Перейти до змісту

Старий настінний годинник: дати друге життя.


araris

Рекомендовані повідомлення

Маю настінний годинник, ось такий:

post-133-0-34848500-1393140186_thumb.jpg

Апарат працює вже багато років, став родинною реліквією, але потребує переборки/чистки/налаштування точності ходу.

Дуже прошу, чи хтось візьметься виконати ці роботи за хорошу оплату ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю настінний годинник, ось такий:

Апарат працює вже багато років, став родинною реліквією, але потребує переборки/чистки/налаштування точності ходу.

Дуже прошу, чи хтось візьметься виконати ці роботи за хорошу оплату ?

а у чому проблема, у місті є досить майстерень по ремонту і одна з них колишній магазин Сонечко, збоку годинниковий магазин "Свій час" - вхід у майстерню з двору. Доречі скоро при майстерні відкриється непоганий антиквариний годинниковий магазин. Я вже був у цьому магазині, колекція там непогана.

Тобто є колекція і є специ які оживляють рарітети.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

araris, хороший майстер є напроти Перлини, в приміщенні ательє мод "Леус". Імені його не знаю, він старшого віку, лисуватий, з вусами і в окулярах. Мені досить якісно поремонтував і налаштував хронограф "Польот" 60-х років.

Oli, це те саме, що в дороге раритетне авто всунути двигун від сучасного масового. Проблювався від ваших фото. :_20:

Покажіть фото Польоту, це Стріла?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Покажіть фото Польоту, це Стріла?

Наскільки я пам'ятаю, Стріла, на механізмі 3133. Фото зробити не можу, годинник призначався для подарунка і був подарований дядьку на юбілей. :)

"стрела" була на механізмі 3017 (гагарінські), далі були штурманстькі та буран

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

як Ви розумієте, - це досить цікавий та раитетний годинник. Я його шукаю тивалий час.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не взявся мою "зозулю" робити ані "Свій час", ані майстер з "Леуса", ані ще в парі місць... Пічалька Сумулька...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Знайди в неті профільні сайти. Один з таких.

Почитаєш і зробиш сам.

Свого старовинного з боєм робив сам.

Після деяких неприємних випадків з нашими годинниковими майстернями довіра до них різко впала.

Успіхів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Знайди в неті профільні сайти. Один з таких.

Почитаєш і зробиш сам.

Свого старовинного з боєм робив сам.

Після деяких неприємних випадків з нашими годинниковими майстернями довіра до них різко впала.

Успіхів.

Так, це була хороша ідея.

post-133-0-38267500-1396379909_thumb.jpg

Розборка, чистка, змащування - в результаті (другий тиждень пішов після "операції") годинник перестав раптово зупинятись, за добу уходить в межах +5хв. Ну і головне - сам собою задоволений !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

за добу уходить в межах +5хв.

Багато.

Регулюється зменшенням\збільшенням довжини маятника.

У твоєму випадку збільшити. Опустити диск на маятнику трішки нижче.

В таких годинниках гравітаційний принцип регулювання. При великому бажанні можна виставити практично в "0"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...