Перейти до змісту

Шукаю роботу системного адміністратора, досвід роботи більше 2 років


milan1899

Рекомендовані повідомлення

ТС, друг, не дай бог конечно, ты таки, я извиняюсь, босяк. –. Шо ты тут истерику мастыришь. Посмотри вокруг и трезво содрогнись. Ты уже наговорил на вышку. Теперь тяни на то что никто не узнает тебя в паспорт.

Так что Семен, бери себя за бейцы, делай разворот и на повторную посадку, а мы может сделаем финт сквозь пальцы , а если не хочешь то прыгай головой в навоз и не делай людям нервы-им есть их куда потратить.

Наше вам с кисточкой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ты уже наговорил на вышку.

Ще з перших повідомлень в темі стримував себе, аргументуючи оффтопіком.

409560_image_large.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ТС, друг, не дай бог конечно, ты таки, я извиняюсь, босяк. –. Шо ты тут истерику мастыришь. Посмотри вокруг и трезво содрогнись. Ты уже наговорил на вышку. Теперь тяни на то что никто не узнает тебя в паспорт.

Так что Семен, бери себя за бейцы, делай разворот и на повторную посадку, а мы может сделаем финт сквозь пальцы , а если не хочешь то прыгай головой в навоз и не делай людям нервы-им есть их куда потратить.

Наше вам с кисточкой

Так у себя в Даунецке будет масту чиферить на параше, а здесь говори понятным язиком и свой туповато - блатной жаргон засуть подальше ... твой язык тебя в багажник заведет так че следи за базаром. Я такой Семен как ти Дибилко, я вижу ты спец с пожираный навоза продолжай так и дальше повисят и новое ведро дадут, чтобы хлебать побольше :_07: :_07: :_07:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так у себя в Даунецке будет масту чиферить на параше, а здесь говори понятным язиком и свой туповато - блатной жаргон засуть подальше ... твой язык тебя в багажник заведет так че следи за базаром. Я такой Семен как ти Дибилко, я вижу ты спец с пожираный навоза продолжай так и дальше повисят и новое ведро дадут, чтобы хлебать побольше :_07: :_07: :_07:

Я с тебя немножко не могу. Кто будет чуточку в уме брать такого шлемазла на работу. Да вы гражданочка на секундочку путаете теплое с мягким-данецким стилем ответили вы, а я использовал щепотку Одессы в диалоге. Да прибудет с вами зеленка с йодом,авось вавка рассосется.

Спасибо за наглядность подросткового максимализма-пока не подрастете, не пытайтесь искать работу. Аминь.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж не проти підробітку для сисадміна, будуть пропозиції пишіть в приват, щоб не засмічувати тему топікстартера.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теж не проти підробітку для сисадміна, будуть пропозиції пишіть в приват, щоб не засмічувати тему топікстартера.

Создай отдельный тред и напиши все по феншую, выложи резюме и учитывай ошибки топикстартера.

И не жди что работодатели сами будут вешаться на шею-это твоя обязанность.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПЗДЦ.. Я так довго ігнорив цю тему.

Я поняв, що ТС окрім трандіти не вміє ніхєчого. Мабуть, через те й з роботи послали. Бо кому на роботі таке чудо потрібне??

Дам кілька безкоштовних порад топікстартеру:

1) Навчитися хоч якимось манерам та культурі, без того - ви нікому не потрібні. Ви тут нахамили людям у яких досвіду роботи сисадміна стільки, скільки вам років від роду!

2) Розкажи хоч що ти вмієш, бо поняття "системний адміністратор" дуууууже широке, хтось навчився проц на мамку ставити і кричить що "одмін", а хтось Серевера усіх мастєй ставить від Вінди до Соляріса, (Включаючи усі *nix-и) і обслуговувати їх вміє.

Ок, щоб довго не говорити - навскидку, своїми словами суть запису 127.0.0.1 пояснити зможеш? Обжимку в руках тримав, кабеля обжати зможеш?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Принаймні не хамло :) Та й питання було ж не до тебе. тут на Борді купа НЕ адмінів, які це знають і вміють :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я подав оголошення зацікавлені люди мені пишутьв приват, а тітушки піарять себе в коментах, і не треба з мого оголошення балаган робити, як була ваканція в МНС на посаду спеціаліст захисту інформації нормальна ваканція, а почали тупо прикалюватися з людини шо цю ваканцію виклала тут на борді, зробіть паралелі і все зрозумієте.

А що Вас туда не взяли?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

после прочитанного выше, стало ясно, для ТС один выход, самоликвидация :0155: :0155: :0155:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ПЗДЦ.. Я так довго ігнорив цю тему.

Я поняв, що ТС окрім трандіти не вміє ніхєчого. Мабуть, через те й з роботи послали. Бо кому на роботі таке чудо потрібне??

Дам кілька безкоштовних порад топікстартеру:

1) Навчитися хоч якимось манерам та культурі, без того - ви нікому не потрібні. Ви тут нахамили людям у яких досвіду роботи сисадміна стільки, скільки вам років від роду!

2) Розкажи хоч що ти вмієш, бо поняття "системний адміністратор" дуууууже широке, хтось навчився проц на мамку ставити і кричить що "одмін", а хтось Серевера усіх мастєй ставить від Вінди до Соляріса, (Включаючи усі *nix-и) і обслуговувати їх вміє.

Ок, щоб довго не говорити - навскидку, своїми словами суть запису 127.0.0.1 пояснити зможеш? Обжимку в руках тримав, кабеля обжати зможеш?

це тупо питати в людини яка знає ipconfig і т д., ти ше спитай яка різниця між Paint.NET і photoshop cs6? хотів випендритися, я не ценю дешеві панти не ти такий один розумний і всі хто себе вихваляв,ЧУВАКІ ПОПУСТІТЬСЯ ЦЕ ТУПО ДУМАТИ, ШО ВИ ПРОДВІНУТІ, А ВСІ ОСТАЛЬНІ ТАК КОМПЮТЕР ВКЛЮЧИТИ БЕЗ ВАШОЇ ДОПОМОГИ НЕ МОЖУТЬ Женя І ТОБІ ПОДІБНІ попустіться ви не БОГі, ви обичні люди які понавішували на себе медальок і ходять пантуються, Женя за себе отвічай про мене не сочінай свої збочені фантазії

Я поняв, що ТС окрім трандіти не вміє ніхєчого. Мабуть, через те й з роботи послали. Бо кому на роботі таке чудо потрібне?? ти мене знаєш шо таке п....ш? ти знаєш мої способності? так шо закрой от і на свій роботі далі вилизуй шефу задок і свої однодумцям передай хай беруть з тебе пример.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я подав оголошення зацікавлені люди мені пишутьв приват, а тітушки піарять себе в коментах, і не треба з мого оголошення балаган робити, як була ваканція в МНС на посаду спеціаліст захисту інформації нормальна ваканція, а почали тупо прикалюватися з людини шо цю ваканцію виклала тут на борді, зробіть паралелі і все зрозумієте.

А що Вас туда не взяли?

це держслужба пріорітет людина в пагонах, до того ж в них є людина яка толково розбирається в адмініструванні лінукса і т д, до того ж має пагони

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, з огляду на тему, скажу - мені такий працівник не потрібен.

а хто сказав, шо я у вас хотів працювати у вас завищенна самооцінка

Ви так із шефом на роботі завжди говорите?

Цікаво шо про такого спеціаліста Zheny@ скаже

я з нормальними людьми по нормальному спілкуюся, а у кого завишена самооцінка якшо він даже і шеф і він мене буде за нішо мати то я його ше нижче мати бути чим він мене

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

це тупо питати в людини яка знає ipconfig і т д.,

Тупо? На мою думку тупо нічого про себе не розказати. І доказувати, що він мегаадмін, а всі решта тупізна.

Десь ти хоч словом обмовився, що ти вмієш чи знаєш? ніде.

А з такою манерою спілкування і ставлення до людей - роботи тобі в цьому місті не знайти.

Я цю маячню закриваю, разом із топікстартером.

1) Тема не оформлена

2) образи учасників

3) перехід на особистості.

Автор отримує 30 днів БАН-у. За той час може повчитися спілкуванню та грамоті.

Закрито.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...