Перейти до змісту

Адміністратор на Автобаню


napalman

Рекомендовані повідомлення

Шукаємо адміністратора на Автобаню по Парковій, 2.

Зарплата на початок залежить від кількості часу, який працівник готовий проводити на роботі та результатів співбесіди.

На даний момент пропозиція 1500грн. + % з кожного автомобіля, остаточні умови по результатах співбесіди.

Тих, хто хоче працювати адміністратором на Автобані, керувати людьми та якістю наданих послуг, але не збирається вчитись мити машини для розуміння справи, прошу не звертати увагу на оголошення.

Тел. 0503851210 Іван.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ага.. помий місяць машини- а далі ти нам не підходиш??? кадрова політика ТАМ-ТАМу (каса) і не тільки)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Та ці автомийки вже взагалі обалділи, сволочі... Скільки вже чув такого від друзів, що обіцяю взяти і обіцяють золоті гори але спочатку Ви маєте постажуватись від 2-до-4х тижнів... Блін, знайомий каже, я перед Вами працював на мийці більше року, ну я розумію 2-4 дні для перевірки але ж не місяць а потім під зад...

Моє ІМХО: ЛОХОТРОН, товаріші... (невже ще хтось на це ведеться :0152: )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не схоже все таки, щоб людина зреєстрована на форумі не зважала на свою репутацію та збиралась когось кинути.

В той же час кожен, хто хоч раз шукав собі працівника-знає , які кадри бувають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чому? якщо стажировка оплачується (наприклад: в укртелекомі стажировка місяць і вона оплачуєтьс 1300 грн десь так мені знайомий розповідав) то можна попробувать, а якщо ні то пішла та Авто Баня у бАню

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тих, хто хоче працювати адміністратором на Автобані, керувати людьми та якістю наданих послуг, але не збирається вчитись мити машини для розуміння справи, прошу не звертати увагу на оголошення.

Як на мене - цілком правильно сформульовано.

Як я можу керувати групою програмістів, якщо я сам в тому дупля не відбиваю?? Як я зможу оцінити вірність і точність роботи і кінцевого результату?

Майбутній грамотний керівник повинен пройти усі щаблі кар'єрної драбини, щоб знати суть роботи.

Єдине виключення - я керую фірмою, де над кожною групою відповідний начальник. А я вже керую начальниками. Тоді я можу і не вміти програмувати і не розбиратися в усіх тонкощах бух.обліку, зате я дуже добре вмітиму керувати людьми.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ мене правильно зрозумів.

Для критиків: якщо у вас є робота - не пишіть в темі де я шукаю працівника. Якщо ви не зайнята людина, але вважаєте, що треба флудити замість працювати - це, звичайно, ваш вибір, але на мою думку він некоструктивний.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Питання для тих, хто любить пофлудити.

А як можна котнролювати і виправляти щось в роботі, якщо сам не знаєш як це робиться?

Наприклад мийники є різні може взяти ту ж саму тряпку якою зчищав бруд, для поліровки авто, і якщо пошкодиться авто, то вигрібати буде адміністратор а не робітник.

Я б брав би на таких самих умовах, тиждень стажировкі оплачуваємої, щоб майбутній управлінець "понюхав пороха" :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

А як можна котнролювати і виправляти щось в роботі, якщо сам не знаєш як це робиться?

мєстами - да, мєстами - нє. шоб бути головою колгоспу не обов'язково вміти гній з телятника вигрібати, і я не впевнений, шо товаріщ С. Джобс власноруч дох"& кода в іОС написав, як і С. Балмер у Віндовс, а керували вони чуть-чуть більшими конторами, ніж якась автобаня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повір мені як будівельнику який починав з помічника (шоб бути головою колгоспу ТРЕБА ОБОВ ЯЗКОВО вміти гній з телятника вигрібати) ! ! !

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шоб бути головою колгоспу ТРЕБА ОБОВ ЯЗКОВО вміти гній з телятника вигрібати

та нехай! тільки буде він гавновозом, а не управлінцем.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

повір мені як будівельнику який починав з помічника (шоб бути головою колгоспу ТРЕБА ОБОВ ЯЗКОВО вміти гній з телятника вигрібати) ! ! !

а ти освіту будівельну маєш? якшо не то ти шабашник....

чи можливо знаєш голову колгоспу який немає освіти?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

голову колгоспу знаю без освіти і не одного при тому толкового... також знаю з купленою освітою і голову і будівельників після яких приходиться переробляти.

так що не все міряється бумашкою яка продається за пару долярів а досвідом і власними помилками.!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

шоб бути головою колгоспу ТРЕБА ОБОВ ЯЗКОВО вміти гній з телятника вигрібати

та нехай! тільки буде він гавновозом, а не управлінцем.

знаєш важко пояснити людині яка не розуміє чому толкові начльники починають з помічника.

коли я починав працювати підсобником я думав як швидше зробити і по більше заробити де сачканути де надурити. Але зато коли я став майстром і маю такох самих підсобників я вже знаю скільки часу займає та чи інша робота, якої якості повинна бути і яку халтуру можуть зробити

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...