Перейти до змісту

Куплю аккаунт World of Tanks


maximum_81

Рекомендовані повідомлення

Куплю аккаунт World of Tanks пропозиції пишіть сюди або в приват можна на пошту [email protected]

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...

не розумію людей котрі купують акаунти, або вам лінь самому проходити танки і хочеться зразу на готовеньке або бути зелененьким в оленемірі але це ж не надовго погодьтеся. Танки для мене це гра яка дозволяє мені відпочити, розслабитись і весело потратити час) Навіщо ж купувати те що можна відчути на собі безкоштовно?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а потім ми бачимо типу гравець із непоганою технікою і статою який веде себе як дитина що перший раз сіла за кермо танка

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

не розумію людей котрі купують акаунти, або вам лінь самому проходити танки і хочеться зразу на готовеньке або бути зелененьким в оленемірі але це ж не надовго погодьтеся. Танки для мене це гра яка дозволяє мені відпочити, розслабитись і весело потратити час) Навіщо ж купувати те що можна відчути на собі безкоштовно?

да не завжди так буває як ти пишеш, бувають такі, яким впадло тратити для швидкої прокачки 4 місяця ПА а там потім ще купляти прем танка коли в нас ціни занижені на стільки, що не важливо скільки в тебе топів а АКК коштує ціну прем танка. враховуючи вищевикладене простіше придбати акк вже з тим що треба без проблем.

п.с. єдине що ти завжди будеш знати, що акк не твій а всі прокачані танки які вже є николи не залишать того враження про прокачку.

п.п.с. хоча є люди кому вже пофиг

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...