Перейти до змісту

Наші думки стосовно ситуаціїї в Україні


andrey23

Рекомендовані повідомлення

ШАНОВНІ АДМІНІСТРАТОРИ чому до цих пір не забанили цього персонажа andrey23???????

Чи Ви вважаєте, що він не порушує правил форуму? Чи Ви підтримуєте його може?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Активно звідусіль кричать про страшних агресорів "рашистів","путлєра" і так далі,всі в темі.Рекомендую в цей складний час думати виключно власною головою,спираючись на факти,а не на тупу пропаганду "українських" зомбоЗМІ.

Закликаю витратити 2 години часу хоча б на це відео

і не забувати про попередні також,щоб дізнатись,що насправді відбувається в цій державі,щоб дізнатись,хто насправді є ворогом усіх українців,а не міфічна Росія.

І взагалі,добре було б задуматись "вмєняемым" українцям,чому вимерло 7 мільйонів співмешканців за 23 роки-це на цілу тисячу більше померлих,ніж народжених КОЖНОГО дня,і так протягом 23 років!Росія у цьому винувата?7 мільйонів співмешканців постійно викинуті на заробітки по закордонах!За ці самі 23 роки ніби нізвідки з"явилися нікому раніше не відомі олігархи із мільярдами.Звідки вони взялися,де вони взяли стільки грошей?Росія їм відсипала?Поки нашим батькам не платили місяцями і роками зарплату,почили з"являтися олігархи.Стало ясно вже давно,звідки вони набрали мільярди,просто тупо обікравши всіх через кримінальну приватизацію загальнонародної власності."Приватизація по-українськи"-

-рекомендую.І де ж та клята Росія?

Це все лише трохи основної правдивої інформації.

Не завадило би згадати,як роздерли Югославію зовсім недавно,коли братні народи почали гасити один одного на втіху ясно кому.Все те саме йде і у нас.Ще б згадали про Хазарський каганат,про хазар сучасних в особі Коломойського і його кодла.

Україна страх просто,яка "незалежна" сьогодні і вже 23 роки,із агентами ЦРУ,МІ-6 у будівлях СБУ,агентом ЦРУ Наливайченком,із агентами ізраїльских "Моссаду","Нативу" в вузах Києва...і так далі.

Але це ж Росія у всьому винна!

А на ділі українці вже давно є рабами і не більше кого тільки не:від американських ТНК,до ізраїльських розвідок.Так,шановні українські мужики,всі ви є простими рабами!Наші жінки продають себе по всьому світові,а винуваті росіяни!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробачте. що вмішуюсь у Вашу дискусію, але мені здається, що це так стосується andrey23Nyu-SLlwHm4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А по темі є що?Де докази,що Росія і "Путлєр"-це страшний ворог нашої багатостраждальної "незалежної" України?ЗомбоЗМІ кричать чи тимчуки із теми про "Війну"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, ампутація Криму - це во благо ???

фінансування, проведення терористичних дій на сході та півдні України - це добре???

подобається Путлер - їдь в московію

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрєйка, та фсьо нармально, Рассєя нам - "друг, тафаріщь і брат! (ТИ ПОНЯЛ?!, скатіна?!)"

Россія ну взагалі ні при чому, це все - массони та всесвітня змова проти нас, славян!

А рассія і рассіянє хочуть нам тіко добра і благополуччя! А те, шо вони Крим забрали - та то фігня! Правда в житті, наприклад, нормальна теща, коли доця при першій сварці з чоловіком прибігає з речами до неї, кажи "одружилась?! тепер вчись жити разом, і не бігай туди-сюди"...

Те, що вони військами нам дразнять попід кордонами - це просто випадковий збіг! в них навчання там...

Те, шо вони кожного разу перед кожними виборами, перед кожною зимою, ціну за газ залуплюють теж "по-братські" і починають нас нагинати - то теж фігня, це ж "любя".

Те, що вони час-від-часу товари наші "забороняють" і починають театри на кордоні влаштовувати про якісь там "недотримання стандартів" - то теж просто "дружній жарт"...

Друже, тобі сци в очі - ти будеш казати, що то божа роса.

Перестань плутати поняття: росіяни - так, нам родичі, а от Рассєя - ворог №1. І це не наш вибір, вона сама себе так поставила.

Вона - сусід, з яким вітаються через зуби, і який намагається, як тільки ти відвернешся, перекинути сміття тобі на город, витерти ноги від болота об твою калітку, і який, коли в тебе починається пожежа, дістає пляшку самогону і починає святкувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, ампутація Криму - це во благо ???

фінансування, проведення терористичних дій на сході та півдні України - це добре???

подобається Путлер - їдь в московію

Подобається Європа-вперед,що ти тут робиш?Докази є на рахунок проведення дій,поки я бачу лише нацистів із "Правого сектору",які спалили живцем більше 100 людей в Одесі,Національну гвардію,яка проводить каральні операції за наказом нелегітимної влади,яка використовує артилерію і літальні апарати проти українців!Єдина країна?Де вона?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрєйка, та фсьо нармально, Рассєя нам - "друг, тафаріщь і брат! (ТИ ПОНЯЛ?!, скатіна?!)"

Россія ну взагалі ні при чому, це все - массони та всесвітня змова проти нас, славян!

А рассія і рассіянє хочуть нам тіко добра і благополуччя! А те, шо вони Крим забрали - та то фігня! Правда в житті, наприклад, нормальна теща, коли доця при першій сварці з чоловіком прибігає з речами до неї, кажи "одружилась?! тепер вчись жити разом, і не бігай туди-сюди"...

Те, що вони військами нам дразнять попід кордонами - це просто випадковий збіг! в них навчання там...

Те, шо вони кожного разу перед кожними виборами, перед кожною зимою, ціну за газ залуплюють теж "по-братські" і починають нас нагинати - то теж фігня, це ж "любя".

Те, що вони час-від-часу товари наші "забороняють" і починають театри на кордоні влаштовувати про якісь там "недотримання стандартів" - то теж просто "дружній жарт"...

Друже, тобі сци в очі - ти будеш казати, що то божа роса.

Перестань плутати поняття: росіяни - так, нам родичі, а от Рассєя - ворог №1. І це не наш вибір, вона сама себе так поставила.

Вона - сусід, з яким вітаються через зуби, і який намагається, як тільки ти відвернешся, перекинути сміття тобі на город, витерти ноги від болота об твою калітку, і який, коли в тебе починається пожежа, дістає пляшку самогону і починає святкувати.

А що робить нинішня "влада",яка стала такою в результаті класичного держ. перевороту?Посилає танки,артилерію,літаки,вертольоти проти українців?Якби газ менше крали олігархи,то все було б інакше.

Чому СБУ є філіалом ЦРУ США,"Моссаду"ізраїльського?В нас тут що,Америка якась чи Ізраїль?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібно таки медицину в Україні підіймати, а особливо каральну.

Коллега, думаете лоботомия?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Андрєйка, докази є?:-)

Докази є у посиланнях моїх на відео із авторитетними людьми,присвяти десь годин із 5 ввечері і подивись,дізнаєшся багато правди,а не мороку "українських" зомбоЗМІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, ампутація Криму - це во благо ???

фінансування, проведення терористичних дій на сході та півдні України - це добре???

подобається Путлер - їдь в московію

Подобається Європа-вперед,що ти тут робиш?

Ти тух хлопче демагогії не розводь. Може ти тут чужинець, а ми на своїй землі. І гнати нас звідси - не треба!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коллега, думаете лоботомия?

Як варіант, колега.

Але ефективність цієї операції залежить від наявності звивин(наскільки пам'ятаю їх повинно бути більше однієї),

а в поціента атрофія моцку проглядається.

Потрібен більш широкий консиліум.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звертаюсь до адміністрації форуму.

може ви все-таки заробите 1000 грн й відкриєте мені адресу троля?

а то мої джерела, які точно перевірять цього клоуна, зараз мають більш важливу роботу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

звертаюсь до адміністрації форуму.

може ви все-таки заробите 1000 грн й відкриєте мені адресу троля?

а то мої джерела, які точно перевірять цього клоуна, зараз мають більш важливу роботу.

Шановний,можу сказати,що не меншим тролем і ви є.Не треба мене лякати,за собою пильнуйте.

Тут тема на рахунок ситуації в Україні,у вас своя думка,а в мене трохи інакша.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бл***, Андрій, ти цікава людина із розряду "сси в глаза- йому все Божья роса". ну якого хєра я маю довіряти "авторитетним людям"?? для кого вони авторитети? ким підтверджений їх авторитет?? Міжнародною академією наук, в якій платиш штуку баксюків і ти члєн? та ти єб***вся. друже, ми замахалися посилать тебе хором на***.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Блядь, Андрій, ти цікава людина із розряду "сси в глаза- йому все Божья роса". ну якого хєра я маю довіряти "авторитетним людям"?? для кого вони авторитети? ким підтверджений їх авторитет?? Міжнародною академією наук, в якій платиш штуку баксюків і ти члєн? та ти єбанувся. друже, ми замахалися посилать тебе хором нахуй.

А кому довіряти?Тимчукам різним,філатовим чи може бійцям із "Аcademi",які взагалі не мають права знаходитись на території ніби суверенної держави.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кому довіряти?Тимчукам

До речі дуже авторитетний чоловік. Заслуговує на довіру.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба мене лякати,за собою пильнуйте.

а я тебе не лякаю. хочу зустрітись, кави випити, поспілкуватись на політичні теми))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не треба мене лякати,за собою пильнуйте.

а я тебе не лякаю. хочу зустрітись, кави випити, поспілкуватись на політичні теми))

Та ну, це ж клавіатурний боєць, сциконе, не прийде ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а кому довіряти? хуй зна яким фурсовим? з якого хєра ти вирішив, що володієш істиною? іди куди посилають і не ганяй тут понти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Tolik_lt, тема називається "Наші думки стосовно ситуації в у Україні". Тобто думки . Так що не заважай чуваку "гнать пургу"!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...