Перейти до змісту

В кого симка оператора AT&T


Рекомендовані повідомлення

а що ти розумієш під "активацією"?

Якщо ти думаєш, що після цього він почне приймати нашу сімку і працювати в наших мережах, то ти помиляєшся.

Сімка потрібна для АКТИВАЦІЇ, а тобі, певно, потрібне РОЗБЛОКУВАННЯ. а це не одне й теж...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а що ти розумієш під "активацією"?

Якщо ти думаєш, що після цього він почне приймати нашу сімку і працювати в наших мережах, то ти помиляєшся.

Сімка потрібна для АКТИВАЦІЇ, а тобі, певно, потрібне РОЗБЛОКУВАННЯ. а це не одне й теж...

я в курсі, мені божаться що мені зробили анлок, але всерівно не вдаеться активува нашим карточками і через айтюнс теж не виходить,останній спосіб його попробувати це активувати оригінальную симкою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую yurkkkin за симкартку тему можна закривати.

Потрібно повторно робити анлок.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки не "повторно", а РОБИТИ АНЛОК

а что делать в такой ситуации - айфон5 после обновления iOS до версии 7.0.4 начал спрашивать appleID, которого нету. Есть возможность разблокировать его?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки не "повторно", а РОБИТИ АНЛОК

а что делать в такой ситуации - айфон5 после обновления iOS до версии 7.0.4 начал спрашивать appleID, которого нету. Есть возможность разблокировать его?

вернее от которого вы не знаете пароль)

Ищите продавца - спрашивайте пароль .

Если не найдете могу купить за 100$ :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тільки не "повторно", а РОБИТИ АНЛОК

а что делать в такой ситуации - айфон5 после обновления iOS до версии 7.0.4 начал спрашивать appleID, которого нету. Есть возможность разблокировать его?

Вообще вариант есть (около 1000-1200грн) - но сейчас не доступен.

Как вариант - искать прежнего владельца. И у него спрашивать данные.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 6 місяців потому...

доброго времени суток! Подскажите, появился ли уже вариант разблокировки айфон 5 iOS 7.0.4 без appleID? какая цена вопроса?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...