Перейти до змісту

Осторожно - "зелёные человечки" в парке!


Rodomsky

Кто это был?  

42 користувача проголосувало

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Якщо не помиляюсь це за спортшколою ... скільки жив в центрі та бував в парку то там завжди було засрано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Амністія, якщо признаються, а потім підуть, і приберуть за собою. Але це щось з розряду фантастики. Як казав Висоцький, "но если жил ты как свинья, останешься свиньёю..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0123:

Якщо не помиляюсь це за спортшколою ... скільки жив в центрі та бував в парку то там завжди було засрано

Да, за Спартаком. Там кстати, такие пеньки и остались из недавно растущих деревьев. Читал, какой то бизнесмен затеял какую-то движуху в парке. Мол автодром, а-ля как в савдепии ( около центральной аллеи). И ещё мини "полосу препятствий" типа для десанта (мешки и шины с Майдана уже привезли) - это по аллее около Водонасоски. Ещё хотят парашутную вышку поставить? Слыхали об этом?



Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

:0123:

Якщо не помиляюсь це за спортшколою ... скільки жив в центрі та бував в парку то там завжди було засрано

Да, за Спартаком. Там кстати, такие пеньки и остались из недавно растущих деревьев. Читал, какой то бизнесмен затеял какую-то движуху в парке. Мол автодром, а-ля как в савдепии ( около центральной аллеи). И ещё мини "полосу препятствий" типа для десанта (мешки и шины с Майдана уже привезли) - это по аллее около Водонасоски. Ещё хотят парашутную вышку поставить? Слыхали об этом?



Перший раз чую і надіюсь цього не буде і так уже повирізали кучу дерев зі стороно спартака, а там доречі було класно літом бо можна було прямо на міні футбольному полі посидіти а кругом дерева .... природа ))) а перед буде чор зна що

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да, за Спартаком. Там кстати, такие пеньки и остались из недавно растущих деревьев. Читал, какой то бизнесмен затеял какую-то движуху в парке. Мол автодром, а-ля как в савдепии ( около центральной аллеи). И ещё мини "полосу препятствий" типа для десанта (мешки и шины с Майдана уже привезли) - это по аллее около Водонасоски. Ещё хотят парашутную вышку поставить? Слыхали об этом?

Автодром "как в савдепии" дійсно буде на місці де колись, "за савдепии", він і був (асфальтні доріжки принаймні і досі збереглись, правда заросли) за генделиком, що після "Бригантини" справа від центральної алеї.

"Бізнесмена" цього я персонально знаю і можу Вам із впевненістю 154% сказати, що відношення до спилювання дерев по праву сторону від алеї, а також запланованих полоси перешкод і десантної вишки він не має абсолютно ніякого. Це, напевно, різні "бізнесмени".

На місці де планується автодром нічого крім хащів і кропиви не пиляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Бізнесмена" цього я персонально знаю

це той, що вже "діснейленд" замутив?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чего тут удивляться? У меня во дворе стол с лавочками, так у меня там такое каждый день, я бы спилил этот бар импровизированный, но местные бабушки не дают, говорят нужная ВЕСЧ -это лавочка во дворе.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як казав Висоцький, "но если жил ты как свинья, останешься свиньёю..."

Та давайте називати речі своїми іменами - БИДЛО!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кто помнит футбольное поле напротив Киевской площади, внизу (около Стыря) ? Знаете что там сейчас? Ничего...Даже ворот нет...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...