Перейти до змісту

PSP-Slim


Рекомендовані повідомлення

Продал свою ПС2 и купил САБЖ. Забойная штукенция. Взял слимку с уже прошитой кастомной прошивкой которая позволяет запускать игры с мемори стик. Поставил себе торрент клиента и качаю гамесы. Настроил ВайФай, пробывал ходить в инет, получилось, только адрес неудобно набирать. С видео не разбирался, но думаю должно быть зачетно. В общем маст хэв. Только немогу найти кабель чтоб подрубить к телеку. Продают только компонент, а у меня SCART-RGB, S-Video и композит.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...

А де ти її купляв якщо не секрет ? А то я хочу купити а все що не найду то з офф прошивкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене таке запитання якщо взяти ПСП і флеху на гіг 8 і залити туда купу ігор,вона лагать не буде?хто робив це відпишіть!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купил за 305 долл в комплекте с картой на 2 гига и прозрачным чехлом, уже прошитую кастомной прошивкой.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже купил себе, только с оффициальной прошивкой. Думаю буду в Киеве, перепрошью у кого-то. А пока только фильмы смарю да музыку слушаю )))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я тоже купил себе, только с оффициальной прошивкой. Думаю буду в Киеве, перепрошью у кого-то. А пока только фильмы смарю да музыку слушаю )))

Слим? Товарищ заходил в "Свiй час" в Гостинце, сказали что могут перешить. Спроси у них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо, поинтересуюсь обязательно ))) Перепрошить надобно полюбому ))) Слушай, а можешь игр каких подкинуть как-то?? :D Был бы очь благодарен ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Спасибо, поинтересуюсь обязательно ))) Перепрошить надобно полюбому ))) Слушай, а можешь игр каких подкинуть как-то?? :) Был бы очь благодарен ))

Нивапрос :) Ася в профайле :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Після двох місяців користування цією річчю хочу поділитись враженнями.

Для початку - навіщо вона потрібна (наприклад мені). Дуже давно переді мною постала проблема "що робити, коли потрібно чекати". Наприклад в транспорті. Так, можна гратись на мобілці, але можна гратись і на ПСП. Гратись на ПСП, доречі, набагато приємніше і цікавіше. Графіка в іграх на рівні ПС2, цікавий геймлей забезпечуюють не джава-програмки, а справжні 3D шедеври. Також з девайсу можна читати. Ще більше починаєш цінити цю річ, коли їдеш в дорозі (наприклад 10 годин в потязі) - час летить дуже швидко. Далі - відео: на ПСП можна дивитись і його. Оскільки якість екрану на найвищому рівні - комфортний перегляд забезпечений (хоча без гарнітури в шумному місці не обійтись). Ще одна цікава можливість ПСП - Скайп. Хоча для цього потрібна точка WI-FI, остання версія прошивки і гарнітура. Доречі цей самий WI-FI дає можливість гратись "по сітці" з іншими ПСП))

Якість сборки девайсу також на належному рівні - люфтів і іншої лобуди не виявлено. Батарею тримає досить довго. Якщо гратись - годин 5, якщо читати - біля 8-10.

Якщо ви зібрались купувати цю штуку, можу дати декілька порад. По-перше, потрібно купувати ПСП з встановленою зламаною прошивкою. Якщо купити з офіційною - ви не зможете запускати образи ігр з флешки, і муситимете купувати ліцензійні ігри, ціна яких - від 250 грн. Також не буде можливості встановлення різноманітних програм, наприклад читалки, чи зручного плеєра, чи будь-яких інших (яких є ціле море). Якщо купите з офіційною прошивкою - рано чи пізно переш'єте, гарантую. Але в такому випадку заплатите гроші (самому це зробити досить непросто і треба мати під рукою іншу ПСП), і втратите гарантію. При купівлі вже прошитої, гарантія надається самим продавцем, і в разі поломки девайсу це вже його проблеми, що з ним робити. Доречі на рахунок поломок - на форумах я майже не бачив людей в яких приставка зламалась ні з того ні з сього, зазвичай вина поломки лежала на самому юзері (цей факт ще раз підтверджує якість виконнаня девайсу).

Також при покупці варто провірити наявність битих пікселів, які хоч і рідко - зустрічаються. В разі виявлення підчас користування - ви не зможете здати девайс на гарантію, доки їх не зявиться 5 штук )))

Купити вже прошитий девайс в Луцьку можна в магазині "Свій час" в гостинці. Там, доречі, його можні і перепрошити на неофіційну прошивку. В магазинах АЛЛО продаюсь з офіційною (Я по необережності купив саме в АЛЛО).

Ну і останнє - річ дійсно варта того, щоб її купити. Якщо будуть якісь питання - звертайтесь :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
Goami привіт дай мені свій icq номер ) треба поговорити.
Для таких розмов існують приватні повідомлення на форумі. На перший раз просто зауваження, а наступний раз буде покарання...
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покарання не заставило себе довго чекати. РО на 3 доби за флуд. Наступний раз буде на 10 діб.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а де можна ЇЇ купити в Луцьку в мене була ПСП але я її продав бо глючила а зараз хочу нову де можна купити підскажіть

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В АЛЛО з офіційною прошивкою. Купляй краще в Гостинці, там відразу кастомна стоїть у них

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

До рук потрапило 14 DVD дисків з іграми для PSP. (Приблизно по 6 ігор на диску)

Якщо когось цікавить можу позаписувать.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є пару іграшок, з супутникової рибалки впали, комусь цікаво?,завтра скажу які.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...