Перейти до змісту

ВЕНЕТО — ВЕНДЕТТА


aroma

Рекомендовані повідомлення

ІМХО, скромність - не та риса, яку треба демонструвати в цій ситуації. Треба дзвонити, і нагадувати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ок. Надіслав емейлом нагадування всім їм.

Завтра буду дзвонити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Прийшов лист:

Уважаемый Александр,

здравствуйте,

Ваше письмо находится на рассмотрении руководства, как будет принято решение, Вам обязательно сообщит региональный менеджер.

С уважением,

Директор департамента

по работе с клиентами,

УИСП ООО "Венето",

Ольхова Диана

Цікаві люди. Скільки часу пройшло, а лист на розгляді тільки...

Що думаєете по цьому поводу?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

З Венето (тим що на пр.Перемоги) думаю варто, а підприємець Гладкий давно вже не являється представником "Венето" наскільки мені відомо... :D

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

З Венето (тим що на пр.Перемоги) думаю варто, а підприємець Гладкий давно вже не являється представником "Венето" наскільки мені відомо... :ok2:

Добрый день,

Прошу прощения, что вмешиваюсь в Вашу дискуссию.

Я сотрудник центрального офиса УИСП ООО "Венето" г. Киев, на ссылку форума наткнулась совершенно случайно.

СПД Гладкий действительно больше не является представителем УИСП ООО "Венето" в Вашем регионе. В данный момент вопросами, связанными с ним занимаются наши юристы.

То, что касается других партнеров нашей компании, хочу Вас заверить, что все Ваши опасения напрасны.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ви якраз вчасно!.

Нам ВСІМ дуууже цікаво доля того матрацу який був "куплений" - ні , за який було заплачено чималу суму (по мірках матраців загалом).

Тому не соромтесь і вклинюйтеся до нашої розмови.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно бачити... :ok2:

Чи можу просити Вас прокоментувати ситуацію, яка спіткала нашого співфорумчанина, і дізнатися, чи має на меті Ваша компанія вжиття якихось заходів щодо захисту його інтересів?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Приємно бачити... :ok2:

Чи можу просити Вас прокоментувати ситуацію, яка спіткала нашого співфорумчанина, і дізнатися, чи має на меті Ваша компанія вжиття якихось заходів щодо захисту його інтересів?

Могу Вам сказать, что в данный момент на СПД Гладкий (который являлся дилером УИСП ООО "Венето") заведено уголовное дело. Данным вопросом занимаются наши юристы. Насколько мне известно, наша компания взяла на себя обязательства о возмещении убытков всем его клиентам, а таких, на самом деле, несколько десятков.

К сожалению я не на 100% владею сложившейся ситуацией, а сейчас уже конец рабочего дня.

Хочу Вас заверить, что завтра я постараюсь "пробить" данный вопрос и Вы узнаете о решении нашей компании первыми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Ось який лист прийшов від їхньої компанії:

Шановні споживачі!

Дозвольте нам вибачитися за завдані турботи, внаслідок непорядності фізичної особи – підприємця Гладкого В.М.

Для УІСП ТОВ «Венето» інтереси покупців завжди займають первинне місце. Ми завжди ставимо за мету давати гарантії та виконувати їх.

Саме тому, ми б дуже не хотіли, щоб у Вас склалося хибне враження про небажання УІСП ТОВ «Венето» поставити Вам продукцію, яку Ви повинні були отримати, за сплачені кошти, від Гладкого В.М.

Ми будемо раді допомогти Вам за умови звернення до суду загальної юрисдикції з позовом до фізичної особи – підприємця Гладкого В.М. з підстав невиконання останнім договірних зобов’язань та прийняття судом рішення про задоволення позову в повному обсязі та його вступу у законну силу.

Рішення про задоволення позову потрібно для визнання у судовому порядку невиконання Гладким В.М. обов’язку перед Вами та укладення між УІСП ТОВ «Венето» та Вами договору «про відступлення права вимоги» за яким Ви передаєте УІСП ТОВ «Венето» право витребувати виконання обов’язку Гладким В.М. у натурі, або відшкодування останнім вартості продукції УІСП ТОВ «Венето», що Вами була сплачена та не отримана, а ми в свою чергу, поставляємо Вам продукцію, що була вами заказана у Гладкого В.М.

Дуже вдячні за Ваше порозуміння.

Генеральний директор

УІСП ТОВ «Венето» І. Є. Калуцький

Як проконсультував пан Yarchik вирішення цього питання може зайняти мінімум три місяці.

Уявіть, шановні форумчани, 5 місяців вже пройшло, ще має мінімум 3 пройти а потім хто знає ще скільки має пройти часу щоб ця "супер" компанія відшкодувала збитки.

Можливо, з юридичної сторони, вони все правильно розказали.

Але, пані Helena, коли я купував матрс, то я йшов не до Гладкого його купувати а в КОМПАНІЮ ВЕНЕТО і мені навіть на думку не приходило що ВСЕУКРАЇНСЬКА компанія може десь мене киданути. А те що Гладкий не був вашим працівником, а іпдприємцем бла-бла-бла мене це зовсім не цікавило тоді і зараз не цікавить. Розбирайтесь самі хто винний.

Тому і звертаюсь до вас як до людей, а не як до юристів, поверніть чесно оплачений мною товар.

Дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я розумію що неприємна ситуація Але - :DТому і звертаюсь до вас як до людей, а не як до юристів ????

Це перебор, це щось на кшталт всі чоловіки сво...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ІМХО, найбільш прийнятним був би варіант, що споживач звертається до суду, підписує позов - і видає довіреність для ВЕНЕТО - нехай працівники фірми займаються судовою справою. А товар могли б віддати відразу після подачі позову в суд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

leonon, я тоже це розумію, але вже просто дістало...

Yarchik, це справді прийнятний варіант.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вот жаль мне и тебя...и твой матрас, с которым вы так и не увиделись....Но не могу сдержаться, говорила же ПОКУПАЙ ДИВАН!

Не ошибись дважды, знаешь о чем я :lol:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 місяця потому...
  • 2 тижня потому...

Дякую що цікавитесь. Значить тема актуальна.

Поки що все повільно але вірно.

Дякуючи Ярчику, написали відповідний позов на цього Гладкого, подав до суду.

Недавно було перше слухання (попереднє) на яке з’явився лише я (не було Гладкого і представника Венето)

Суд відповідно перенесли на місяць (все, як предрікав Ярчик)

Будем не здаватись.

Окрім того, на Гладкого заведено кримінальну справу. Мене визивав слідчий, я давав покази.

Побачимо, що з цього вийде. Буду тримати в курсі справ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 5 років потому...

Сусідня тема нагадала про недавні події. Продовжую тримати в курсі (хоч пройшло стільки років).

Одним словом: був суд, потім другий, а потім його звільнили по амністії. Ось такі справи.

Я його, як християнин, простив, хоч в очі йому не встиг сказати. Сподіваюсь, ця подія у його житті, чомусь навчить.

Дякую ще раз усім, хто підтримував.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Найцікавіший момент пропустив. Що там з матрацом? Отримав все таки законний власник довгоочікуваний спальний предмет, чи фірма компенсували кошти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...