Перейти до змісту

С.К.А.Й. - Планета С.К.А.Й. (2007)


Yaryk

Рекомендовані повідомлення

coverrh1.jpg

С.К.А.Й. - Планета С.К.А.Й. (2007)

Якість: mp3 320kbps

Тривалість: 50:49 хв.

Розмір: 115 Мб.

Один з найбільш улюблених в Україні молодих гуртів, С.К.А.Й. не став надто зволікати з випуском другого альбому – і вірно зробив. Бо нова робота не тільки не поступається дебютній, а й перевершує її – принаймні там, де якось перетинається, вона звучить більш різноманітно, винахідливо. Втім, таких перетинів не надто і багато. Це, здається, знову легкий рок? – так. Але не зовсім так, бо в цій музиці тепер рок важить дещо більше, ніж легкість. Навіть якщо брати тільки музичну складову – з’явився вже розмах, якого початківці собі, зазвичай, не дозволяють. А відтак – багатшою стала палітра, бо відсутність поспіху завжди акцентує увагу на деталях, відтінках. Тому не так і важливо, які впливи та друзки тут можна знайти: брит-поп, пост-панк і просто рок, синт-поп, психоделія, симфо-рок – всього цього тут є потроху, чогось більше, чогось менше. Але що важливо – так це те, що за всім цим постає дійсно виразне власне обличчя. Якщо раніше С.К.А.Й впізнавали за парою пісень, то тепер вже їхні пісні будуть впізнавати за манерою, власним стилем – особливо це стосується того, що частково підпадає під визначення "балади". Частково – бо це зовсім не ті нюні, до яких всі вже звикли. А особливо – бо їхня виразність таки особлива. Крім того, час звернути увагу на тексти – хай і не всі. Але навіть поява строки "Я безмежно вагітний чужими словами" – вже виправдовує багато... І це не єдині слова, які тут варто почути. ©УМКА

  • 01. Best друг
  • 02. Як мене звати
  • 03. Восени
  • 04. Я здатен на більше
  • 05. Поки не пізно
  • 06. Повернення
  • 07. Дівчина у білому
  • 08. Ваніль
  • 09. Тетяночка
  • 10. ОК
  • 11. Планета
  • 12. Хто ти мені
  • 13. Будь зі мною

Тексти пісень тільки на сайті nashe.com.ua.

Альбом розміщений лише для ознайомлення. Якщо Вам сподобався цей альбом, будь ласка, придбайте ліцензійний диск. Підтримайте виконавця!

MP3 (320kbps):

http://ibox.org.ua/89183/

APE/EAC + covers:

частина1 частина2 частина3 частина4

© Дякую MisterR! ;)

Вже ллю на фтп. Як заллється дам знати :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...