Перейти до змісту

Пристрій під сім-карти


Рекомендовані повідомлення

Всім привіт. Маю планшет, хочу до нього підключити інтернет для роботи. Проблема така, що планшет підтримує 3G модеми, а у мене є тільки EVDO, новий купувати не хочеться. Блутуз на планшеті також відсутній. Мені говорили, що є пристрій (бачили у Діавесті за 45 грн) в який можна поставити сімку та він буду роздавати інтернет. Відгукніться хто що може сказати. Можливо є інші варіанти (бюджет не великий )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Щось ціна його якась не реальна, знаю такий пристрій як Mi-Fi але ціна його 350 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да і я теж так думаю.... Можливо він підключається через USB,тому і така ціна, хоча я сам не знаю, що це за чудо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо мені простіше купити Блутуз адаптер та з'єднати телефон з планшетом. Можливий такий варіант ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ті що говорили, або промахнулись з ціною, або не на те дивились :)

Будь який, самий дешевий 3G-Wi-Fi роутер (портативна точка доступу) коштує декілька сотень грн.

Та і стаціонарні (в котрі можна запхнути GSM\CDMA модем) також приблизно в таку ж ціну.

Можливо мені простіше купити Блутуз адаптер та з'єднати телефон з планшетом. Можливий такий варіант ?

Це як лікувати гланди через ж*...

Найдешевший варіант - EVDO модем що вже є, і ноутбук ( чи компютер з wi-fi свистком) + програма Conectify, котра і буде роздавати інтернет навколо

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ноутбука не має :( Інтернет потрібен, щоб синхронізувати дані з Планшета на сервер (робота не в дома)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... Проблема така, що планшет підтримує 3G модеми, а у мене є тільки EVDO...

не зрозуміло... один із стандартів 3G - це EVDO

і, по-моєму, планшету однаково чи це EVDO чи UMTS, чи звичайний GSM

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

EVDO планшет бачить, але не може зареєструватись у мережі. Оператор мені казав,що потрібно 3G UMTS для планшетів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...