Перейти до змісту

первая в мире батарейка


Shura

Рекомендовані повідомлення

смотрел сегодня телевизор (да, иногда включаю :angry2:, да и в отпуске я)

там показали, что при раскопках где-то на ближнем востоке нашли глиняные сосуды с крышкой, через которую продет металический стержень (катод). а сам стержень вставлен в медный цилиндр (анод). (полярность я может и перепутал, но факт в другом)

при заполнении сосуда уксусом между катодом и анодом есть напряжение около 1 вольт.

оппа. (difoto, у тебя таких батареек не продается? :) )

пока в гугле инфы не накурил.

никто ничего не находил?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конструкція могла використовуватись для видобутку отруйних речовин, або тому подібного шляхом електролізу. Але я сумніваюсь що трактування джерела струму є правильним. Як вони його використовували?))) Навіть якби там було 5-10 чи 30 вольт?))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

использовать? а запросто. религиозные трюки.

в телеящике показали, что такой батарейки вполне достаточно для гальваники. покрыли серебряную монету золотом...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нічого дивного.

Абсолютно. Згадайте поняття "гальванічний елемент". Так от - воно було відоме мало ще не єгиптянам. (книжка "Загадки давнини" - автора не пам'ятаю, знайду книжку викладу фото)

ЧИ може хтось пам'ятає родоський калькулятор? (та ж книжка...)

Ми багато чого не знаємо такого що знали древні- і загалом - все нове - це ДОБРЕ ЗАБУТЕ старе!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

вы почитайте захарию ситчина ... вот де тема ... маю две книги "войны богов и людей" и "генная инженерия богов"

на фтп/Text/ там же читалка дежаву файлоф

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

приблизно таку ж батарейку мона замутити з лимона і 2 дротів з різного металу

а якщо з них батарею замутить і контакти до мобіли провести! =)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

... то буде лимонна мабіла !!!

в мене колись були яблучні часи - в яблуку два електроди - один цинковий другий мідний, на круті часи "монтана" в самий раз :-)

а про дрєвню батарейку, ще чув версію - про використання в гальваніці, для позолочення всякої фігні !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригадується, в компютерній РПГ "Арканум" можна було крафтити батарейки з лимонів і картоплі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пригадується, в компютерній РПГ "Арканум" можна було крафтити батарейки з лимонів і картоплі :)

Хм, а я в дитинстві сам такі батарейки робив, :) брав 4 лимони, алюмінієву фольгу і мідні стержні, вкупі давало десь біля одного вольта, але от що найбільше пам'ятаю так це обличчя батьків коли вони бачили мої "батарейки" :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...