Перейти до змісту

Продам сковорідки з Німеччини


Рекомендовані повідомлення

1 лот. Сковорода Tefal Enjoy 26cm

Сковорода TEFAL 26 ENJOY. Диаметр: 26 см. Простота и практичность: внешнее и внутренее антипригарное покрытие черного цвета. Индикатор нагрева Thermo-Spot® становится равномерно красным при достижении оптимальной температуры 180ºС. Mожно начинать готовить! Мгновенное распределение тепла, устойчивость к деформации. Новое внутреннее антипригарное покрытие LonGlide. Дно Durabase Technology. Уникальные лучики на дне для оптимального распределения тепла. Любые источники тепла кроме индукции. Идеальна для интенсивного использования. Можно мыть в посудомоечной машине.

Ціна 160 грн

post-9799-0-04471100-1394903003_thumb.jp

post-9799-0-48374900-1394903025_thumb.jp

2 лот. Сковорода Tefal Enjoy 28cm

  • Диаметр: 28 см.
  • Простота и практичность: внешнее и внутренее антипригарное покрытие черного цвета.
  • Индикатор нагрева Thermo-Spot® становится равномерно красным при достижении оптимальной температуры 180ºС. Mожно начинать готовить!
  • Мгновенное распределение тепла, устойчивость к деформации.
  • Новое внутреннее антипригарное покрытие LonGlide.
  • Дно Durabase Technology.
  • Уникальные лучики на дне для оптимального распределения тепла. Любые источники тепла кроме индукции.
  • Идеальна для интенсивного использования.
  • Можно мыть в посудомоечной машине.

post-9799-0-25542500-1394903153_thumb.jp

Цена 180 грн

3 лот. Cковорода Керамическая ILAG Swiss technology произведено в Польше, диаметр 26см

Гарантия высокого качества благодаря высокопрочному керамическому покрытию ILAG. быстрое и равномерное распределение тепла. Жарка с использованием небольшого количества жира - экономно, экологично и полезно для здоровья. Многофункциональная - благодаря высоким бортикам можно использовать для жарки, тушения и варки. Удобная термостойкая ручка эргономичной формы

post-9799-0-67225300-1394904315_thumb.jp

post-9799-0-99822300-1394904377_thumb.jp

Цена 150 грн

Сергей, 050 375 60 02

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без кришок, кришками не комплектуються в базі, Виробник - Made in France, придбано в Німеччині, Берлін. В наявності близько 10 штук

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

без кришок, кришками не комплектуються в базі

Тут пише що комплектуються. Якщо без кришки то могло бути і дешевше. Розумію чому вказано, що вони з Німеччини, але я впевнений, що в Фоксроті такі самі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

різницю в ціні між 288 і 160 грн ви помітили?не цікавився що робиться в Фокстроті, але ж ціна різниться

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Akim, дякую за сковорідку! Тефаль, як завжди, на висоті!

ціна для цієї сковорідки доволі хороша, кругом така сковорідка коштує в районі 200грн

а комплектація дійсно різна буває

якщо треба кришка - в магазині "Порцеляна", чи на базарі їх можна знайти за гривень 40-50

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Akim, дякую за сковорідку! Тефаль, як завжди, на висоті!

ціна для цієї сковорідки доволі хороша, кругом така сковорідка коштує в районі 200грн

а комплектація дійсно різна буває

якщо треба кришка - в магазині "Порцеляна", чи на базарі їх можна знайти за гривень 40-50

Круто зекономили 20 гривень.

ПС: нормальна кришка вартує 100 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Круто зекономили 20 гривень.

ПС: нормальна кришка вартує 100 грн.

кришку можна брати і дешевшу - для неї це не критично

ха, в мене зі старої сковорідки збереглась кришка) добре вимити - і як нова

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Цілком згідний, сковорідка стандартного розміру, на всіх сковорідках, які є в хазяйстві одночасно ніхто не готує, а тому можна використати з будь якої іншої сковороди кришку! І взагалі я не розумію крайньої занепокоєності товаріща kot даним питанням, чим же до глибини душі його так зацепила ця тема!я вам конкурент в продажі кухонного приладдя? чи якого милого ви, шановний, тут балаган розвели? Не цікавить запропонований товар - прошу не с*ати в тему! Кого зацікавить спитає, аргументовано поторгується, або зроблю скидку на пиво)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сковорідками ,дякувати богу, не торгую. Жінка зацікавилась.

Просто я чекав адекватної аргументованості ціни, оскільки поняття "купити з рук" передбачає економію коштів, внаслідок певних ризиків. Аргументацію не отримав - сковорідку купив в іншому місці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а про якість завезених в Україну товарів і їх контроль ніколи не задумувались? той самий тефаль як і бош і кучу інших є й китайський, но тоді вже питання якості стає на другий план! Я думаю що в Німеччині контроль ввезених товарів значно жорстіший, і вимоги до шкідливості тієї чи іншої речі мають зовсім інший характер, ніж на матушці Україні!Сковорідки зроблені в Франції, про що свідчать написи на упаковці, перевод на німецьку і так далі бла бла бла. Я думаю свою позицію аргументував, так як я й сам краще піду куплю німецький товар, якщо він в нормальному упакуванні, не пошкоджений, не затертий з рук і далеко не факт що то буде дешевше! я не думаю що фокстрот дає гарантію на сковорідку)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як розрізнити німеччина чи китай чи ще щось? (просто виробинк товару з ваших лише слів). можна реальні фото в різних ракурсах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як розрізнити німеччина чи китай чи ще щось? (просто виробинк товару з ваших лише слів). можна реальні фото в різних ракурсах?

виробник - Франція... підтверджую, як покупець

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Все ще в продажі, дуже якісні сковорідки, користуюсь сам! на українських аналогах, які я зустрічав в магазинах нема вказівки де виготовлено, а тут яскраво видно - Made in France, тобто оригінальний Тефаль

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...