Перейти до змісту

Робота з : підлогою, плиткою, сантехнікою та інше ( помірні ціни )


mostwakeup

Рекомендовані повідомлення

Прошу на майбутнє, якщо вас цікавить певна робота - замовляйте її , звичайно якщо підходять ціни вище вказані, а не люди які створють без глузді пости.

Окрім ціни, є ще поняття якості! А дивлячись на те, що ви викладає чужі фото, а видаєте за свої - підкрадається підозра про погану якість ваших робіт!

так як тема була створена для обшорного виду надання послуг а не обсудження її.

"Обшорні види робіт" ви собі рекламуйте на стовбах, а тут форум...

Думаю до одного місця, щось тобі виписувати.

Поясність будь ласка, чому ваших фото так багато в інтернеті? І викладені вони туди дуже давно.

Щоб знати з вас усі підозри пропоную, щоб ви виклали ще кілька фото цієї ж кімнати з інших ракурсів, можна з меблями і т.д., котрих немає в інтернеті.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 63
  • Створено
  • Остання відповідь

хтось з бордівчан скористувався послугами ТС ? цікавлять види робіт / відгуки, а то з незрозумілих останніх повідомлень є сумнів щодо замовлення робіт...

Колега з роботи наймала даних працівників - результатом не задоволена (стеля, стіни).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колега з роботи наймала даних працівників - результатом не задоволена (стеля, стіни).

ось вам і відповідь на попередні запитання!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Колега з роботи наймала даних працівників - результатом не задоволена (стеля, стіни).

ось вам і відповідь на попередні запитання!

Шановний, ну чому ж ви так радикально настроєні?

Вас вражає те що ви можливо фото робіт ще де інше бачили? Так поставлю вас до відома, що ви заблукали. І я думаю з вами мову проводи не доречно.

А тепер більш детальніше.

Що стосується даного посту :

хтось з бордівчан скористувався послугами ТС ? цікавлять види робіт / відгуки, а то з незрозумілих останніх повідомлень є сумнів щодо замовлення робіт...

Колега з роботи наймала даних працівників - результатом не задоволена (стеля, стіни).

То мені навіть прикро згадувати на яку людину ми працювали.

Уточнюю.

На даному обьєкті в 17 кв\м ( кімната ) проводились такі роботи як:

Демонтаж дверей, відкосів, покрутка гіпсокартону ( Потолок ) , встановлення та проводка світла, розеток, шпаклювання стін ( під обої ), покладка та цикльовка паркету.

Оскільки, робота в загальному просувалась біля 25 днів, з графіком від 10.00 до - 22.00 , все було успішно, дотих пір поки замовник ( жінка ) не почала сунути руки до роботи.

Чим не задоволенна? Обьяню.

Коли людина у віці на мою "колишню думку" була досвідченна, лізе у роботу та кожних 30 хв шукає якісь не доліки ( під час роботи ) то це якось не доречно? Не так?

Помоєму, замовник від синоніма замовляти , просить про дану послугу, то людина чекає кінцевого результату, в разі не уподобання , людина відмовляється платити.

Знову повторюсь, дана жінка неоднократно давила морально під час роботи, провіряючи людей " що і як " робиться.

Також можна сказати пробувала нам допомагати, коли певний період часу, а саме в ранішній, без присутності майстрів робила нашу роботу, а потім потикала , що тут шось не так.

То де людська логіка?

В кінцевому результаті, людина була задоволенна всіма наданими послугами наших робіт. Та своєчасно її оплатила.

Після завершення, приблизно 2 тиждні як пройшло з моменту квітки, почали поступати дзвінки від неї, що вона замовляла якихось там спеціалістів, щоб їй встановили люстру, а потім притензії, що вони щось там " кувиряли" в розетці, наче б то, хотіли від жили провести підключення, та в них не получилось , бо щось там почало в моменті горіти ! То як ви думаєте? Є в людей голова ? Що спихують нову вину експектів які робили ту люстру, на стару роботу майстрів??? Я думаю це не логічно в загалі.

Мені шкода тратити час, та щось виписувати тобі

Atmel

Погана робота, це та за яку не платять, а в нас такого не буває. Я думаю тепер варто закрити з вами діалог.

Ще одне, для переконання тобі.

Робота з плиткою, 16 кв\м2 , людина наскільки я знаю задоволенна, покладкою. Однак єдиний мінус, що майстер не зробив отвір під розетку, поїхав за кордон.

З цим ми і так владнаємо і зробимо якусь невеличку компенсацію.

А вот і саме та людина, можете поцікавитись між собою. http://board.lutsk.ua/user/11839-lanser/

І прошу на майбутнє, досить срати в даній темі, замовте роботу, не сподобається, так за свій рахунок переробимо.

Тема знову актуальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент є вільні майстри для :

Плитки - 70 грн кв\м

Паркет укладка 30 грн м\2

Паркет цикльовка, лаковка 35 грн\м2

Та електрики.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені шкода тратити час, та щось виписувати тобі Atmel

А ви так і не відповіли, чому вкрали фото і сказали, що воно ваше?

Інших питань у мене немає.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені шкода тратити час, та щось виписувати тобі Atmel

А ви так і не відповіли, чому вкрали фото і сказали, що воно ваше?

Інших питань у мене немає.

Ніхто нічого не крав, чому ви так заїлись?

Тут працює бригада , і кожен дає фото робіт, які проводяться чи проводились! Досить буятини.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ніхто нічого не крав, чому ви так заїлись? Тут працює бригада , і кожен дає фото робіт, які проводяться чи проводились! Досить буятини.

Я не буяню. Просто ця фото - робота не ваших майстрів, і хочу щоб ви це визнали!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

На даний момент є вільні майстри для :

Плитки - 70 грн кв\м

Паркет укладка 30 грн м\2

Паркет цикльовка, лаковка 35 грн\м2

Та електрики.

також є мастри з муровки газо\піно блоків , заливки фундаменту, моноліту. В ПП.

-88693455.jpg

-88693455.jpg

-88693455.jpg

-88693455.jpg

-88693455.jpg

-88693455.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

mostwakeup,

відчуваю що щось маю написати у відповідь на твій пост...

По-перше дивує, що ти так швидко ідентифікував замовника (єдиний твій замовник за останній час????). Впевнений що вгадав (можливо це було ще раніше?)? По-друге, я лише написала два слова: "не задоволена" і все.. Ти ж у відповідь настрочив купу тексту, і як на мене, дость образливого! Я, до речі, не розповідаю про всі деталі вашого ремонту і Ваші особисті якості... Хоча, ще подумаю, можливо і зроблю цю антирекламу! І по-третє, почитавши твої повідомлення, такі як: "Думаю до одного місця, щось тобі виписувати" та "що ти за вискочка? і чому сюди нос суєш, тут послуги а не оффтоп" і т.д. , враховуючи що це повідомлення до потенційних клієнтів!!!! - нехай ти був би супер-майстром, я б ніколи не замовила б твої послуги!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну мовчати я теж не збираюсь.

Як вище було написано клієнт завжди правий, то я посміюсь з цього.

Добавлю лиш одне, панами бувають, але певний період часу. Всі люди рівні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Люди, невже вам в житті більше проблем не має, щоб тратити свій час на сварки "онлайн". Ну, добре, чуже фото, обманув. не сподобалось, "редиска, а не человек", висказались, проходьте далі, не замовляйте роботу.....для чого кожень день "я дурак, сам дурак".

Я сама в процесі ремонта, ванну майстер робив, ледь пережила, ту роботу, заплатила, порощалась і забула. Кухню з чоловіком самі начали робити, і все успішно проходить, при тому, що з ремонтом зіткнулись перший раз.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...