Перейти до змісту

Виклик сантехніка і електрика


poow

Рекомендовані повідомлення

  • 3 тижня потому...
  • 4 тижня потому...
  • 4 місяця потому...

Історія.

Позавчора трапилася у мене халепа.

Забився сток у ванній.  Тросика не маю на хазяйстві. А шкода.

По темі, набрав по телефонам, що в цій темі. Слухавку взяла руззкагаварящая дама, і спитала, скаковавигорада?  Кажу Луцьк. (перейшла на українську, ломану) А що сталося?

Сток забився, кажу. Я пошукаю майстра у Вашому місті і перетелефоную.

Ок. Чекаю. ДЯкую.

Так от чекаю до цього часу!

Тепер не по темі. Майже.

 

Обдзвонив я майже ВСІ оголошення на ОЛХ.

- Нє, я такого не роблю.

- Нє я такого не роблю.

- Роблю. Але зможу аж в 2022 році (сука, Петросян, блять)

- 500 грн вартує! (хуяссє!)

 

І т.д.

 

В першу чергу зателефонував по номеру, що у нас є в ОСББ, там чувак на морозі.  Але згадав, що є перелік номерів, де є телефони майстрів по різним послугам.

Спустився вниз, взяв номер. Набрав. Чоловік на ім'я Іван, сказав, що зараз за містом, але о 18,30 чи о 19,00 уже звільниться і може приїхати і зробити. Ціна питання - 300 грн. (холєра не дешево, але, курва і не 500!)

за 15 хвилин 19-та. Стук в двері. Прийшов чоловік з мішком. Дістав тросик з мішка. Почистив за 15хв. (з помічником, молодим хлопчиною). Перевірив чи ніде не протікає, чи все добре зроблене, чи стікає добре. І все.

я дав 300 грн і вони пішли.

 

Телефон дам в приват кому цікаво.

 

А ще, отих Сантехнік-Електрик-плиточник-сказочник-всівидипослуг-всевмію, на олх вагон. А коли до діла. Я цього не роблю, того не роблю. Або ціна ,як за рідну маму.

 

Отака фігня, малята

 

 

  • Дякую! 3
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

44 хвилин тому, Zheny@ сказано:

Ціна питання - 300 грн.

Да холєра як за 15 хв не надто висококваліфікованої роботи то недешево... Одне діло електрик, там хоча б знання відповідні, допуски, відповідальність, а тут поштурхав дротом в трубу і получіть розпишіться... Хоча хто ж примушує, як говориться, не подобається - штурхай сам ! :D. Мені майстер шланга в пралці так замінив - теж за 300 грн. Але там хоча б його шланг був (50 грн на базарі), ну і плюс розібрати/зібрати і треба тямити в тій техніці, що шукати, де, як воно працює, як замінити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

10 хвилин тому, SergLutsk сказано:

Да холєра як за 15 хв не надто висококваліфікованої роботи то недешево... Одне діло електрик, там хоча б знання відповідні, допуски, відповідальність, а тут поштурхав дротом в трубу і получіть розпишіться... Хоча хто ж примушує, як говориться, не подобається - штурхай сам ! :D. Мені майстер шланга в пралці так замінив - теж за 300 грн. Але там хоча б його шланг був (50 грн на базарі), ну і плюс розібрати/зібрати і треба тямити в тій техніці, що шукати, де, як воно працює, як замінити.

Є анекдот такий.

З життя.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

22 минуты назад, SergLutsk сказал:

Одне діло електрик, там хоча б знання відповідні, допуски, відповідальність, а тут поштурхав дротом в трубу і получіть розпишіться...

@SergLutsk Там також відповідальність і не мала. Як пошкодить трубу і заллє нижні поверхи, на кого будуть собак чіпляти?

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 часа назад, SergLutsk сказал:

Мені майстер шланга в пралці так замінив - теж за 300 грн. Але там хоча б його шланг був (50 грн на базарі), ну і плюс розібрати/зібрати і треба тямити в тій техніці, що шукати, де, як воно працює, як замінити.

Це ще не дорого. Ви врахуйте що він тратить час на те щоб добратися туди назад + вартість матеріалів/обладнання. І вартість самої роботи. В айтішників тарифи більші.

  • Ха-ха 2
  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3 годин тому, weldermaster сказано:

Це ще не дорого. Ви врахуйте що він тратить час на те щоб добратися туди назад + вартість матеріалів/обладнання. І вартість самої роботи. В айтішників тарифи більші.

Це все безперечно так. Уточню правда, що це я заплатив десь 1,5 роки тому, зараз певно більше. Ну в айтішніків і знання потрібні специфічні і глибші, гадаю довше їх треба здобувати ніж розібратись в складі труби зливу та кранах. :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

6 годин тому, weldermaster сказано:

В айтішників тарифи більші.

Буду спорити.

Тут є 2 варіанти.

1) Його обирають більшість.  Самий дешевий, за  50-100 грн.

Син маміной подругі. Він вміє ставити віндовз!  З флешки з інтернета!

 З усіма витікаючими наслідками у вигляді втрати БД бухгалтерії, фоток з дня весілля і за останні 15 років..

2) 200+ грн. (за що?? То ж син маміной подругі робить те саме за 100 грн!), при цьому, чоловік знає, що потрібно робити  перед перевстановленням вінди і т.д. Має уяву, що таке розділи жорсткого диску, бекапи, образи системи і т.д.

 

Але якщо мова йде про серйозні проєкти, то таки да. Цінник інший.

І да, більшість ІТ-шників вміють і в електрику і в сантехніку.

 

Я порахував, що купити трос в епіцентрі, з'їздивши туди і назад на таксі, буде дешевше. Ніж заплатити 500 грн.

Навіть, якщо трос одноразовий.

 

 

 

 

  • +1 2
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Electronshik сказал:

@SergLutsk Там також відповідальність і не мала. Як пошкодить трубу і заллє нижні поверхи, на кого будуть собак чіпляти?

 

"Так стало".

 

Часть оплаты за вызов в нерабочее время.

У мамы в Мариуполе нужно было заменить кран на входе в квартиру, пришлось вызвать сантехника из ЖЭКа, в рабочее время, пришел со стойким перегаром, сделал за полчаса, 50грн.

Не каждый айтишник будет в говне ковыряться...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

29 хвилин тому, romanc сказано:

"Так стало".

Не каждый айтишник будет в говне ковыряться...

Як тобі сказати :)

Ти мені приносиш ноут зі словами "там стільк інфи, фоток, і т.д."

А я ж буду бачити ВСЕ.  Всі фотки з відпочинку, в купальниках і без. І відосіки твоєї дружини "я в Турции и Рашыд первый раз".

Іт.д.

Це гірше гавна.  Може стати "достоянием" всього Інтернету.

  • +1 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

8 часов назад, Zheny@ сказал:

Як тобі сказати :)

Ти мені приносиш ноут зі словами "там стільк інфи, фоток, і т.д."

А я ж буду бачити ВСЕ.  Всі фотки з відпочинку, в купальниках і без. І відосіки твоєї дружини "я в Турции и Рашыд первый раз".

Іт.д.

Це гірше гавна.  Може стати "достоянием" всього Інтернету.

Тю, а зачем тебе пароль говорить))))))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

33 хвилин тому, romanc сказано:

Тю, а зачем тебе пароль говорить))))))))))

наївний :)

  • Ха-ха 1
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
В 26.09.2021 в 23:06, romanc сказал:

"Так стало".

 

Часть оплаты за вызов в нерабочее время.

У мамы в Мариуполе нужно было заменить кран на входе в квартиру, пришлось вызвать сантехника из ЖЭКа, в рабочее время, пришел со стойким перегаром, сделал за полчаса, 50грн.

Не каждый айтишник будет в говне ковыряться...

Вызвали в Ужгороде сантехника, который осбб обслуживает. Чугунную канализацию почистить 400грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

4 годин тому, romanc сказано:

Чугунную канализацию почистить 400грн.

У мене теж не металокераміка :)

 

Але 300.

 

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

 Час від часу став чути якісь звуки, типу "посьорбує" воду у туалеті та ванній....

Думав проблема у мене, розібрав, труби чисті, але замітив що з каналізації дує так має бути?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Только что, Oli сказал:

 Час від часу став чути якісь звуки, типу "посьорбує" воду у туалеті та ванній....

Думав проблема у мене, розібрав, труби чисті, але замітив що з каналізації дує так має бути?

Стояк канализации открытый сверху, в квартирах стоят сифоны- гидрозатворы.

Посербует может изза эффекта Вентури, большой поток воды сверху подзатягивает и от вас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 час назад, Zheny@ сказал:

У мене теж не металокераміка :)

 

Але 300.

 

Надо менять чугун на пластик... но работа прилично стоит + трубы возможно и унитаз.

Змінено користувачем romanc
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1 година тому, romanc сказано:

Стояк канализации открытый сверху, в квартирах стоят сифоны- гидрозатворы.

Посербует может изза эффекта Вентури, большой поток воды сверху подзатягивает и от вас.

 

Хм... Знаю що у вересні-жовтні на останньому 9поверсі був ремонт, в мене 8. І що дивно запаху немає, вода в сифоні і туалеті є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

9 часов назад, Oli сказал:

 

Хм... Знаю що у вересні-жовтні на останньому 9поверсі був ремонт, в мене 8. І що дивно запаху немає, вода в сифоні і туалеті є.

Гидрозатворы не дают заходить запаху в квартиру, ты что Фиксиков не смотрел?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для публікації повідомлень створіть обліковий запис або авторизуйтесь

Ви повинні бути користувачем, щоб залишити коментар

Створити обліковий запис

Зареєструйте новий обліковий запис у нашій спільноті. Це дуже просто!

Реєстрація нового користувача

Увійти

Вже є акаунт? Увійти до системи.

Увійти
×
×
  • Створити...