Перейти до змісту

Наші думки стосовно ситуаціїї в Україні


andrey23

Рекомендовані повідомлення

Росія у всьому винувата?

Так

Повторюю,на території Русі,як Великої так і Малої,Білорусі не мають права правити,віддавати накази жиди,ми живемо не в Ізраїлі 2.

В радянському союзі, євреї, українці та росіяни (й інші нації) у другій світовій боролись проти фашистів та нацистів, які винищували єврейське населення. Зараз ви говорите як фашист та нацист.

Я тобі наводжу перевірені факти,а ти фігню постиш.

До чого тут Росія?

Ти хочеш сказати що усього цього не було ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 376
  • Створено
  • Остання відповідь

Росія у всьому винувата?

Так

Повторюю,на території Русі,як Великої так і Малої,Білорусі не мають права правити,віддавати накази жиди,ми живемо не в Ізраїлі 2.

В радянському союзі, євреї, українці та росіяни (й інші нації) у другій світовій боролись проти фашистів та нацистів, які винищували єврейське населення. Зараз ви говорите як фашист та нацист.

Я тобі наводжу перевірені факти,а ти фігню постиш.

До чого тут Росія?

Ти хочеш сказати що усього цього не було ?

Не придирайся до слів,звичайно,що боролись.

Питання в тому,що українцям не треба воювати проти не чужих нам росіян,захищаючи інтереси олігархів,їх ставленників. Олігархів треба не захищати,а саджати за махінації із загальнодержавною власністю.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Президент не зрікався і крапка,він є легітимним.

Легітимність - це міжнародне та національне визнання. Януковича президентом визнала тільки Росія. Інші країни його не визнають. Народ України також його не визнає. Висновок: він нелегітимний. Якщо він президент - то хай повертається в Україну.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не придирайся до слів,звичайно,що боролись.

Я не придираюсь, просто хочу звернути увагу, що потрібно думати про що говориш. Ще раз скажеш що такого не було - поставлю раком.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Короче так. Використовуючи соц. інженерію (хто не знає - гугліть, а також, ти Гандрушка - погугли...). Доказано, що це лайно (Гандрушка) - збірне лайно... Нажаль, це лайно не з адресів зі сходу, а з наших..., але:

+ в тому що Гандрушка проти нас один скляк би через пару постів...

- в тому що оказується Гандрушок на Заході до хєра...(((

А сама головна біда в тому, що Гандрушці ми можемо доказувати - він розуміє, але сміється і пише, ми можемо його ловити (вроді бачимо, але... - не дасться Гандрушка в сіті, тому що він багатоличний, тобто багатоосібний..., а багатоличних Гандрушок наша СБУ поки не тяне...((( Хоча... Вроді Путлєр ЦРУ почав боятись... Може неспроста... Може пі...дець дійсно Гандрушкам...???

Короче. Було бажання Гандрушку зловити за яйця, майже зловився, але... (((( Напевне його керівники з Фашистської Російської Імперії самі прибрали Гандрушку... І головна біда, не в пропажі Гандрушки, а в тому в особі кого він знову появиться....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оооо... Забувся!!! Самий простий рецепт проти Гандрушок - пиздяч його чимось тяжким спочатку, а потім розбирайся шо і откудава...)))) По крайній мірі, якщо Коломойський і не дасть 10 шт баксів, то ми, Волиняки, на могорич скинемось...)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто залишу декілька ссилок тим,хто хоче поступово позбутися мороку у головах

Тепер я все зрозумів.

Ви знаєте, лікуватись ніколи не пізно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По крайній мірі, якщо Коломойський і не дасть 10 шт баксів, то ми, Волиняки, на могорич скинемось...)))

А естетичне задоволення? ))))
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаразд, година пізня, залишаю вас всіх на одинці з Андрюшкою :), думаю вам буде не сумно. Нехай хлопець дрочить строчить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Гаразд, година пізня, залишаю вас всіх на одинці з Андрюшкою :), думаю вам буде не сумно. Нехай хлопець дрочить строчить.

А де Андрушка??? Ау.... Тут останніх пару днів з одного логіна Андрей23 тільки Гандрушки заходять... Може вони нашого Андрушку того... в заложниках тримають в Зазеркальї Слов"янську і він (справжній Андрушка) мусив віддати свій логін і пароль фуліганам...????

Андрушка!!!! Дай нам якось знати що ти не Гандрушка..... Ау.......... Не пропадааааайййййй.... Все. Нема Андрушки. Остались тільки Гандрушки.

Біда... Скучно...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Коротше,ясно,що всі тут сильно розумні.Я просто залишу декілька ссилок тим,хто хоче поступово позбутися мороку у головах,що так і ллється звідусіль,загляньте.Дуже рекомендую подивитись і задуматись,особливо молодим особам із нестійкою психікою.

http://politiko.ua/blogpost103128

http://vu.ua/article.../2012/1414.html

Це так,для початку.

Короче так. Використовуючи соц. інженерію (хто не знає - гугліть, а також, ти Гандрушка - погугли...). Доказано, що це лайно (Гандрушка) - збірне лайно... Нажаль, це лайно не з адресів зі сходу, а з наших..., але:

+ в тому що Гандрушка проти нас один скляк би через пару постів...

- в тому що оказується Гандрушок на Заході до хєра...(((

А сама головна біда в тому, що Гандрушці ми можемо доказувати - він розуміє, але сміється і пише, ми можемо його ловити (вроді бачимо, але... - не дасться Гандрушка в сіті, тому що він багатоличний, тобто багатоосібний..., а багатоличних Гандрушок наша СБУ поки не тяне...((( Хоча... Вроді Путлєр ЦРУ почав боятись... Може неспроста... Може пі...дець дійсно Гандрушкам...???

Короче. Було бажання Гандрушку зловити за яйця, майже зловився, але... (((( Напевне його керівники з Фашистської Російської Імперії самі прибрали Гандрушку... І головна біда, не в пропажі Гандрушки, а в тому в особі кого він знову появиться....

Путін ЦРУ боїться?Та Путін мав і має все американське керівництво,спецслужби в одному місці!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто залишу декілька ссилок тим,хто хоче поступово позбутися мороку у головах,що так і ллється звідусіль,загляньте.Дуже рекомендую подивитись і задуматись,особливо молодим особам із нестійкою психікою.

Повторюсь.

хто хоче поступово позбутися мороку у головах

Тепер я все зрозумів.

Ви знаєте, лікуватись ніколи не пізно.

Лікуйтесь.

Вам би в тайгу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23,

Гандрушки!!! Шкода що всіх вас не зловити... але я думаю декількох з вас "животворящі 7-ми чи навіть 10-ти літрові клізми настигнуть"...

Дуже шкода, що немає можливості швидко вирахувати ВСІ ваші справжні фізичні адреси... Але Гандрушки!!! Не переживайте - тут в неті тоже є українські патріоти - здадуть вас потихеньку))) Вони над цим працюють... Головне, що вже ясно - деякі з вас дійсно з Луцька... Веселе життя ми вам тут забезпечимо))))

І дай вам Бог, не попасти мені (чи наприклад, Андрію Віталійовичу) під гарячу руку... Кажуть, що ви Гандрушки не сильно сприятливі до допитів... Ну-ну... Давно було пора почистити маслом живильний (для Гандрушок - животворящій) диск з гімном України... Кажуть ще ні один Гандрушка не встояв...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я просто залишу декілька ссилок тим,хто хоче поступово позбутися мороку у головах,що так і ллється звідусіль,загляньте.Дуже рекомендую подивитись і задуматись,особливо молодим особам із нестійкою психікою.

Повторюсь.

хто хоче поступово позбутися мороку у головах

Тепер я все зрозумів.

Ви знаєте, лікуватись ніколи не пізно.

Лікуйтесь.

Вам би в тайгу.

Ага,пролікуйтесь,шановний,а краще почніть думати власною головою.Кому вигідний хаос в Україні?Як українські єврейські олігархи "заробили" свої мільярди,обікравши всіх українців мінімум на 10000 зеленого паперу кожного із нас?Чому за цей самий час вимерло 7 мільйонів людей?Чому всі олігархи платять податки за кордоном?

До чого тут Росія?

andrey23 тепер питання, ти хочеш жити в сильній та незалежній Україні ?

Це не можливо на даний час,на жаль,скоріше за все,не буде можливим ніколи вже!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23,

Гандрушки!!! Чим би вас ще так зачепити, щоб ви писали побільше... Знаю що вас багато, але потроху наші патріоти вас вичислюють...

Страшно навіть уявити звідки це останнє бидло andrey23, , що на схожій на справжню українську мову писало??? Невже Путлєр таку глибоку диверсію затіяв чи справді найшлась продажна істота????

ПиСи. Ви, Гандрушки пишіть... Потихеньку ми вас відловимо... Путлєру вас ні при яких раскладах не вигідно захищать... Так що чорти в аду не зря новий казан прикупили....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23,

Гандрушки!!! Чим би вас ще так зачепити, щоб ви писали побільше... Знаю що вас багато, але потроху наші патріоти вас вичислюють...

Страшно навіть уявити звідки це останнє бидло andrey23, , що на схожій на справжню українську мову писало??? Невже Путлєр таку глибоку диверсію затіяв чи справді найшлась продажна істота????

ПиСи. Ви, Гандрушки пишіть... Потихеньку ми вас відловимо... Путлєру вас ні при яких раскладах не вигідно захищать... Так що чорти в аду не зря новий казан прикупили....

І буду писати.За що ви мене ображаєте?Я не хочу ніякої війни громадянської на території нашої чудової країни.Навіщо слов"яни убивають один одного за незрозуміло кого?!

Путін і росіяни не є нашими ворогами.Ми не чужі один одному.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на території нашої чудової країни.

а це за вашим посиланням

Украина - окраина Великой Руси или не состоявшаяся нация

ТУПИШ

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на території нашої чудової країни.

а це за вашим посиланням

Украина - окраина Великой Руси или не состоявшаяся нация

ТУПИШ

Так і є,не туплю!Україну в теперішніх кордонах ми завоювали разом із росіянами.Навіщо ж проти тих,із ким разом в окопах стояли наші предки зараз воювати?Навіщо?

Якщо наш спільний ворог-це олігархи не нашої національності,їх прислужники,які допомагали їм грабувати наших батьків,нас,наших дітей.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23,

Гандрушки!!! Чим би вас ще так зачепити, щоб ви писали побільше... Знаю що вас багато, але потроху наші патріоти вас вичислюють...

Страшно навіть уявити звідки це останнє бидло andrey23, , що на схожій на справжню українську мову писало??? Невже Путлєр таку глибоку диверсію затіяв чи справді найшлась продажна істота????

ПиСи. Ви, Гандрушки пишіть... Потихеньку ми вас відловимо... Путлєру вас ні при яких раскладах не вигідно захищать... Так що чорти в аду не зря новий казан прикупили....

І буду писати.За що ви мене ображаєте?Я не хочу ніякої війни громадянської на території нашої чудової країни.Навіщо слов"яни убивають один одного за незрозуміло кого?!

Путін і росіяни не є нашими ворогами.Ми не чужі один одному.

Гандрушка... Ти пиши, пиши... Але не забувай, Путлєр кгб-іст... В ньго по понятіях не положено продажників цінити.... Так що подумай до кого ти прийдеш мін..ет милостиню за кусок хліба просити...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23,

Гандрушки!!! Чим би вас ще так зачепити, щоб ви писали побільше... Знаю що вас багато, але потроху наші патріоти вас вичислюють...

Страшно навіть уявити звідки це останнє бидло andrey23, , що на схожій на справжню українську мову писало??? Невже Путлєр таку глибоку диверсію затіяв чи справді найшлась продажна істота????

ПиСи. Ви, Гандрушки пишіть... Потихеньку ми вас відловимо... Путлєру вас ні при яких раскладах не вигідно захищать... Так що чорти в аду не зря новий казан прикупили....

І буду писати.За що ви мене ображаєте?Я не хочу ніякої війни громадянської на території нашої чудової країни.Навіщо слов"яни убивають один одного за незрозуміло кого?!

Путін і росіяни не є нашими ворогами.Ми не чужі один одному.

Гандрушка... Ти пиши, пиши... Але не забувай, Путлєр кгб-іст... В ньго по понятіях не положено продажників цінити.... Так що подумай до кого ти прийдеш мін..ет милостиню за кусок хліба просити...

Мене ти ніколи не переконаєш у зворотньому.Путін-не ворог нам.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23,

слиш второсортний, це не я, це твій брат путлєр сказав, є пряма мова й багато в неті роликів, то повторюсь, сліщ второсортний, ми й без твого світоча розуму знаємо, що нашу країну обкрадали олігархи на чолі з твоїм легітимним президентом, й до нього теж, тільки б якби падло твій друг путлєр не бряцав зброєю на кордонах, не віджимав крим й не засилав би диверсантів на схід, то вже б потроху починали б боротись, а так. Твоєму богу путлєру вигіідний хаос тут, щоб на пару з олігархами й новим януковичем й надалі доїти й грабити неньку Україну

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

andrey23,

слиш второсортний, це не я, це твій брат путлєр сказав, є пряма мова й багато в неті роликів, то повторюсь, сліщ второсортний, ми й без твого світоча розуму знаємо, що нашу країну обкрадали олігархи на чолі з твоїм легітимним президентом, й до нього теж, тільки б якби падло твій друг путлєр не бряцав зброєю на кордонах, не віджимав крим й не засилав би диверсантів на схід, то вже б потроху починали б боротись, а так. Твоєму богу путлєру вигіідний хаос тут, щоб на пару з олігархами й новим януковичем й надалі доїти й грабити неньку Україну

Ні в якому разі!Вигідно тільки американцям і їх ставленникам в Києві,вигідно єврейським олігархам,які будують тут Нову Хазарію(ти не забув про Хазарський каганат?).

Якби Росія не приєднала Крим,то хунта віддала б Крим під американську військову базу.Мені не треба тут американських окупантів.В нас руська земля,а не Ізраїль 2,чи американський полігон!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...