Перейти до змісту

Шукаю багажник на Renault Kangoo


AlNavi

Рекомендовані повідомлення

Придбаю багажник на Renault Kangoo, ціною в районі 300грн. Хтось може продає такий багажник чи у когось є на машині і йому не потрібно і може продати, або знає де можна придбати. Завчасно дякую за пропозиції і надану інформацію. моб. тел. (095)8559555

Фото такої штуки: bb3c7558614d.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись собі шукав, правда на іншу машину - то біля авторинку, прям біля кільця є якась контора, то там продаються різні багажники, поперечини та кріплення, підїдьте - поміряйте. Я правда собі там не знайшов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись собі шукав, правда на іншу машину - то біля авторинку, прям біля кільця є якась контора, то там продаються різні багажники, поперечини та кріплення, підїдьте - поміряйте. Я правда собі там не знайшов.

я хочу саме оригінальний багажник, який би гарно вписувався в контури авто плюс оригінальний завжди кращий ніж універсальний іншого виробника, але дякую за інформацію, заїду, попитаю, можливо і оригінальні є :0144:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я колись собі шукав, правда на іншу машину - то біля авторинку, прям біля кільця є якась контора, то там продаються різні багажники, поперечини та кріплення, підїдьте - поміряйте. Я правда собі там не знайшов.

я хочу саме оригінальний багажник, який би гарно вписувався в контури авто плюс оригінальний завжди кращий ніж універсальний іншого виробника, але дякую за інформацію, заїду, попитаю, можливо і оригінальні є :0144:

З такими ж бажаннями, продавець його за 300 грн не віддасть)

Також раджу уточнити, до якого kangoo (рік)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З такими ж бажаннями, продавець його за 300 грн не віддасть)

Також раджу уточнити, до якого kangoo (рік)

По-перше я не озвучив остаточну ціну, а назвав за правилами приблизну, щоб не виглядало як барижництво і завжди є місце здоровому торгу, будуть пропозиції - буде торг, буде купівля. Що стосується бажань, то тут справа кожної людини, я хочу саме такий і готовий його придбати.

По-друге порада в уточнені року машини несуттєва, бо 2 генерації машин Renault Kangoo і Renault Kangoo Express, а це 98-02(03) і 02(03)-06(07) мають ідентичні кріплення, бо по суті дах у них однаковий, уніфікований під лекала заводу, що стосується року до 98, то там не Kаngoo, а Rapid, відповідно з 2006 року вигляд його, фото якого мною приведено, відрізняється, тому і цей варіант відпадає, хто знає і володіє таким багажником, у того не виникнуть питання, а для інших це буде як довідка...надіюсь, я ні у чому не помилився...за багато написаного тексту прошу вибачення.

Але все ж таки - рік машини 2004. :0165:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-друге порада в уточнені року машини несуттєва, бо 2 генерації машин Renault Kangoo і Renault Kangoo Express, а це 98-02(03) і 02(03)-06(07) мають ідентичні кріплення, бо по суті дах у них однаковий, уніфікований під лекала заводу, що стосується року до 98, то там не Kаngoo, а Rapid, відповідно з 2006 року вигляд його, фото якого мною приведено, відрізняється, тому і цей варіант відпадає, хто знає і володіє таким багажником, у того не виникнуть питання, а для інших це буде як довідка...надіюсь, я ні у чому не помилився...за багато написаного тексту прошу вибачення.

Але все ж таки - рік машини 2004.

А про нові кузова з 2008 року Ви забули ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

По-друге порада в уточнені року машини несуттєва, бо 2 генерації машин Renault Kangoo і Renault Kangoo Express, а це 98-02(03) і 02(03)-06(07) мають ідентичні кріплення, бо по суті дах у них однаковий, уніфікований під лекала заводу, що стосується року до 98, то там не Kаngoo, а Rapid, відповідно з 2006 року вигляд його, фото якого мною приведено, відрізняється, тому і цей варіант відпадає, хто знає і володіє таким багажником, у того не виникнуть питання, а для інших це буде як довідка...надіюсь, я ні у чому не помилився...за багато написаного тексту прошу вибачення.

Але все ж таки - рік машини 2004.

А про нові кузова з 2008 року Ви забули ?

Відповідь на Ваше питання є у цитаті до мого посту

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ціна таких поперечин б/в в районі 100дол., наразі не має

Є оригінальні повздовжні в комплекті з кріпленнями, правда немає однієї пластикової накладки - віддам за 650грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 у.е. - станом на сьогодні, дешевше треба довго чекати, раптом десь проскочать! привезу з-за бугра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

100 у.е. - станом на сьогодні, дешевше треба довго чекати, раптом десь проскочать! привезу з-за бугра

За таку ціну в сьогоднішніх непростих умовах він має бути як мінімум новий, як максимум із цінних металів з установкою і гарантійним-сервісним обслуговуванням. Я дивлюсь на речі обєктивно і прагматично, а тому за 2 пошарпані часом трубки віддати 1300грн - шкура вичинки не вартує - моя реальна пропозіція 300-400грн, буду чекати, а не хапатись за будь-що за космічні гроші і збагачення гаманця нічогонероблячої людини (мягко кажучи). НІкого не хотів даною писаниною образити, розумію, що кожен виживає як може, але це вже перегинання.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

хочете вам скажу по секрету - на даний момент маю канго 2010 року - релінги оригінальні стають мені 2700 грн б.у. (нові на луцьк-еспо - 2300 одна штука, ітого 4600 пара), як вам такі реалії?я не перегинаю, і люди які писали до того - теж кажуть реальну ціну, я б теж хотів релінги на свою за 500 грн купити - це ж фактично також дві трубки)))но в поісках дешевої - вже 4 місяці, пока безрезультатно

Як варіант шукайте з інших машин, ріжте, міряйте, припасовуйте, шось там хімічте, тільки не знаю як то естетично виглядатиме

(до того мав такий же канго як і у вас 2006 року)

Виходячи з логіки на мою канго релінги мають мати і сервіс і гарантію і інкрустацію камінням?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 1 місяць потому...

що там з релінгами якщо не секрет?

Не з релінгами, а з багажником - це різні "гаджети". Поки в пошуку, інколи активному, інколи не дуже...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...