Перейти до змісту

Блокування ВВ на Лідавській - координація


Zevs_Isver

Рекомендовані повідомлення

взагалі-то,як було раніше сказано - самооборона має бути БЕЗ масок, нам немає чого і чому приховуватися...

з новин по "П'ятому":
На бік народу перейшли УСІ силові структури Волині

Керівники обласної міліції, прокуратури, СБУ та обласної ради підписали спільну заяву про те, що будуть сприяти забезпеченню порядку на Волині.

Про це вони офіційно оголосили під час позачергової сесії обласної ради. Цієї ночі Луцьк патрулюють близько 250 міліціонерів та громадських вартових. У кожній групі від 4 до 6 чоловіків. Вартові мають розпізнавальну пов'язку на рукаві - жовто-блакитну стрічку. Також вони не носять масок і балаклав. Тобто цієї ночі і міліціонери, і вартові, серед яких афганці, десантники та ветерани МВС вбрані у цивільне.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 407
  • Створено
  • Остання відповідь

Толпа дітей почала, толпа дітей буде й закінчувати. В той час, як ті кому за 30 соплі жують і ховаються за плечима тих дітей.

Давайте без лозунгів.Ті кому за 30,40,50 роблять не меньше.Революція коштує дорого.Чи ви думаєте діти самі себе забезпечують?Крім того старші вже не "рісуються",а роблять все непомітно.

У дітей загострене відчуття несправедливості та відсутнє почуття страху. Дорослий 20 раз подумає, перш ніж зробити якусь дурницю, діти ж(в т.ч. підлітки, студенти, молодь) керуються власними емоціями та почуттями. Одним словом, відважні вони, Герої вони, цвіт нації! Так було, є і буде. Моя бабуся статус УПА теж в 19 заробила.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Моя бабуся статус УПА теж в 19

сорі за овтоп.

і моя теж в 19. а дід в 21.

а потім разом поїхали Воркуту строїти.

вони боролися тай нам заповідали.

Вічна пам'ять Героям України!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Радісно, що військова частина на Лідавсьій, на сто відсотків перейшла на бік народу. Але, за ці декілька місяців протистояння, вже стало звичкою іти з ранку чи на ніч туди на пост :_02: Знаю, роботи вистачить і без Лідавської, але, я вже почав скучати за людьми, з якими провів пліч-о-пліч не один місяць...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

bublik007, Вступайте в ряды самообороны - скучать по ним не придется - большинство людей с Лидавской уже давно там и может кто-то из них рад будет вас там встретить. В областном совете на втором этаже ждем вас.

З радістю, але, є обставини які не дозволяють цього зробити, на жаль....
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З радістю, але, є обставини які не дозволяють цього зробити, на жаль...

якщо міг на лідавській, знайдеться можливість й у самообороні. там не тільки качки з дубінками треба.

буде цікаво пиши в лічку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З радістю, але, є обставини які не дозволяють цього зробити, на жаль...

якщо міг на лідавській, знайдеться можливість й у самообороні. там не тільки качки з дубінками треба.

буде цікаво пиши в лічку.

Пардон за оффтоп, відповів в приват. Слава Україні.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...