Перейти до змісту

Булочка для "ХОТДОГ"


yura-patriot

Рекомендовані повідомлення

Всім привіт, після нового року стало легше і захотілося чогось нестандартного, люди не повірите)))))))))))так хочу "ХОТДОГ" !

Але я хочу сам в дома зробити так як я хочу, з доброю сосискою( а не самою дешевою) з тим чим я хочу, в міру майонеза,гірчички, і т.д.

Отже як ви думаєте де можна взяти булочку? може сходити на будь яку точку на варшавському і попросити щоб продали лише саму булочку,чи як?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобається робити Хот-дог з сирного рогалика,Волиньзовнішкомхліб.можна взяти і Алтайський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Алтайського робив, ну блін,трішки не те(

Ну батенька вы и гурман. А с чего Вы взяли что не то? С чем сравниваете? :) С хот-догом бабы-Нюры или тёти-Глаши. :) Не сладкая булка она и есть булка. А дальше плод фантазии :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені подобається французький хот-дог. Але от знайти відповідну булку буде явно важче.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки не в тему, але запитаю. Може хтось знає, де можна дістати заготовку для піци таку, як у Санремо ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки не в тему, але запитаю. Може хтось знає, де можна дістати заготовку для піци таку(точно-точно), як у Санремо ?

Странный вопрос..... пипец.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заготовки як в санремо купуться........................УВАГА!!!!!!!! в санремо. неочікувано правда?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Алтайського робив, ну блін,трішки не те(

Ну батенька вы и гурман. А с чего Вы взяли что не то? С чем сравниваете? :) С хот-догом бабы-Нюры или тёти-Глаши. :) Не сладкая булка она и есть булка. А дальше плод фантазии :)

Ну а "Шо дєлать"?)))))))))) Ну, а коли ще гурманити як не на вихідні.Я зрівнюю зі звичайною булкою та що на точках варшавкі хоч хотдогі там хреновенькі,але булочка краща (як для мене) ніж звичайна з любого хлібзаводу.

Трішки не в тему, але запитаю. Може хтось знає, де можна дістати заготовку для піци таку(точно-точно), як у Санремо ?

)))))))))))))0 Так у санремо і продають, кум місяць назад купляв на кравчука.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки не в тему, але запитаю. Може хтось знає, де можна дістати заготовку для піци таку(точно-точно), як у Санремо ?

Странный вопрос..... пипец.

У чому "странность"?

З Алтайського робив, ну блін,трішки не те(

Ну батенька вы и гурман. А с чего Вы взяли что не то? С чем сравниваете? :) С хот-догом бабы-Нюры или тёти-Глаши. :) Не сладкая булка она и есть булка. А дальше плод фантазии :)

Ну а "Шо дєлать"?)))))))))) Ну, а коли ще гурманити як не на вихідні.Я зрівнюю зі звичайною булкою та що на точках варшавкі хоч хотдогі там хреновенькі,але булочка краща (як для мене) ніж звичайна з любого хлібзаводу.

Трішки не в тему, але запитаю. Може хтось знає, де можна дістати заготовку для піци таку(точно-точно), як у Санремо ?

)))))))))))))0 Так у санремо і продають, кум місяць назад купляв на кравчука.

яка ціна ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки не в тему, але запитаю. Може хтось знає, де можна дістати заготовку для піци таку(точно-точно), як у Санремо ?

Странный вопрос..... пипец.

У чому "странность"?

З Алтайського робив, ну блін,трішки не те(

Ну батенька вы и гурман. А с чего Вы взяли что не то? С чем сравниваете? :) С хот-догом бабы-Нюры или тёти-Глаши. :) Не сладкая булка она и есть булка. А дальше плод фантазии :)

Ну а "Шо дєлать"?)))))))))) Ну, а коли ще гурманити як не на вихідні.Я зрівнюю зі звичайною булкою та що на точках варшавкі хоч хотдогі там хреновенькі,але булочка краща (як для мене) ніж звичайна з любого хлібзаводу.

Трішки не в тему, але запитаю. Може хтось знає, де можна дістати заготовку для піци таку(точно-точно), як у Санремо ?

)))))))))))))0 Так у санремо і продають, кум місяць назад купляв на кравчука.

яка ціна ?

Тільки що дзвонив запитав точно не пам"ятає здається 5гр.30коп.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Алтайського робив, ну блін,трішки не те(

Ну батенька вы и гурман. А с чего Вы взяли что не то? С чем сравниваете? :) С хот-догом бабы-Нюры или тёти-Глаши. :) Не сладкая булка она и есть булка. А дальше плод фантазии :)

Вот мне например есть с чем сравнить. И другим тоже. наверняка. Так, что язвление по поводу того, кто что ел или, что предпочитает, как то по полищутски.... Тем более сейчас проблем в выездом за границу нет, а значит больше вариантов хот-догов попробовать =)

Для меня булочка имеет огромное значение, это основа вкуса. Я очень люблю Хот-Доги в таком вот виде и в такой вот булочке с кунжутом. Но у нас их практически нет, а жаль.

130212102403-130323124807-p-O-hot-dogi-s-lukom-po-domashnemu.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Алтайського робив, ну блін,трішки не те(

Ну батенька вы и гурман. А с чего Вы взяли что не то? С чем сравниваете? :) С хот-догом бабы-Нюры или тёти-Глаши. :) Не сладкая булка она и есть булка. А дальше плод фантазии :)

Вот мне например есть с чем сравнить. И другим тоже. наверняка. Так, что язвление по поводу того, кто что ел или, что предпочитает, как то по полищутски.... Тем более сейчас проблем в выездом за границу нет.

Для меня булочка имеет огромное значение, это основа вкуса. Я очень люблю Хот-Доги в таком вот виде и в такой вот булочке с кунжутом. Но у нас их практически нет, а жаль.

130212102403-130323124807-p-O-hot-dogi-s-lukom-po-domashnemu.jpg

Ах! Ах! ось воно)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рогалик "Кунжутний" Волиньзовнішкомхліб.

Зараз іду в сторону варшавки їхні "ларькі" там є?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Рогалик "Кунжутний" Волиньзовнішкомхліб.

у него вкус не тот =( так уже сложилось, я тоже задавался такой темой. Пока что наш подходящую сосиску (то есть мне она нравится). А вот с булочкой пока проблемы.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

До речі, коли вперше був в Одесі (років 7-8 тому), дуже здивувався, що у них звичайний хот-дог - це лаваш, картопля фрі, сосиска, майонез, кетчуп, гірчиця, капуста, морква, огірок. Класичний хотдог знайти важче.

Може комусь буде цікаво... тест хот-догів на АЗС

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

то Thorgalll: Ладно, Ладно сдаюсь :) Я всегда думал что хот дог, - это не более чем фастфуд. Другими словами 3х минутная фигня чтобы уталить мнгновенно вспыхнувшее чувство голода. А оказывается это деликатес к подбору которого нужно тщательно готовиться. :) К сожалению я не могу похвастаться их вкусами :) помню ел и не раз .... а по вкусу они мне отличались только начинкой :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

DarkMonk

Даже простая яичница может быть шедевром (С) Кто то из великих кулинаров.

Еда это искусство и даже простой хот-дог может быть вкуснятиной или отвратительными помоями. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну що, купив я булочку на точці хотдогів, і одну в кічкарівському ларьку з кунжутом, думаю що звичайна буде краще бо та що з кунжутом якась занадто "плотна" сьогодні одну завтра другу заценю. Ще купив телячі прикопчені сосиски, і кетчуб польскій "пікантний" на машинах імпортний, гірчицю теж маю непогану торчин "Американська" якраз для таких штук(вроді )) :=)

Ну корочє буду "гратися"

post-23661-0-33216200-1388845666_thumb.j

post-23661-0-71089800-1388845676_thumb.j

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Тамі - тамі булочки є для хот - догів з кунжутом (власна випічка) і круглі для гамбургерів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в Тамі - тамі булочки є для хот - догів з кунжутом (власна випічка) і круглі для гамбургерів.

Йо-майо де ви раніше були,))))))))) хочь мені сподобалося те, що я нафантазував,булка з точкі хотдогів в принципі :=), ;-(, може бути.

Взагалі зробив просто, булку розрізав вклав 2 сосиски ))) ну (розумієте ))))))) ) тоді розігрів(булка стала дуже пухкою і запашною, що мені і дуже сподобалось) кетчуб, трішки майонезу капусту, свіжий огірок і трішки гірчиці. Не для "умніків" мені дуже сподобалось, ще хотів моркву по корейські,але на жаль на варшавці чекав продавця 10хв. він так і не прийшов, то я і плюнув ,а шукати ще десь окрім знайомої точкі в "облом". Завтра попробую з кунжутної щось замудрити,можливо без капусти а тіпа класику кетчуб і гірчицю, а можливо і навпаки "по домашньому капуста, майонез,помідор,огірок, корейка,гірчиця. Ну побачу по апетиту)))))))))))))))

А взагалі дякую вам за те,що підсказали, сам в там тамі буваю 2-3 рази на тиждень, на їхні хотдогі не звиртав уваги,але дійсно вони там є! я згадав, дякую ще раз, я запитаю і попробую 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...