Перейти до змісту

Наші думки стосовно ситуаціїї в Україні


andrey23

Рекомендовані повідомлення

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

MANJAK11, такі гарні і адекватні слова. Не варто їх тратити на Гандрушок. Там сидять реальні долбой..би (нажаль деколи навіть з вищою освітою, що підтверджує формулювання деяких їхніх постів) і РОЗУМІЮТЬ, що вони пишуть брєд, але вони цей брєд не перестануть писати, бо він платний!!!

Відкрию Вам секрет, ті Гандрушки можуть в день ходити на одні мітинги, а ввечері писати в інтернеті пости за інші... Повірте, серед НАШИХ знайомих такі є... Я недавне сам в шоці був... До сих пір два пальці не згинаються... Не відписуйте їм - шукайте спосіб зловити їх в реалі... (самий простий - соц інженерія, не боюсь це написати, Гандрушки все-одно не "поймуть")

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

MANJAK11, такі гарні і адекватні слова. Не варто їх тратити на Гандрушок. Там сидять реальні долбой..би (нажаль деколи навіть з вищою освітою, що підтверджує формулювання деяких їхніх постів) і РОЗУМІЮТЬ, що вони пишуть брєд, але вони цей брєд не перестануть писати, бо він платний!!!

Відкрию Вам секрет, ті Гандрушки можуть в день ходити на одні мітинги, а ввечері писати в інтернеті пости за інші... Повірте, серед НАШИХ знайомих такі є... Я недавне сам в шоці був... До сих пір два пальці не згинаються... Не відписуйте їм - шукайте спосіб зловити їх в реалі... (самий простий - соц інженерія, не боюсь це написати, Гандрушки все-одно не "поймуть")

Ні,це моя позиція,що в ній брєдового?

Не забувайте за посилання.Очищуйте мозок від мороку зомбоЗМІ:

http://politiko.ua/blogpost103128

http://vu.ua/article.../2012/1414.html

Це так,для початку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні в якому разі!Вигідно тільки американцям і їх ставленникам в Києві,вигідно єврейським олігархам,які будують тут Нову Хазарію(ти не забув про Хазарський каганат?).

Якби Росія не приєднала Крим,то хунта віддала б Крим під американську військову базу.Мені не треба тут американських окупантів.В нас руська земля,а не Ізраїль 2,чи американський полігон!

зал**у тобі на воротнік, а не руська земля, це Українська земля, яку постійно гнобили всякі уроди, не давали продихнути, а потім й твої брати москалі, які вбивали людей, висилали в ссилки й морили голодомором, витравили середній клас й інтелігенцію й позганяли народ в колгоспи, повідбирали землю й майно. ще донедавна я особисто волів не згадувати цього, що було то було, але твої покровителі й надалі пхають свого вонючого й грязного носа до нас на землю й такі проплачені зомбі як ти їм в цьому потакають. Я не знаю, що конкретно москалі мають тобі зробити, щоб в тебе відкрились очі, мабуть навіть якщо насруть на голову, то ти скажеш що то американці чи євреї зробили, ти по запаху відчуваєш. Краще б ти був проплаченим трольом, ніж справді вірив у той брєд, що пишеш. В перщому випадку, ти робиш роботу, хай і гадську як і твоя душонка, а в другому ти тоді просто розумововідсталий, а це вже назавжди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні в якому разі!Вигідно тільки американцям і їх ставленникам в Києві,вигідно єврейським олігархам,які будують тут Нову Хазарію(ти не забув про Хазарський каганат?).

Якби Росія не приєднала Крим,то хунта віддала б Крим під американську військову базу.Мені не треба тут американських окупантів.В нас руська земля,а не Ізраїль 2,чи американський полігон!

зал**у тобі на воротнік, а не руська земля, це Українська земля, яку постійно гнобили всякі уроди, не давали продихнути, а потім й твої брати москалі, які вбивали людей, висилали в ссилки й морили голодомором, витравили середній клас й інтелігенцію й позганяли народ в колгоспи, повідбирали землю й майно. ще донедавна я особисто волів не згадувати цього, що було то було, але твої покровителі й надалі пхають свого вонючого й грязного носа до нас на землю й такі проплачені зомбі як ти їм в цьому потакають. Я не знаю, що конкретно москалі мають тобі зробити, щоб в тебе відкрились очі, мабуть навіть якщо насруть на голову, то ти скажеш що то американці чи євреї зробили, ти по запаху відчуваєш. Краще б ти був проплаченим трольом, ніж справді вірив у той брєд, що пишеш. В перщому випадку, ти робиш роботу, хай і гадську як і твоя душонка, а в другому ти тоді просто розумововідсталий, а це вже назавжди

Пробач,але це моя позиція,ніякі "москалі" в тому,що відбувалось на теренах нашої держави не винні у тій страшній мірі,яку багато хто транслює через зомбоЗМІ,фальшиву наскрізь історію,написану на американські гранти.

Руська,українська земля не для американських чи єврейських окупантів.

Не забувайте за посилання.Очищуйте мозок від мороку зомбоЗМІ:

http://politiko.ua/blogpost103128

http://vu.ua/article.../2012/1414.html

Це так,для початку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробач,але це моя позиція,ніякі "москалі" в тому,що відбувалось на теренах нашої держави не винні у тій страшній мірі,яку багато хто транслює через зомбоЗМІ,фальшиву наскрізь історію,написану на американські гранти.

Руська,українська земля не для американських чи єврейських окупантів.

ти знаєш, вже якщо з двох зол вибирати меньше, то хай краще будуть американські чи єврейські окупанти, чим такі недорозвинені як москалі й ти, які вміють лише грабити, бухати й нищити чуже добро. Серед росіян є самородки, але на основі загальної маси це капля в морі, та й ті здебільшого повиїзджали за кордон, щоб не жити серед таких недоумків як ти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні,це моя позиція,що в ній брєдового?

Не суть в тому чи брєдова в вас Гандрушок позиція. Вона просто платна. Платна ВОРОГОМ Українського народу.

Думав не писати - напишу... коротка інструкція по ловлі Гандрушок!! (Метод соц інженерії, що підрозуміває максимум Вашої фантазії!!!)

Наприклад, от вчора Гандрушка засвітився (не проблема бачити, що конкретного Гандрушку цікавить на форумі крім платних тем про політику. де він гуляє і що його цікавить...) в темі в купівлі-продажу (це, наприклад, щоб не було ніяких паралелей) коммєрчєской любві (а може попугаїв чи акваріумних рибок), і що??? Які дії??? З пару анкет створюються різні пропозиції купівлі-продажу цікавого Гандрушці об"єкту і далі чекаємо покльовки в приват... Головне - не засмічувати форум створенням нових анкет (тим більше форум не резиновий) - треба воювати з Гандрушками певним вже створеним колективом. Серед Гандрушок, хоч і основна маса довбойобів, але не клінічних на жаль... На новостворені анкети не клюють(((

Головне фантазія - чим краще Гандрушку зачепити - тим менше шансів, що він зірветься.

А тепер основне. Якщо вже Гандрушка попався - ні в якому разі не здавати його мєнтам чи самообороні!!! Вони надто добрі і повільні...)))Писати тут. Ну або Коломойському. Хоча ми швидше зв"яжемось з Коломойським...)))

Вибачте за сумбур, надіюсь суть зрозуміла всім... А так, Андрей23, тобі ще не страшно...????)))))) Є люди, які кажуть, що ти попався, хоча кажуть, що ти і далеченько... Але не переживай)))) Животворящу клізму ти ще випрошувати будеш))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пробач,але це моя позиція,ніякі "москалі" в тому,що відбувалось на теренах нашої держави не винні у тій страшній мірі,яку багато хто транслює через зомбоЗМІ,фальшиву наскрізь історію,написану на американські гранти.

Руська,українська земля не для американських чи єврейських окупантів.

ти знаєш, вже якщо з двох зол вибирати меньше, то хай краще будуть американські чи єврейські окупанти, чим такі недорозвинені як москалі й ти, які вміють лише грабити, бухати й нищити чуже добро. Серед росіян є самородки, але на основі загальної маси це капля в морі, та й ті здебільшого повиїзджали за кордон, щоб не жити серед таких недоумків як ти

Це ти так думаєш.Не буде цього на території всієї держави.Росіяни нікого не грабували ніколи,чужого добра ніколи не нищили.Росіяни завжди захищались і розвивали території,куди приходили.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти так думаєш.Не буде цього на території всієї держави.Росіяни нікого не грабували ніколи,чужого добра ніколи не нищили.Росіяни завжди захищались і розвивали території,куди приходили.

та да, бідні милі й нещасні створіння

Це треба не думати а знати, твої брати москалі забрали особисто в МОГО прадіда декілька гектарів лісу, і ти зараз будеш пи*діти, що то не вони ? марсіани забрали ? тьху

Ще трохи й ти таки підеш в бан, бо твою наглу брехню вже закінчуются сили читати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ні,це моя позиція,що в ній брєдового?

Не суть в тому чи брєдова в вас Гандрушок позиція. Вона просто платна. Платна ВОРОГОМ Українського народу.

Думав не писати - напишу... коротка інструкція по ловлі Гандрушок!! (Метод соц інженерії, що підрозуміває максимум Вашої фантазії!!!)

От вроді вчора Гандрушка (це приклад!!!!!) засвітився (не проблема бачити, що конкретного Гандрушку цікавить на форумі крім платних тем про політику. де він гуляє і що його цікавить...) в темі в купівлі-продажу (наприклад, щоб не було ніяких паралелей) коммєрчєской любві (а може попугаїв чи акваріумних рибок), і що??? З пару анкет створюються різні пропозиції купівлі-продажу цікавого Гандрушці об"єкту і далі чекаємо покльовки в приват... Головне - не засмічувати форум створенням нових анкет (тим більше форум не резиновий) - треба воювати з Гандрушками певним вже створеним колективом. Серед Гандрушок, хоч і основна маса довбойобів, але не клінічних на жаль... На новостворені анкети не клюють(((

Головне фантазія - чим краще Гандрушку зачепити - тим менше шансів, що він зірветься.

А тепер основне. Якщо вже Гандрушка попався - ні в якому разі не здавати його мєнтам чи самообороні!!! Вони надто добрі і повільні...)))Писати тут. Ну або Коломойському. Хоча ми швидше зв"яжемось з Коломойським...)))

Вибачте за сумбур, надіюсь суть зрозуміла всім... А так, Андрей23, тобі ще не страшно...????))))))

Чому я маю боятися?Треба нормально розібратися,хто є твоїм ворогом!Не тим,на кого вказують зомбоЗМІ,а самому,через аналіз інформації,аналіз подій,читання книжок,а також дослухаючись до думок різних відомих людей,а не тільки до тих,які заливають,що ми є великими українцями,а "москалі"-то наш одвічний ворог.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти так думаєш.Не буде цього на території всієї держави.Росіяни нікого не грабували ніколи,чужого добра ніколи не нищили.Росіяни завжди захищались і розвивали території,куди приходили.

Дуже цікава думка, пізнавальна.Дядьку, то ви, теє, приходьте в неділю в штаб Правого сектору, проведіть лекцію на тему- Україна це руська земля.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому я маю боятися?Треба нормально розібратися,хто є твоїм ворогом!Не тим,на кого вказують зомбоЗМІ,а самому,через аналіз інформації,аналіз подій,читання книжок.

Хеллоу, амигос!!! Извини, что разговариваю по-французски!!!))))

Немає слів. Чекаємо на Ваші, Гандрушки фото!!! Народ вимагає почесті своїм героям!!!!

Не вздумайте дальше нести брєд і тошнити на цьому форумі. Повірте... Клізмою вже не обійдешся...

До речі. Заробіток Ваш тут вже накрився. Я постарався, щоб з Вами, Гандрушки платні більше тут дискусій не вели.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти так думаєш.Не буде цього на території всієї держави.Росіяни нікого не грабували ніколи,чужого добра ніколи не нищили.Росіяни завжди захищались і розвивали території,куди приходили.

Дуже цікава думка, пізнавальна.Дядьку, то ви, теє, приходьте в неділю в штаб Правого сектору, проведіть лекцію на тему- Україна це руська земля.

Мені із "Правим сектором" не по дорозі.Хай би хлопці із тієї організації подумали самі,що їм в голову навбивали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені із "Правим сектором" не по дорозі.Хай би хлопці із тієї організації подумали самі,що їм в голову навбивали.

як показала дискусія, тобі взагалі з нормальними людьми не подорозі, кісєльов твій кумир

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чому я маю боятися?Треба нормально розібратися,хто є твоїм ворогом!Не тим,на кого вказують зомбоЗМІ,а самому,через аналіз інформації,аналіз подій,читання книжок.

Хеллоу, амигос!!! Извини, что разговариваю по-французски!!!))))

Немає слів. Чекаємо на Ваші, Гандрушки фото!!! Народ вимагає почесті своїм героям!!!!

Не вздумайте дальше нести брєд і тошнити на цьому форумі. Повірте... Клізмою вже не обійдешся...

До речі. Заробіток Ваш тут вже накрився. Я постарався, щоб з Вами, Гандрушки платні більше тут дискусій не вели.

Брєд в тебе в голові,я лише виклав свою позицію стосовно всього того безладу,що зараз відбувається в державі.І просто закликаю всіх задуматись на хвильку.Мені однаково,що хтось подумає на рахунок моєї позиції,оскільки ніяких адекватних контраргументів не було та і не може бути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти так думаєш.Не буде цього на території всієї держави.Росіяни нікого не грабували ніколи,чужого добра ніколи не нищили.Росіяни завжди захищались і розвивали території,куди приходили.

Дуже цікава думка, пізнавальна.Дядьку, то ви, теє, приходьте в неділю в штаб Правого сектору, проведіть лекцію на тему- Україна це руська земля.

Мені із "Правим сектором" не по дорозі.Хай би хлопці із тієї організації подумали самі,що їм в голову навбивали.

Люди, простіть мене Христа раді, що годую троля. Пропоную відкриту дискусію, але не інтернеті, а з людьми, які також знають історію своєї країни. Ви спроможній на такий крок, чи відстоювати свої думки ви здатні тільки ховаючись за аватаром і ніком?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти так думаєш.Не буде цього на території всієї держави.Росіяни нікого не грабували ніколи,чужого добра ніколи не нищили.Росіяни завжди захищались і розвивали території,куди приходили.

Дуже цікава думка, пізнавальна.Дядьку, то ви, теє, приходьте в неділю в штаб Правого сектору, проведіть лекцію на тему- Україна це руська земля.

Мені із "Правим сектором" не по дорозі.Хай би хлопці із тієї організації подумали самі,що їм в голову навбивали.

Люди, простіть мене Христа раді, що годую троля. Пропоную відкриту дискусію, але не інтернеті, а з людьми, які також знають історію своєї країни. Ви спроможній на такий крок, чи відстоювати свої думки ви здатні тільки ховаючись за аватаром і ніком?

На відкриту дискусію не готовий,все таки я не вчився на історика,а власні думки сформувались після прослуховування в інтернеті протягом 3 років відомих людей,значною мірою відомих росіян.Їм я довіряю,збоку завжди видніше,що відбувається насправді,а не так як кажуть зомбоЗМІ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Добавлю про метод соц інженерії (не взагалі, а тільки вплані ловлі Гандрушок, щоб хто не подумав, що я пропагандую бєку)...

Зрозумійте, Гандрушки, такі ж прості люди. Вони не боти електронні. В кожного Гандрушки може бути зачіпка. Доказано, що ще не один Гандрушка не зайшов-напакостив-покинув форум щоб не потратити 5-10 хв своїм інтересам - це мінімум. Більшість Гандрушок скільки днів гадять на вибраному форумі - стільки і цікавляться їхніми особистими темами. Ось тут головне - правильна наживка для Гандрушки!! А тим більше, якщо модератори мають змогу і бажання помогти...

Гандрушки можуть цікавитись різним - телефонами, компутерами, авто (запчастинами), собаками, СЄМКАМИ, АДІДАСАМИ т.п...)))) Головне вже їх підсікти і не впустити...))))

Не здавайтесь!!! От Гандрушка (Андрей23 вроді попався), а скільки їх ще буде....

А, головне, забув добавити, йобніть зразу Гандрушку по голові пару раз - зайвим не буде...))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ти так думаєш.Не буде цього на території всієї держави.Росіяни нікого не грабували ніколи,чужого добра ніколи не нищили.Росіяни завжди захищались і розвивали території,куди приходили.

та да, бідні милі й нещасні створіння

Це треба не думати а знати, твої брати москалі забрали особисто в МОГО прадіда декілька гектарів лісу, і ти зараз будеш пи*діти, що то не вони ? марсіани забрали ? тьху

Ще трохи й ти таки підеш в бан, бо твою наглу брехню вже закінчуются сили читати

Яка брехня?А ти думаєш,якби прийшли нацисти,які йшли зачистити всіх руських під корінь і заволодіти ресурсами наших земель,то вони б залишили декілька гектарів лісу твоєму прадіду?Ніхто б з нас і не народився навіть.

Звичайно,зараз легше всього скинути все на "москалів",та ще й зомбоЗМІ кричать кожен день про російських "окупантів".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка брехня?А ти думаєш,якби прийшли нацисти,які йшли зачистити всіх руських під корінь і заволодіти ресурсами наших земель,то вони б залишили декілька гектарів лісу твоєму прадіду?Ніхто б з нас і не народився навіть. Звичайно,зараз легше всього скинути все на "москалів",та ще й зомбоЗМІ кричать кожен день про російських "окупантів".

Правильно. Нацисти зараз і є - москалі!!!! І нічого вони і нікому не залишать...

Гандрушки, не треба себе позорити. Вас тут розкусили. Несіть брєд і заробляйте на інших ресурсах, де вас поки терплять... Тут на борді ви зможете заробити тільки геморой...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка брехня?А ти думаєш,якби прийшли нацисти,які йшли зачистити всіх руських під корінь і заволодіти ресурсами наших земель,то вони б залишили декілька гектарів лісу твоєму прадіду?Ніхто б з нас і не народився навіть. Звичайно,зараз легше всього скинути все на "москалів",та ще й зомбоЗМІ кричать кожен день про російських "окупантів".

Правильно. Нацисти зараз і є - москалі!!!! І нічого вони і нікому не залишать...

Гандрушки, не треба себе позорити. Вас тут розкусили. Несіть брєд і заробляйте на інших ресурсах, де вас поки терплять... Тут на борді ви зможете заробити тільки геморой...

Звичайно,аякже."Москалі" у всьому винні.Подивився б краще відео за тими посиланнями,що я давав,або хоча б декілька відео політичного експерта Владіміра Матвєєва,признаного науковця,автора 100 наукових робіт,якому погрожують чомусь єврейські українські олігархи і ізраїльські спецслужби на території України "незалежної".

І до чого тут Росія?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов сьогодні на Борду, глянув що і відбувається в розділі Політика і бачу, що все по старому - Гавномьот працює :)

На відкриту дискусію не готовий,

Сташно?

Не здавайтесь!!! От Гандрушка (Андрей23 вроді попався), а скільки їх ще буде....

А, головне, забув добавити, йобніть зразу Гандрушку по голові пару раз - зайвим не буде...))))

Навіщо? Ви ж самі ведетесь на його провокації. Якби хлопчина просто висловив свою думку і все, а ви пройшли б повз - ніхто б і не помітив цього Андюшку, а так - світова слава :) ! Ну і пару копійок звичайно :) А у вас - потріпані нерви. Так що Андрюшка молодець - свою роботу робить файно. Я б такого на роботу взяв би :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зайшов сьогодні на Борду, глянув що і відбувається в розділі Політика і бачу, що все по старому - Гавномьот працює :)

На відкриту дискусію не готовий,

Сташно?

Ніскільки.Мені соромно,що стільки українців не хочуть розуміти очевидних речей,а тільки кричать голослівно про російських "окупантів",і що Україна-не Росія,а насправді в нас спільного набагато більше ніж навпаки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.:

На відкриту дискусію не готовий,все таки я не вчився на історика,а власні думки сформувались після прослуховування в інтернеті протягом 3 років відомих людей,значною мірою відомих росіян.Їм я довіряю,збоку завжди видніше,що відбувається насправді,а не так як кажуть зомбоЗМІ.

Дякую, поржав :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

P.S.:

На відкриту дискусію не готовий,все таки я не вчився на історика,а власні думки сформувались після прослуховування в інтернеті протягом 3 років відомих людей,значною мірою відомих росіян.Їм я довіряю,збоку завжди видніше,що відбувається насправді,а не так як кажуть зомбоЗМІ.

Дякую, поржав :)

Ну-ну,але я впевний,що буду останнім,хто посміється.

P.S.:

На відкриту дискусію не готовий,все таки я не вчився на історика,а власні думки сформувались після прослуховування в інтернеті протягом 3 років відомих людей,значною мірою відомих росіян.Їм я довіряю,збоку завжди видніше,що відбувається насправді,а не так як кажуть зомбоЗМІ.

Дякую, поржав :)

А на ділі,зараз зовсім не до жартів,коли певні люди із Києва намагаються роздмухати єдинокровну громадянську війну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...