Перейти до змісту

Lucky Team


Sanver

Рекомендовані повідомлення

Забий свій перший ГОЛ З НАМИ!!!

Кожного дня ви помічаєте, що ваша дитина стає дорослішою, чотирьохрічна дитина багато робить сама: одягається, збирає іграшки. Ііноді здається, що дитина занадто активна і непосидюча, але не варто обмежувати потребу в рухливості словами: "не бігай", "сиди на місці" і т.д. Спрямуйте енергію в корисне русло - заняття футболом!

Набір дітей з 4-х років, заняття 2-рази на тиждень 0666двадвадва374

post-12226-0-69699800-1395061893_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Набір дітей з 4-х років

А чи варто так рано починати?

Своїх дітей ще не маю, але переконана, що у 4 роки найдієвішим методом, зокрема, фізичного виховання є сімейне виховання

Міністерство теж погоджується зі мною (з думкою що рано))

Наказ Міністерства України у справах сім"ї, молоді та спорту від 18 травня 2009 року № 1624 "Про організацію навчально-тренувальної роботи дитячо-юнацьких спортивних шкіл" встановлює мінімальний вік вихованців, які зараховуються до груп, зокрема, для занять футболом - 6 років

У окремих випадках можуть зараховуватись діти на 1-2 роки молодші з урахуванням медичних рекомендацій, наявності висновку про стан здоров"я та за рішенням тренера/тренерів

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"Міністерство теж погоджується зі мною" - "на 1-2 роки молодші, за рішенням тренера/тренерів " - ось тут все вірно. Я теж погоджуюсь. Ось і виходить вік 4 роки.

а про те - рано чи ні - ВИРІШУВАТИ БАТЬКАМ, чим займатиметься їхня дитина.

Особисто моя думка - Спорт - це добре, в будь-якому віці. І виховання дитини з раннього віку фізично - це краще ніж дитина б сиділа за ТВ чи за ПК або планшетом.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Все вірно, але Ви пропустили "у окремих випадках". Кожна дитина під це правило, на жаль, не підпадає

Щодо того, що батькам вирішувати, я б посперечалась також. Більшість батьків слабо розбирається у фізіології дитини. І одного бажання батьків зробити з дитини великого спортсмена - мало. Тут потрібно залучати тренерів та медиків, можливо, психологів. Не все так просто

Дитина - це найцінніше, що є у батьків. Тож найперше завдання педагога вберегти життя та здоров"я, а тоді вже стоїть завдання навчити та досягти результату

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

lilechka я ж не писав що вік дитини повинен бути строго 4роки, що старших не беремо.

В темі чітко вказано "З 4-Х РОКІВ".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально. Набір дітей проводиться. Заняття 15 школа, понеділок та пятниця

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Актуально. Набір дітей проводиться. Заняття 15 школа, понеділок та пятниця

так там же ш зал для дитячого волейболу хібашо)

немає ні воріт, ні душу, і зал сам по собі маленький

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

w1se, Коли в шкільні роки ми ходили в КОЛОС(на дзюдо, хто на футбол, на важку атлетику)там теж не зовсім було з зручностями все супер, але ж ми ходили і чекали цих днів(тренувань) з нетерпінням, думаю і там вони зможуть це пережити.

Мій малий тренується в Школі Бойового Гопаку, там а ні душу а ні толком передягалки немає, але в них це не головне, він-йому це подобається. Шукаючи причини не ходити, ходити не будеш.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...