Перейти до змісту

В СК "Провідна"


scorp

Рекомендовані повідомлення

Новина для клієнтів страхової компанії "Провідна".

В них забрали ліцензію.

З 11 лютого вступає в силу рішення Нацкомфінпослуг про призупиннення дії ліцензії на здійснення обов'язкового страхування цивільно-правової відповідальності власників наземних транспортних засобів (ОСЦПВ).

Тиць.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

по зобов"язаннях вони, канешно відповідатимуть в будь-якому разі.

Отакої. А я у них застрахований...

я знаю кількох людей які там працюють. і канешно вони мають своїх клієнтів, клієнтські бази, плани по продажах і т.п.

Просто поки суди-пересуди, - то не мають права продавати цивілку - то може бути просто тимчасово на якийсь місяць-другий.

Свого часу в Екологічної часто забирали ліцензії - вродь по зеленій карті вони часто порушували загальноприйняті домовленості між страховими. Типу ті домовленості порушувли майже всі, але хто то робив найбільш відкрито і цинічно, ну то ... "влітали"

В таких ситуаціях страхові агенти (і не тільки агенти) ше довго можуть писати цивілки з датою укладая до "тої дати", а термін дії - який треба.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не ведіться на голосні назви статей. ну зловили на помилці з неоновленою адресою, вже в понеділок сказали "так винні неточність усунем", бабла дамо і ліцензія буде вже через тиждень

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...