Перейти до змісту

Шукаю точку з фірмовим взуттям


Соромітник

Рекомендовані повідомлення

Кажуть на Варшавці є точка де продають нове нормальне спортивне (переважно) взуття привезене з Європи. Пройшовшись просто по ринку - нічого окрім китайського мотлоху не знайшов.

Знаю такий магазинчик на старому ринку, але там зараз немає чогось класного мого розміру.

Підкажіть будь ласка якщо хтось знає де шукати подібне на Варшавці.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"прохідний" ряд з білих контейнерів (від карпенко карого до кравчука) , як йти від к-карого, по правій стороні , приблизно посередині був контейнер - зараз хз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А чому на Варшавці? Світ зійшовся?

На пр. Молоді біля піцерії "Теревені" в підвалі (взуття навалом) - то раз,

Анамандрія на Перемоги біля Світлолюксу то два.

Перші про які згадав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Возле кафе "Хурма" на Соборности,снизу в подвальчике есть магазинчик и вывеска "Взуття з США" мой знакомый привозит американскую обувь.Если надо могу дать его тел. в личку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знаю подібну точку на Варшавці- це перший критий ряд зразу за Ювантом, якщо йти зі сторони вокзалу, то по праву сторону, десь по середині. Там такі 2 араби чи що, а з ними україська дівчина. Взуття шкіряне, дуже якісне, ціни прийнятні, а на рахунок спортивного, щось не придивлялась чи там є.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, вже є куди гуляти. Не зрозумів лише Анамандрію - купити щось втридорога я і в ЦУМі зможу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ще можна почекати :) поки в Луцьку відкриють Єврошоп. Я в Рівненському Єврошопі тепер купую фірмове, якісне, оригінальне взуття для дітей і дуже ним задоволена, є там і доросле, теж класне, та ходові розміри важко зловити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

О, вже є куди гуляти. Не зрозумів лише Анамандрію - купити щось втридорога я і в ЦУМі зможу.

Діло Ваше, звичайно. Порівнюйте ціни. Але в топі Ви запитали про взуття з Європи, а не про "взуття з Європи за цінами базарного гуано".

Та і стокові речі в Анамандрії не можна порівнювати "супермегаоріджінал адік з цума"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В цумі в мегаспорті то взагалі ппц... Подуріли! За гівно адідаси кітайські просять 1500грн...

На варшавському, є точка взуття фімри NIK називається, отам оригінальне і якісне взуття.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Demeter, в Луцьку є де купувати теж оригінальне класне взуття не за базарними х10 цінами.

В одному туристичному магазині 2400 вартують, а в нормальних людей - 900. І я точно знаю що останні привезені справді з Італії, а от ті що в магазині - хйз.

Насправді взуття і одяг не є такими дорогими як нас базар привчив. Було б бажання пошукати.

Я завжди у Львів їздив одягатися, але останній рік понаходив точки і в Луцьку. Той же "Ліга-Спорт" в ТЦ"Варшавський" має ціни як в мережі "Марафон" і часто в рази нижче як поруч в Юванті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а з сайтів *забугорних* не по душі??, головне тільки розібратись і найти свій розмір.... :_18:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З сайтів замовляв, але якось прийшло розуміння що краще все ж міряти :)

Був в магазинчику біля піцерії "Теревені" - більшість гуано з Одеси чи китайського китаю, хоча напевно якщо знати продавців - то можливо щось і підібрали б з нормального.

Магазинчик "Взуття з США" був зачинений, але щось мені стрьомно туди іти бо там ще й одяг на вагу... дике поєднання :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Купив у тому взутті зі США собі черевикі. Хороші, зручні, поки подобаються. Не знаю, на рахунок чи вони точно зі штатів, чи фірмові, але ціни нормальні, тому зайти туди варто.)

А де магазинчик на старому ринку?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На спортсдіректі замовив непогані шкіряні туфлі за 20 фунтів і тапки на літо. Другий рік - політ нормальний. Про австрійські "бєрци" взагалі мовчу.

Бренд не завжди означає якість та ціну ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Магазинчик "Взуття з США" був зачинений, але щось мені стрьомно туди іти бо там ще й одяг на вагу... дике поєднання :)

Вони не зв’язані між собою, просто використовують одне приміщення. Купував там минулого року Конверси кеди, нормал.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дивні вони тоді - закриті на вихідних... доведеться з роботи завтра втікти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

магазинчик зацінив :) тьотя справді прикольна

взуття купив, тепер маю 2 класних точки в Луцьку. Їздити нікуди точно не потрібно за взуттям.

Дякую всім хто відписався

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А в чому прикол тьоті-продавщиці? Заінтригували так що кортить глянути :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

нєє, просто гарно підтримує розмову. А коли вона почала розказувати про торгівлю на Аукро то я троха підвіс :) продвінута бабуська :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпроти Талісмана сьогодні була в магазинчику, здається "Сток" (жовта вивіска). Буже класне взуття і ціни нормальні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

там дуже багато китайського мотлоху з одеських ринків. Треба дюже добре вибирати і легко помилитись якщо не розбираєшся в якості.

Тому такі точки я відразу відсіював.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

напевно ми не про один магазин думаємо. Це не мой що в тому будинку де Теревені, а в наступному, біля магазину "Дана". Дуже багато взяття Clarks.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...