Перейти до змісту

На роботу потрібен оператор


Sanver

Рекомендовані повідомлення

Оператор компютерного набору. до 25років. Готові взяти студента. Робота в офісі, пн-пт - з 9:00 до 19:00. Сб з 9:00 до 17:00. Постійна зайнятість. район 5-ї школи. Прошу не флудити на тему яка ЗП чи по іншим зауваженням. На усі питання дам відповідь при зустрічі. ЗП договірна.

Кого зацікавить - пишіть в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оператор компютерного набору. до 25років. Готові взяти студента. Робота в офісі, пн-пт - з 9:00 до 19:00. Сб з 9:00 до 17:00. Постійна зайнятість. район 5-ї школи. Прошу не флудити на тему яка ЗП чи по іншим зауваженням. На усі питання дам відповідь при зустрічі. ЗП договірна.

Кого зацікавить - пишіть в приват.

Невже так важко зразу все написати, щоб в людей не виникало зайвих питань ? Наприклад рівень зарплати є важливим показником ... Вкажіть все-таки рівень зарплати ... А то кожен почне питати і справді почнеться флуд.

Та й за правилами Борд Луцьк таку інформацію потрібно вказувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в назві темі слід було б зазначити що комп'ютерного набору, бо я відразу подумав що оператора ЧПУ, я розумію що кожен бачить лиш те що хоче бачити, однак відповідна назва лишніх думок не викликала б. Вибачте і дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я ж просив не флудити, оголошення подав бо попросив знайомий, як просив зп по домовленості, нащо таж жорстко реагувати.

Доречі вже 2-х чол взято на роботу завдяки цій темі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закривайте, кому була дійсно потрібна робота він її отримав, остальним аби побалакати, не так просто зараз найти щось хороше і високооплачуване. Усім дякую за увагу.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не так просто зараз найти щось хороше і високооплачуване.

точно сказато, тому якби у вас була високооплачувана робота, то б З/П я думаю булаб в казана, хочаб в деяких рамках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

таке відчуття, як можна про будь-яку суму домовитись. напевно ж є рамки зарплати ВІД і ДО, вкажіть хочаб по одному з критеріїв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Закрийте. А то мінуси всі ставлять нерозумію для чого, я роблю усе щоб люди мали роботу, допомагаю, а ви таке чудите. Кому потрібно буде пишіть в приват. Хватить мінусити.... я вже 2-м людям допоміг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...