Перейти до змісту

Продам воблер =)


Nesterukkk

Рекомендовані повідомлення

Якщо на фото той, що продається, то не один "разок" його випробувули, або якість фото таке. Де назва виробника і марка, крючки де (тройніки)?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо на фото той, що продається, то не один "разок" його випробувули, або якість фото таке. Де назва виробника і марка, крючки де (тройніки)?

Просто перше випробовування було на кам"янистій місцевості - від того й царапини

Тройніки зняв для безпечного транспортування

Фірму виробника незнаю, так як отримав його від дядька без упаковки

........................................................

В зв"язку з відсутністю тройників, та невідомості виробника знижую ціну до 20 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумій правильно. Кожен воблер відомих виробників має свою неповторну гру та купу інших параметрів (вага, плавучість, швидкість маневру, якщо так можна сказати та багато іншого), в даному випадку купуємо "кота в мішку", як на мене гроші на вітер (не відомо, як риба буде реагувати на цей воблер).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зрозумій правильно. Кожен воблер відомих виробників має свою неповторну гру та купу інших параметрів (вага, плавучість, швидкість маневру, якщо так можна сказати та багато іншого), в даному випадку купуємо "кота в мішку", як на мене гроші на вітер (не відомо, як риба буде реагувати на цей воблер).

Розумію правильно =) ти дещо вірно підмітив, та купуючи в магазині ти теж не знаєш такі характеристики, як плавучість, швидкість маневру та багато іншого.....ти також не дізнаєшся про поведінку в воді. Тим більше, що ціна на аналогічну приманку в ньому на порядок вища ! Втім це ваша справа (бути чи не бути ) ..... я зі своєї сторони можу розповісти таке:

- на відчуття він десь грам 30-40

- гра в воді мені сподобалась - дивится дуже натурально

- несподобалась глибина погруження ( десь 1-1.5 м )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...