Перейти до змісту

OpenOffice.org 2.0


zallegro

Рекомендовані повідомлення

Привіт!

Хто-небуть має OpenOffice.org 2.0?

Використовували?

І взагалі, чи є сенс переходити з "дрібно-м'якого"?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я пользовался, даже на работе щас стоит.... Офис как офис, тока вчера скачал новую 2,02 версию.....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Використовували?

І взагалі, чи є сенс переходити з "дрібно-м'якого"?

використовували, нормальний офіс, якщо просто текст шкрябати то супер, але якщо заглибитись в якісь настройки то незвично дико, ну і відповідно, якщо є макроси, то їх прийдеться переписати на JS та/або Phiton

Сенс є якщо турбує питання ліцензійності а платити 260 зелених за робоче місце дуже не хочеться ;))

Хоча така ситуація має ряд побічних ефектів. Один з них це коли користувачі починають вспливати: "А у мене у ВАШІЙ програмі формула не працює" і показують повну ахінею, яку вони вважають формулою ;)))

Але це уже окрема тема для розмови....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 KEN

потерплю, мені не горить. Просто хочу поюзати (Цікавість, вона не тільки котів губить ;) )

P.S. прикольна картінка постав її на аватар

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Morock

Я думаю при масовому переході n- машин отрмаємо n*260 мертвих президентів економії. Що повинно нівелювати вплив "побічних ефектів" :0)

А чому "використовували"? Знову перейшли на MS?

Мене цікавить, чи при масовому переході користувачі не встануть на роги? І чи хтось переводив усю фірму (принаймні >10 машин)на ОО? І які враження?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

logonew.gif

Продукт OpenOffice.org

OpenOffice.org - это свободный набор офисных программ, доступный каждому.

В его состав входят следующие компоненты:

Writer (текстовый процессор и редактор HTML).

Calc (электронные таблицы).

Draw (графический редактор).

Impress (система презентаций).

Редактор формул.

Модуль доступа к данным.

По своим возможностям OpenOffice.org вполне сопоставим с известным MS-Office.

Более подробно обо всех возможностях перечисленных программ вы можете прочесть здесь.

Вы можете без проблем загружать документы MS-Office (Word, Excel, Powerpoint), редактировать их и сохранять как в оригинальном формате, так и в формате OpenOffice.org. Основное ограничение состоит в том, что OpenOffice.org не исполняет макросы в этих документах. Но они сохраняются и вы можете их использовать при работе с MS-Office. На наш взгляд подобная возможность является большим достижением, так как форматы файлов MS Office являются закрытыми (Microsoft не публикует их). Если вы столкнетесь с документом MS-Office, который не открывается корректно OpenOffice.org, сообщите об этой "проблеме"., чтобы улучшить эти возможности.

OpenOffice.org находится в постоянной разработке и многие его возможности постоянно улучшаются, но нынешняя версия 1.1 вполне работоспособна.

StarOffice 6.0 и OpenOffice.org 1.0

В тех случаях, когда вы нуждаетесь в лицензионной поддержке или политика вашей компании отвергает идею использования свободного программного обеспечения, имеет смысл обратить свое внимание на StarOffice 6.0.

StarOffice 6.0 базируется на том же исходном коде, что и OpenOffice, однако включает в себя некоторые несвободные компоненты - шрифты, клипарт, коллекцию шаблонов, английские словари и некоторые другие компоненты. Стоимость его лицензии невысока. Более подробную информацию вы можете получит на сайте Sun Microsystems.

Сайт програмы:

http://ru.openoffice.org

ну а саму програму, последнюю РУССКУЮ версию положил в инкаминг

125 метров
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

alp

встануть і щей як

завжди знайдеться "сами продвинутий менеджер" який буде підіймати хай

такі речі найефективніше розрулються командою зверху: "хто хоче MS Office - за свій рахунок" :blink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

+ оплата администраторам за потдержку софта (патчи качать-ставить и т.д.)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2Morock

Команда "зверху" буде відразу, як тільки вони побачать економію там, де вони вважають треба платити "на рівному місці" :0)

Головне, якщо перехід будуть тормозити "самі продвинуті менеджери", то наживеш собі великий гем....

Тому, можливо, краще і не заікатись про існування ОО.

2Zevs Isver

Згідний на всі 100%. Роботи добавиться. Але верхам можна легко вмотивувати: економимо n000$ -> отримуємо складнішу для підпримки систему -> добавляємо зарплату адміну:0)

2Everybody

Не можу підєднатись по ftp до incoming і завантажити ОО :0(

На команді list зависає і в incoming нічого не видно.

Підкажіть настройки, плз...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А где ссылка на сабж? А то тут знакомому залить хочу, а инсталяха дома..... Сюда вроде заливал...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Згідний з Кеном!

Є ж спеціальний розділ http://soft.lm.lutsk.ua/SOFTWARE/UNSORTED/...ice/openoffice/

де лежить ОО 1.1 і прибамбаси до нього.

А решта- все класно.

Поставив. Юзаю.

Всім мерсі!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

супер, дякую!

Тільки чого в Лінукс???? Там же ш версія під Вінду!!!

А, це такі, вопрос до адмінів, ги :woohoo:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...