Перейти до змісту

Шукаю майстра по діагностиці підвіски


DMK

Рекомендовані повідомлення

Шукаю людину яка ВИЯВИТЬ мою аномальну проблему з підвіскою :) Автомобіль Opel Vectra C 2008 року. Суть проблеми заключається в тому, що в салоні стоїть скрип в передній частині авто, коли їду по нерівностям. Приїхав на сафрон, привіз підшипник опорний, попросив замінити зліва бо звідти йде скрип, а вони мені замінили правий. Купив ще один підшипник. Потрібен майстер, який чітко скаже в чому заключається ця проблема.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "крематорії" підвіски діагностує і ремонтує Андрій. Він працює сам на себе в орендованому приміщенні, тому не халтурить. Попередньо краще подзвонити, щоб в черзі не стояти. 0509066040

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "крематорії" підвіски діагностує і ремонтує Андрій. Він працює сам на себе в орендованому приміщенні, тому не халтурить. Попередньо краще подзвонити, щоб в черзі не стояти. 0509066040

Дякую, завтра передзвоню.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Приїхав на сафрон, привіз підшипник опорний, попросив замінити зліва ..., а вони мені замінили правий. ...

:_09: і ти це так спустив?! Якщо вони зробили не те, що ти просив (а, певно, тому, що вони доводили, що вони краще чують), і ще й, тим більше, проблему не усунули своїм самоуправством, то ти мав заставити їх поміняти підшипник назад і переставити туди, де ти просив, БЕЗКОШТОВНО!!! Та ще й компенсувати змарнований час хоча б кавою!

До речі, рипіти може і шарова опора.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

...Приїхав на сафрон, привіз підшипник опорний, попросив замінити зліва ..., а вони мені замінили правий. ...

:_09: і ти це так спустив?! Якщо вони зробили не те, що ти просив (а, певно, тому, що вони доводили, що вони краще чують), і ще й, тим більше, проблему не усунули своїм самоуправством, то ти мав заставити їх поміняти підшипник назад і переставити туди, де ти просив, БЕЗКОШТОВНО!!! Та ще й компенсувати змарнований час хоча б кавою!

До речі, рипіти може і шарова опора.

Та я вже не хотів розводити паніку. Але на цей раз, я впевнився на всі 100% що то шарашкина контора, не більше

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

підтримав на рахунок "шаражкіна контора", а от спускати такого їм я б не радив. Не проявляй слабохарактерності! Це ж ТВОЇ гроші!

Я так бачу, вони на тому живуть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Діагностика і ремонт вузлів і агрегатів автомобіля. Гаражний кооператив Синтетик, напроти СОК "Адреналін Сіті", (050)5391935 Петро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпроти "Мотора" в гаражах хлопці підвіскою займаються. Дають гарантію на роботу, чув позитивні відгуки від різних людей. Тел. 0505461326, Микола.

Ліричний відступ про Сафрон, той що на Карпенка-Карого :)

Вони - дилетанти!

"моториста в нас немає" - то нічого, що вони офіційний сервіс Пежо..."для діагностики двигуна у Львів їдьте" ...

Як зливається охолоджуюча рідина з в блока двигуна Сітроен Джампі 2.0 HDI, вони теж не знають, точніше впевнено сказали, що не зливається. То фігня, що в системі за тех даними літрів 8 - 8,5, а вони кажуть "зіллється літрів 5 - 5,5". Батько (водій з 30 річним стажем, який з іномарками діла не мав) за 5 - 10 хв. розглядання піддомкраченої машини безпомилково вказав на пробку, якою ми в результаті успішно скористалися.

Сафрон хотів 200 грн., щоб злити з радіатора стару рідину через нижній патрубок, і до залишків нову долити. Про промивку системи вони не чули, і пофіг, що стара рідина невідомо коли мінялася і темно бурого кольору ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Навпроти "Мотора" в гаражах хлопці підвіскою займаються. Дають гарантію на роботу, чув позитивні відгуки від різних людей. Тел. 0505461326, Микола.

Ліричний відступ про Сафрон, той що на Карпенка-Карого :)

Вони - дилетанти!

"моториста в нас немає" - то нічого, що вони офіційний сервіс Пежо..."для діагностики двигуна у Львів їдьте" ...

Як зливається охолоджуюча рідина з в блока двигуна Сітроен Джампі 2.0 HDI, вони теж не знають, точніше впевнено сказали, що не зливається. То фігня, що в системі за тех даними літрів 8 - 8,5, а вони кажуть "зіллється літрів 5 - 5,5". Батько (водій з 30 річним стажем, який з іномарками діла не мав) за 5 - 10 хв. розглядання піддомкраченої машини безпомилково вказав на пробку, якою ми в результаті успішно скористалися.

Сафрон хотів 200 грн., щоб злити з радіатора стару рідину через нижній патрубок, і до залишків нову долити. Про промивку системи вони не чули, і пофіг, що стара рідина невідомо коли мінялася і темно бурого кольору ...

За те СТО що навпроти мотору - велика черга. А в мене вже нервів не вистачає нажаль( Та, сафрон то друга розмова. Навіть й говорити не хочеться) Одне що на сафроні - рекомендують електрика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

За те СТО що навпроти мотору - велика черга. А в мене вже нервів не вистачає нажаль( Та, сафрон то друга розмова. Навіть й говорити не хочеться) Одне що на сафроні - рекомендують електрика.

+1 За Вову. На рахунок підвіски - в Ліпіни на перехрестя біля лікарні, до Женіка на Мамсурова...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В "крематорії" підвіски діагностує і ремонтує Андрій. Він працює сам на себе в орендованому приміщенні, тому не халтурить. Попередньо краще подзвонити, щоб в черзі не стояти. 0509066040

Дуже дякую за майстра. Адекватний чоловік, зразу ж встановив причину, і через пару годин - вже виїхав без лишнього звуку! Рекомендую!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...