Перейти до змісту

Майдан, або бути нам, чи не бути від (24.02.2014)


t0rik

Рекомендовані повідомлення

ну, Т.Стецьків хай докаже яким законом передбачена амністія терористам... не пацан з рогаткою же ж

На початок сторінки, хлопці, подивитись "нє судьба"? ;-) І що б припинити суперечки: пост №2851
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 5,2 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

На початок сторінки, хлопці, подивитись "нє судьба"? ;-) І що б припинити суперечки: пост №2851

я це читав. і в самому Законі також. але я не про себе. ;-)

а про Стецьківа

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Парасюк видалив пост. ЗА фейк вибачатись не став він вище цього.

От комент від Магери щодо цього всього срача

COk6gQAWUAEswcy.png

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А напомни з якої патріотичної партії був призначений генеральний прокурор 22 лютого 2014 року .

і чого нічого по гарячих слідах не рослідував.

для довідки , ПОП почав виконувати обовязки з 7 червня .

Із 7 червня якого року?

і що він ні за що тепер не відповідає?

Де логіка?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 4 місяці можна Махніцький не те що міг знищити всі докази а зробити так що хлопці самі перестрілялись а не їх стріляли.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за 4 місяці можна Махніцький не те що міг знищити всі докази а зробити так що хлопці самі перестрілялись а не їх стріляли.

Значить мають тоді бути справи проти Махніцького, де вони?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти думаєш що він наприклад знищував папку з доказами і складав акт знищення де писав наприклад знищено: докази того як петро затрелив з снайперки 10 чоловік і так далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А ти думаєш що він наприклад знищував папку з доказами і складав акт знищення де писав наприклад знищено: докази того як петро затрелив з снайперки 10 чоловік і так далі.

те як він знищував докази (якщо таке було) має не мене хвилювати, а правоохоронні органи, але їм це не цікаво - чи це є нормально?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нє ну цікаво все виходить. За трошки часу у нас повністю сформується нова церква-секта святого Порошенка. Адепти будуть свято вірити в світле майбутнє. І що саме головне, воно обов'язково прийде, бо ніхто не сказав яке воно має бути і чим там має пахнути. А слова обіцянки, це ж та будьте хитрі як лисиці з ворогами своїми. Алилуя.

Спочатку не було ніякого особливого статусу Дамбасу. Алилуя!

Зараз в ньому вже почалась передвиборча метушня, от дибіли. Алилуя!

За рухами з виборами пройдуть вибори, які Святий Порошенко тихенько легалізує і переможе ворогів! Алилуя!

Дамбас - це Україна і Святий Ахмєтов Патріарх всія землі Дамбаської і Навароської нам поможе в цьому. Алилуя!

І восторжестуяє правда і перемога на землях українських. Алилуя!

Святий отче Порошенко веди нас в майбутнє. Алилуя!

Зрадникам навіки ганьба і анафема. Алилуя!

Зрадники суки робіть щось, бо вже заграли Святого Отця нашого Порошенка. Алилуя!

Або згиньте з лиця землі нашої, або заваріть собі варішку, от гандони. Алилуя!

Святий Отче Пороенко помилуй нас, веди нас в життя вічне! Алилуя!

Нехай благодать буде на всіх хто кричав перемога. Алилуя!

Зійди на нас Святий Мінстець і нехай буде сила твоя з нашими мозгами. Алилуя!

Коротка утрення.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля, що ти мені пишеш всяку ахінею. Таке враження що ти пороходрочер 80 левела але стрьомно в цьому зізнатись. Я вам противладним пишу що відразу після вигнання овоча до ГПУ стає махніцький який нею керував рік нею і який ніхєра не зробив а ви мені втіраєте що то все порох ви бля дибіли чи притворяєтесь? Ви по датам троха проаналізуйте.

І да Рома ти чел начитаний пишеш вумними словами але після того як ти вчора написав що в нас хунта я троха прикуїв і тепер на твої пости не хочи читати. Глянь що таке хунта.

і скажи мені тобі навязали президента і вру чи всетаки тобі дали зробити свій вибір. Хунта бля.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ти що не віриш в Святого Порошенка? Отця і Спаса нашого? Що таке вимагає від мене відповісти тобі, щоб я не згрішив і в зраду не занурився? Не буде цього. Благодать зійшла на народ наш, Святий порошенко домовився з Святим Фірташем, Святим Ахмєтовим, Святим Коломойським і Синод Святих олігархів вибрав Святого Порошенка на престол вже в першому турі! І Україні вмить стало добре! Алилуя! Народ восторжествував, які мудрі у нас Святі Олігархи! Алилуя!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бля, що ти мені пишеш всяку ахінею. Таке враження що ти пороходрочер 80 левела але стрьомно в цьому зізнатись. Я вам противладним пишу що відразу після вигнання овоча до ГПУ стає махніцький який нею керував рік нею і який ніхєра не зробив а ви мені втіраєте що то все порох ви бля дибіли чи притворяєтесь? Ви по датам троха проаналізуйте.

І да Рома ти чел начитаний пишеш вумними словами але після того як ти вчора написав що в нас хунта я троха прикуїв і тепер на твої пости не хочи читати. Глянь що таке хунта.

і скажи мені тобі навязали президента і вру чи всетаки тобі дали зробити свій вибір. Хунта бля.

Махніцький був прокурором кілька місяців, чи ти може його сплутав із Яремою?
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Махніцький був прокурором кілька місяців, чи ти може його сплутав із Яремою?

Перепутав. Вище раніше писав про 4 місяці

Ти що не віриш в Святого Порошенка? Отця і Спаса нашого? Що таке вимагає від мене відповісти тобі, щоб я не згрішив і в зраду не занурився? Не буде цього. Благодать зійшла на народ наш, Святий порошенко домовився з Святим Фірташем, Святим Ахмєтовим, Святим Коломойським і Синод Святих олігархів вибрав Святого Порошенка на престол вже в першому турі! І Україні вмить стало добре! Алилуя! Народ восторжествував, які мудрі у нас Святі Олігархи! Алилуя!

Я вірю в деградацію, вже

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Харкові амністували медсестру, яка била євромайданівця ногами

http://zaxid.net/news/showNews.do?u_harkovi_amnistuvali_medsestru_yaka_bila_yevromaydanivtsya_nogami&objectId=1365230

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У Харкові амністували медсестру, яка била євромайданівця ногами

http://zaxid.net/new...bjectId=1365230

нда

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В Одесі звільнили з-під варти лідерів «Правого сектору»

11.09.2015

Лідер «Правого сектору» в Одесі Сергій Стерненко звільнений з-під варти в Одесі. Заставу за нього у розмірі 60 тисяч 900 гривень внесли активісти організації, інформує «Громадське телебачення Одеси».

Також звільнений координатор «Правого сектору» в Комінтернівському районі Одещини Руслан Демчук. За нього внесена застава у розмірі 48 тисяч гривень.

Звільнення членів організації підтвердила у Facebook речниця «Правого сектору» в Одесі Варвара Черноіваненко.

Стерненка і Демчука міліція затримала 8 вересня. У повідомленні на сайті МВС Одещини вказувалося, що представники організації з застосуванням насильства і травматичної зброї викрали депутата, перевезли його до Одеси, «де вимагали, щоб він відмовився від своїх депутатських повноважень».

У «Правому секторі» підтвердили інформацію про затримання Сергія Стерненка, якому, за даними організації, інкримінують викрадення депутата Комінтернівської райради, що свого часу був керівником осередку партії Ігоря Маркова «Родіна».

У «Правому секторі» називають дії міліції «репресіями».

10 вересня з-під варти звільнили затриманого водночас із членами «Правого сектору» лідера одеського «Автомайдану» Євгена Резвушкіна.

Голова Одеської облдержадміністрації Міхеїл Саакашвілі заявив 9 вересня, що не давав розпоряджень затримувати активістів в Одесі, а про факт затримання дізнався під час перебування в Києві.

внесли заставу і випустили

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Новини

- Президент виступив перед інвесторами

- Автомайдан сфотографувався біля хати Ківалова

- ПС розігнав феміністок з гіпсовими вагінами

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пʼятниця, 11 вересня 2015, 18:56 • Олександр Сивачук

Версія для друку

СБУ затримала одного з організаторів злочинної групи, яка готувала вбивство А.Авакова

Арсен Аваков

КИЇВ. 11 вересня. УНН. Служба безпеки України спільно з Головною військовою прокуратурою затримали одного з організаторів злочинної групи, яка готувала вбивства високопосадовців міліції, народного депутата, волонтерів та бізнесменів. Про це УНН повідомили у прес-службі СБУ.

“Правоохоронці викрили злочинну групу, яка готувала вбивства високопосадовців міліції, народного депутата, волонтерів та бізнесменів. У Харкові сьогодні затримано одного з організаторів групи — керівника батальйону “Слобожанщина”, — йдеться у повідомленні.

У СБУ повідомили, що тривають слідчі дії у рамках кримінального провадження, відкритого за ст.115 КПК України, проводяться обшуки за місцям дислокації підрозділу підозрюваного та за місцем його проживання.

Нагадаємо, Служба безпеки України спільно з Головною військовою прокуратурою попередили вбивство Міністра внутрішніх справ Арсена Авакова та низку інших замовних вбивств у Києві та Харкові.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ОДИН ІЗ НАЙБІЛЬШИХ СПОНСОРІВ АТО ПОЯСНИВ, ЧОМУ КОМАНДИР "СЛОБОЖАНЩИНИ" ХОТІВ ЙОГО УБИТИ

22:52 11 вересня 2015 | СУСПІЛЬСТВО

x51522.jpg.pagespeed.ic.KtmYlBCvRT.jpg

facebook.com/vsevolod.kozhemyako

Харківський підприємець та волонтер Всеволод Кожемяко прокоментував затримання командира спеціального батальйону "Слобожанщина" Андрія Янголенка.

"Сьогодні затриманий командир батальйону "Слобожанщина" Андрій Янголенко. Я багато допомагав цьому підрозділу навесні-влітку 2014 року. Потім сконцентрувався на допомозі іншим частинам. Не можу зрозуміти причину такої озлобленості командира на весь світ, але він чомусь вирішив, що всі, хто йому допомагав, тепер заважають його військовій кар'єрі", - стверджує Кожемяко у дописі на своїй сторінці у Facebook.

"Серед них і я, і командир "Східного корпусу" Олег Ширяєв, і деякі інші. Тому він вирішив нас "ліквідувати". Я знав про це вже кілька місяців тому. Жити із цим знанням досить важко. Це не фронт, де ворог чітко за лінією. Дуже шкода, що в українському добровольчому русі трапляються такі персонажі", - написав волонтер.

"Половина того, що він говорить, це, звичайно, маячня, але явно видно, що ця людина небезпечна для суспільства. Бог йому суддя. Я вдячний співробітникам СБУ, які як завжди професійно підійшли до цієї проблеми", - зазначив Кожемяко.

Нагадаємо, про затримання Янголенка повідомила 11 вересня СБУ. Згодом запис розмови зловмисника із плануванням убивств оприлюднив командир роти спецпризначення "Східний корпус" Олег Ширяєв. Окрім нього та Кожемяко жертвами зловмисника могли стати голова МВС Арсен Аваков та його радник, народний депутат і почесний командир полку "Азов" Андрій Білецький.

"Слобожанщина" - добровольчий батальйон патрульної служби міліції особливого призначення, створений у червні 2014 року у структурі ГУ МВС України в Харківській області. У березні невідомі підірвали машину Янголенка.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Саакашвили - Насирову: вы говорите, что нам нужны эти коррупционеры, чтобы они помогали разоблачать других коррупционеров. А что, нельзя было найти честных людей, чтобы разоблачать коррупционеров?

Насиров выглядит настолько неубедительно, что если он продолжит руководить ГФС, это добьет репутацию Яценюка. Если президент не заменит Шокина и не разблокирует назначение антикоррупционного прокурора, это приблизит нас впритык к очень опасной черте, а мы и так уже стоим к ней чересчур близко.

Мне часто говорят: ты не понимаешь, все не так просто, так быстро реформы не делаются. Да все я понимаю, друзья.

Это вы не понимаете.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...