Перейти до змісту

Війна, ч 2


marko

Рекомендовані повідомлення

З огляду на останні події у мене виникла думка, що наші генерали насправді зовсім не наші.

І АТО потрібно було б починати з генеральських кабінетів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 14,3 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Якщо правда - то Росія скоро введе війська

http://www.charter97...14/6/12/102491/

щойно прокинувся?

рашкостан вже давно ввів війська...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Володимир Парасюк про мітинг біля управління Прикордонної служби:

Якщо Аваков розжене мітинг біля управління Прикордонної служби, то нарветься на Майдан 3.0.

Люди протестують, бо усвідомлюють, хто такий Литвин. Я кожного дня спілкуюсь і з професійними військовими, і з добровольцями, і від всіх чую те саме: АТО не принесе успіху, доки не буде закритий кордон. Ще трохи і Путін до Києва дійде.

Радив би міністерській величності Авакову замість йти проти людей, запитати в Литвина, чому в нас такий кордон дірявий, чому російські терористи спокійно їздять туди-сюди за хабарі.

Не забувайте, ви не янукович. Вас звільнити в сто разів легше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

три танки завоювали Донецьку область - це жесть , я би на місці в.о. міністра оборони застрелився від такої ганьби.

Ps: а на місці авакова - видалив би аккаунт у фейсбуці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а чому не відпустити лугандон з домбабве?

Тобто: провели ато, завалили терористів по максимуму - провели там референдум.

Чи будемо чечню номер два собі робити?

Чи ми маємо класти життя украінців за бізнеси ефремова та ахмета?

Чи ви думаєте, що ахмет отримає своє? - нічого йому не буде, а так хай би сам там грався зі своіми лугандонами, домбабвами,.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У здания Донецкой ОГА взорвалась машина "министра" "ДНР". Пострадали 4 человека pic.twitter.com/A6MNJMBob6

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вже всі волають про фігню, яка сьогодні відбувається і на Донбасі, і з Аваковим, і з "сладкім". БЛЯДІ, я хочу жити в Україні!!! Я не за вас грип два рази переніс на Майдані "на ногах", я не за вас "посадив" свої легені на Майдані, не за вас полягла Небесна Сотня, не за вас.... не за вас....

pbstwimgco_9863670_12529243.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не можу сказати чи РПГ з одного пострілу знищують на 100%, а ось FGM-148 Javelin дуже класна річ

дивлячись який РПГ і куди влучить, в лоб лише надсучасні. в нас є власні системи схожі за характеристиками до FGM-148 Javelin

термін життя танку в бою десь до 12 хв. Якого вони ше досі їздять???

а вони що в бою, катаються просто містами й усе. ну десь близько 8 хв
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну а чому не відпустити лугандон з домбабве?

Тобто: провели ато, завалили терористів по максимуму - провели там референдум.

Чи будемо чечню номер два собі робити?

Чи ми маємо класти життя украінців за бізнеси ефремова та ахмета?

Чи ви думаєте, що ахмет отримає своє? - нічого йому не буде, а так хай би сам там грався зі своіми лугандонами, домбабвами,.....

Так ти такій розумний? А що тим людям робити які за єдність? Скільки наших героів полягло, не мели дурниць!!!! Ми єдині, та не переможні!!!! Донбас це Украіна!

P.S Мінус від мене.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Впевнений що Путін тратить гроші Яника і ко(думаю що це правда що вивезли наліка на 70 млрд),поки що пхають "м'ясо" і диверсійні групи а що далі буде - загадка,і боюсь крові української ВП вип'є ще багато.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Konstantin Mashovets

28 хвилин тому з Kyiv

Значить по этим грёбанным танкам (которые, если честно, успели с сегодняшнего утра засесть у меня в печёнках)....

Поясняю...

- НИКАКОГО военного значения этот танковый рейд аж из трёх трофейных Т-64 на Донецк НЕ ИМЕЛ, это чистой воды ИНФОРМ-акция... (о конкретных целях можно спорить)

- Только спятивший военноначальник пустить эти танки "в отрыв", где вероятность их уничтожения авиацией или наземными противотанковыми средствами... ВЫСОКА, расчёт строился на совершенно других соображениях...

- Для "эффективного разгрома группировки украинских войск" (как мне тут намекают несколько нервно неустойчивых личностей) этих 3-х Т-64 даже в сопровождении 2-х Камазов с ЗУ-23-2 и банды сепаратов... мягко говоря НЕДОСТАТОЧНО...

- Коренным образом прибытие в зону АТО этих "коробок" НИЧЕГО не меняет...

Настойчиво РЕКОМЕНДУЮ ВСЕМ УСПОКОИТСЯ....

Если мне не верите, послушайте спеца-танкиста....

ЭТО не Т-72...это Т-64

(вероятнее всего из сотава 36-й Отдельной бригады Береговой обороны ВМС ВСУ, которая дислоцировалась в Перевальном АРК Крым)

Напоминаю...

Основным боевым танком (ОБТ) ВС РФ есть именно Т-72 и его модификации (включая Т-90)...

а в ВСУ ОБТ... это как раз Т-64 (ну или Т-64 БМ "Булат")

На видео, которое снято из окна высотки, там, где танк движется вдоль жилого дома, отчетливо видно, что это Т-64 (хотя Тимчук говорит о Т-72)... Те, кто имел дело с танками в реальности сразу отличат Т-64 от любого другого даже при таком низком качестве видео... Достаточно было увидеть размер опорных катков и услышать характерный звук оппозитного дизеля 5ТДФ, который установлен только на Т-64... Как танкист утверждаю...

Особисто я буду спокійний, коли побачу, як ці танки ГОРЯТЬ!!! І мені якось пофігу, що це за танк - 72-й чи 64-й. Хай навіть 34-й, але якщо він у ворожих руках, то спокійним я себе аж ніяк не відчуваю!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всі кажуть буде друга Чечня - та яка Чечня? Хіба там могли танки окупантів так вільно себе почувати?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та тут питання не скільки в тому, які це танки (це похідне), а в самому факті, що вони тут. Що через кордон шастають усі кому не лінь, діти зникають, армійцям не дають адекватних команд, мають їх за скот, в заявах та діях (точніше - в бездіяльності) нашого керівництва, в ставленні до власного народу, врешті-решт.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У центрі Донецька пролунали два потужні вибухи.

Про це повідомляє видання "Сегодня" із посиланням на очевидців.

Сильні удари було чути біля Донецької ОДА. Після цього послідувала автоматна черга.

За попередніми даними, вибухнув мікроавтобус, наповнений зброєю і гранатами для терористів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О то ж то,три танка а який галас стоїть-а у нас кричать що інформаційну війну ми вже не програєм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Враховуючи пасивність нашого командування, і 3 танки можуть наробити біди. Он, "Нону" в Слов'янську скільки часу не могли "узбагоїти".

їм нобелівської премії миру буде замало мабуть премію дарвіна ще треба давати

О то ж то,три танка а який галас стоїть-а у нас кричать що інформаційну війну ми вже не програєм.

не програємо інф війну якщо будемо показувати колони рефрижераторів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За попередніми даними, вибухнув мікроавтобус, наповнений зброєю і гранатами для терористів.

Знову мавпи з гранатами...

Дуже сподіваюсь, що багато терористів стали пацієнтами моргу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А вам не зда'ється що наше тв теж як і російське зомбує?Ті самі кадри ганяють з іншими новинами по декілька неділь,як варіант не погано але скопійовано,вигадати своє "слабо".Було інтерв'ю С.Семенченка що терміново треба придумувати дієві методи інфо-війни в першу чергу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

да, з тими танками якась х... я вам скажу. їздять як по пляжу, шо за??? надіюсь завтра я проснусь в країні де іноземної армії не має.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наші новини - це окрема тема. Журналісти займаються озвучувань новин з інтернету.

Не так давно взяв до рук газету "Волинь". Гучний анонс про звільнення ДАЙшників. Думав почитати інтерв'ю, але в газеті лише невелика замітка. Нічого нового, все те ж саме, що читав на сайтах і кілька разів чув по радіо. Це ж на місці. Невже не можна поїхати взнати що до чого й як. Невже наші "журналісти" нічого не можуть, крім копіпасту?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дуже сподіваюсь, що багато терористів стали пацієнтами моргу.

пишуть, що четверо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...