Перейти до змісту

Ось як потрібно поступати з нашими пішоходами!


Plum

Рекомендовані повідомлення

Житель штата Флорида попал в тюрьму после того, как перешел дорогу в неположенном месте, сообщает Associated Press. По информации агентства, 8 ноября Лерой Франклин Клэд-младший (Leroy Franklin Cladd Jr.) пересек проезжую часть не воспользовавшись пешеходным переходом. Это заметил инспектор, который выписал нарушителю штраф в размере 15 долларов. Однако Клэд отказался подписывать штрафной талон, что было расценено как преступление. По словам полицейского, в момент совершения преступления Клэд не находился под воздействим каких-либо наркотиков или алкоголя. В настоящее время нарушитель находится в тюрьме округа Манати (Manatee) с возможностью освобождения под залог в размере 250 долларов.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Савичів багато... від якого з них? :wub:

P.S. Я і сам зараз частково пішоход, поки машина в ремонті, але дорогу намагаюсь переходити на пішоходному переході, якщо він є поряд

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, мене неприємно дивує лайтбокс, який поставили останнім на розподільчій смузі практично навпроти Троянди. Він там стоїть таким чином, що закриває видимість на пішохідний перехід, якщо їхати від Фуршету. Там і так місце препаршиве, так ще і не видно чи хтось йде на переході, особливо якщо там дитина. Що робиться на пішоходному переході стає видно практично тільки тоді, коли з ним порівняєшся. Про що думав чиновник, який давав дозвіл на установку?!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тиць... а чого російською?

приємно, чи неприємно здивований? :) Чи не здивований? :wub:

А я думав що мене вже майже всі і в реальному знають як Plum'а...

Тут ще іноді Kris з'являється -- це Крищук Льоня

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та це в мене дихання перехопило.... від радості що когось тутка знаю.

Про кріса буду знати, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

прикольно, що ти вже майже рік зареєстрований, а тільки зараз взнав що я то я :wub:

До речі -- Yurko це брат мій... ще один знайомий :)

Переміщу-но я цю тему у флейм....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну поскільки Plum був зареєстрований набагато раніше, ніж Yurko, а якщо дивитись не тільки на цей форум а взагалі, то нік Plum за мною числиться вже років одинадцять, а Yurko з'явився роки півтора-два тому, то правильніше було запитати "А чому Yurko, а не Plum2, наприклад?" ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

що до першого посту- варто карати не лише пішоходів а й водіїв ...

Тому як і ті теж не ангели..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Водіїв і так наказують -- як мінімум штрафують. А пішоходи в нас безнаказані абсолютно. Єдине, чого вони часом бояться -- попасти під машину. А те що вони створюють аварійні ситуації і заважають нормальному пуху транспорту -- їх не хвилює. Вони знають, що де б їх не збив водій -- винуватий однозначно він, тому і переходять дорогу де вздумається, знаючи що водій мусить зупинитись, бо на ньому відповідальність. Пішоходи не задумуються, що зупинити 2 тони металу, який рухається на швидкості 60 км/год, особливо якщо на зимовій гумі -- не так вже і просто. Та і розігнати потім те залізо досить недешево. Якщо так порахувати, то ті зупинки/старти обходяться приблизно 20 грн на 100 км (різниця між міським і заміським розходами в моєму автомобілі), а проїжджаю я за день близько 150 км, тобто десь до 30 грн в день я трачу тільки на те, щоб пропускати пішоходів і зупинятись на світлофори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ух ти! яке дороге задоволення. Особливо дорого їздити біля ЦУМа, коли там мєнти стоять)) мусиш зупинитись, бо зупинять :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Давити тих тупих пішоходів. А світлофори взагалі позносити. Навколо дороги побудувати стіну висотою в 5 метрів. через кожних 10 метрів поставити автоматчиків, які будуть розстрілювати всіх, хто з'явиться в радіусі 100 м від їхнього посту. Усі маршрутки спалити. З обпалених каркасів в центрі побудувати пам'ятник тупому маршрутчику. Непогано було б автомобілі перенести на рейки, поставити на кожен ядерний реактор, 500-мм броню і 250-мм гармату, щоб лохі не заважали їздити.

Якщо якийсь маршрутчик таки ризикне виїхати на дорогу - ловити, відривати дзеркало, а тоді палити маршрутку. За кожну спалену маршрутку видавати орден. за збитого пішохода - премію.

Усе, іду в бан, покурю віника.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я завжди пропускаю пішоходів на пішоходних переходах і ніколи не проїжджаю на червоне світло світлофора. А претензії я маю саме до тих пішоходів, які переходять дорогу де попало, незважаючи на те що до переходу може бути 15 метрів, а також переходять дорогу на заборонний сигнал світлофора.

А іноді взагалі унікали бувають -- стоїть на пішоходному переході, ти зупиняєшся щоб пропустити, а воно ще тебе матюкає -- що це ти став, тіпа "проїжджай, пііііііі, бо спішу перейти, а ти тут став..."

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А іноді взагалі унікали бувають -- стоїть на пішоходному переході, ти зупиняєшся щоб пропустити, а воно ще тебе матюкає -- що це ти став, тіпа "проїжджай, пііііііі, бо спішу перейти, а ти тут став..."

это из-за того, что не все такие как ты. многие пролетают переход и им все пофигу. поэтому народ от дураков и страхуется.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ну якщо я став і пропускаю, то може краще мені подякувати, а не матюкати мене? А то і я можу перестати пропускати...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Справа в тому, що частеньку бачу ситуації, коли на одній полосі чемний водій пропускає, в той же час по другій, хтось летить. Особливо страшно коли тебе тролейбус пропускає, за ним же нічого не видно, хто і як там їде. А до-речі мені знайомий розказував (інформація стара і може неправдива), що в Луцьку вдавалося навіть за рахунок пішохода, якого збили поза переходом, через суд вибити гроші. Я як за кермом їжджу (хоча зараз без коня вже :( ) то теж пропускаю, і часом не тільки на переходах - від гріха подальше.

З.І. Здається за перехід дороги в недозволеному місці є штраф (десь 1,60 грн), але тим ніхто не хоче займатися, а дарма, от би бабла накосили :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а потрібно не 1.60 грн, а хоча б гривень 20-25 ввести, а краще 50. І зобов'язати ДАІшникив і/або патрульну службу слідкувати за цим.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ст.127 ч.1 КУпАП: Порушення ПДР пiшоходами - Попередження або 1,7-8,5 грн. Причому це порушення в компетенції ДАІ. Який може бути механізм стягнення, то вже до Ярчика, але все-одно я думаю, що ДАІшники тупо не хочуть цим заморочуватись і навіть попереджень не дають :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ви шо! А я десь читав (чи тут чи ні) но в Россій воділа убив одного з робітників, за то шо дорога була погана і він пробив колесо із-за цього!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...