує наступне, те що один ти тут такий, зі своєю "іншою думкою" ?

Заміть, тут сидить дуже багато людей, як україномовні так і російськомовні і ніхто тебе тут не підтримав!

Ні,не так!Ніхто мені конкретно не відповів на ЖОДНЕ запитання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тебе не дивує наступне, те що один ти тут такий, зі своєю "іншою думкою" ?

Не чіпай його. Бачиш, що процес пішов - він сам себе цитує. Тсс, не зачіпай!!!
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

-----------

Ви є реальними зомбі,я вам задав конкретні питання,а ви сюди свої "брєдні" постите.Так кому куди пора,патріоти ви шановні?

Тебе не дивує наступне, те що один ти тут такий, зі своєю "іншою думкою" ?

Заміть, тут сидить дуже багато людей, як україномовні так і російськомовні і ніхто тебе тут не підтримав!

Ні,не так!Ніхто мені конкретно не відповів на ЖОДНЕ запитання.

А хто ти такий, щоб відповідати на твої питання ? Щось не подобається ? піди вискажись правому сектору, постійно стоїть палатка в центрі .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23, Ви себе відносите до якоїсь з релігійних конфесій ?

Зараз-менше.Був і є як і переважна більшість із нас.

Тільки як це стосується ситуації в Україні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на скільки я зрозумів з ваших слів то ви є православним. І як християнин Ви вважаєте прийнятним що озброєні люди в Слов'янську виставляють живим щитом дітей і жінок ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

зараз він скаже, такаго не було , де факти ? :0148: і українські смі брешуть та підкуплі американцями

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на скільки я зрозумів з ваших слів то ви є православним. І як християнин Ви вважаєте прийнятним що озброєні люди в Слов'янську виставляють живим щитом дітей і жінок ?

Дітей і жінок ніхто не виставляє,навіщо вводиш в оману?Я дивлюсь відео всі на Anna-news.info,так жінки самі виходять проти військ на рівні із чоловіками.Дітей там немає.

І ще:а прийнятно,що війська,які складаються ВИКЛЮЧНО із слов"ян ідуть на слов"ян за наказом євреїв,які підтримуються американським окупантським коштом,коштами олігархів-неслов"ян?Це нормально,ти де живеш,в Ізраїлі 2?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це нормально,ти де живеш,в Ізраїлі 2?

тебе жиди в дитинстві зґвалтували?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Идет бой ополченцев с высадившимся из вертолетов десантом на блок-посту вблизи города Соледар примерно в 50 км от Славянска. В Соледаре расположены склады оружия советских времен и Второй мировой войны в старых соляных шахтных выработках. Склады очень большие - десятки тысяч единиц оружия и огромное число боеприпасов.

Ну що ж, тримаю кулаки за наших десантників.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...