Перейти до змісту

МФУ з СНПЧ


MOTOROLLLA

Рекомендовані повідомлення

Терміново треба купити МФУ з СНПЧ.

Має бути чорний корпус, бажано картрідер.

Порадьте який і де купити.

Терміни купівлі - сьогодні/завтра

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я купив собі Epson L355 -- МФУ з заводською СНПЧ. Чотири фарби (тобто, не фото-серія), без карт-ридера, без можливості друку на дисках і без можливості друку без полів. Тобто, класичний офісний варіант. Але "рідна" СНПЧ, встановлена з заводу. Купував в магазині "Системз" навпроти Комп'ютерного всесвіту. Сьогодні замовив -- завтра забрав.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

http://www.inksystem.biz/all-in-one-ciss/ Ось тут можна купити, прямо в Луцьку. Можуть і з СНПЧ і без них. Ціна може і не найдешевша, але є в наявності. На розетці вибору практично немає. Беріть Епсон. Якщо друкуватимете постійно, приміщення опалювальне, то про ціну кольорових сторінок можете і не згадувати.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю інформацію, що заміна чорнил в прінтері з "рідною" СНПЧ - коштує 70.00 грн за 1 колір, а у "не рідних" - 30.00 грн за 1 колір.

Окрім того, ємкості в другому випадку більші у двічі.

Інфа не перевірена.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає жодного значення яка СНПЧ якщо вона капсульна :) В Україні йде вузлова зборка мегакрутих капсульних СНПЧ. Жодні картриджні, демпферні системи по простоті і надійності користування і близько не стоять. Є канторки LitePrint і SuperPrint. Перші кращі, а в других більший вибір. Другі ще пропонують банки по 180мл. Того вистачить на пару років потужного друку.

Але в Мегапорталі я купував тільки Баді, без СНПЧ. Якщо там якісь картріджі використовуються, то ну його нафіг такі СНПЧ. Тільки капсульні!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Користувався Epson TX650 з СНПЧ ІнкСистем, не сподобалось, чомусь постійно глючив колір Магента, приходилось перед кожним друком чистити головку.

Ну можливо трохи не повезло, буває.

Але мені в принципі не сподобався струйний принтер, брав з метою роздруку, час від часу, фоток, якість не сподобалась, точніше те, що фотки з часом вигоряли і на рідних епсонівських чорнилах і на ІнкСистемських (і в першому і в другому випадку папір Епсон супер Глосі).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Це ж не оригінальні чорнила, а аналоги, є водянка, є пігмент. Пігмент кращі, але потрібно друкувати. 4-ри колірні - для тексту з діаграмами. Для фоток йдуть на 6, 8 кольорів. Якість дешевою водянкою супер. З капсульною проблем немає. Все дуже просто і комфортно. Я їх не продаю а купую:) рекламувати сенсу нема. Просто хороший провірений варіант і легкий в обслуговуванні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То який купити?

Хто скаже не, як споживач (який хвалить те, що сам купив), а як продавець/консультант/спеціаліст? Ціни різні, а в чому різниця? Мо якісь новинки, штуки-дрюки))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо вам для фотоякості то беріть 6-ти колірний. Механіка у них у всіх однакова, а примочки у вигляді дисплеїв, сканерів, просто додаткові витрати.

Я б поступив так, визначився з принтером на 6 кольорів.

Зайшов на сайти Лайтпрінта чи суперпрінта і взнав чи є в наявності капсульні СНПЧ до них.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мені запропонували в "Спрайті" МФУ Epson Expression Home XP-306 з СНПЧ за 1340.00грн.

Брати?

І не буду більш нікому морочити голови)))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нормальний прінтак, беріть, тільки хай з снпч навчать поводитись

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доброго дня

Щоб не створювати окремої теми, напишу тут.

Купила я вищозгаданий прінтер. Окрім суми, яку вказала вище, оплатила ще встановлення СНПЧ - 70 тугриків.

Принесли, перечитали інструкцію, підключили, надрукували пару лисків. І тут зникає маджента О_О. А потім і наступні кольори О_О.

Звертаюсь на наступний день в "Спрайт" - кажу, хай прийде майстер гляне. Кажуть приносте. Відмовляюсь та кажу про те, що, якщо принесу, то заберу назад гроші.

Посперечавшись, відправляють злого, як чорт майстра зі мною на оглядини неслухняного девайса.

Майстер глянув, сказав, що попало повітря О_О. Робити прочистку кожні дві години та перевіряти дюзи. Весь вчорашній день виконувала вказівку. Позитивеа динаміка не відбулась((((

Теппер виходить нести його в сервісний центр??? Так не хочеться - він хто зна скільки там простоїть(((( Він треба в роботі вже(((

Може хто підкаже щось?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для цього і існує капсульна СНПЧ. В мене на Епсоні 1410 вже більше двох років жодних проблем з кольорами.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так тут капсульна... по ходу... ну хз

Може є на борді супер-майстер, який гляне? За витагороду звичайно. Бо вже нема сили(((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

значить коряво поставили СНПЧ. я б вимагав повернення грошей, бо якшо вже така фігня пішла, то буде вилазити постійно ІМНО.

можете мене закидати гнилими помідорами, але тре було слухати Plum'a. сам колись возився дома з ПЗК. то останній рік я більше парився з тими картриджами, аніж друкував, тому на новому МФУ використовую тільки оригінальні картриджі, які досить адекватно коштують і їх цілком вистачає для домашніх потреб.

http://www.inksystem...ll-in-one-ciss/ Ось тут можна купити, прямо в Луцьку. Можуть і з СНПЧ і без них. Ціна може і не найдешевша, але є в наявності. На розетці вибору практично немає. Беріть Епсон. Якщо друкуватимете постійно, приміщення опалювальне, то про ціну кольорових сторінок можете і не згадувати.

на роботі стоїть Epson з СНПЧ InkSystem. та ну йо нафіг - стільки глюків, в роботі, шо скоріше нервовий зрив отримаєш, аніж щось надрукуєш

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

От тому я і радив взяти Epson L355 з заводською СНПЧ, з якою немає абсолютно ніяких проблем.

До речі, фарбу туди можна заливати і не оригінальну, так що вартість заправки така ж сама. Вибач, що не відповів вчасно -- якраз тоді я поїхав в Київ на майдан.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Повертати гроші, то вже крайній варіант. Так не хочеться сваритись(

romaxa11, нє((((((((((

Перед тим був прінтер з потім доставлени СНПЧ, ніяких траблів не було, але відслужив вже своє. Тому так безпечно поставилась(((( ех

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

В мене знайомий монтує капсульні системки СНПЧ вже купу років, в порівнянні з іншими оптимальний варіант. В мене Епсон 1410 3+ з капсульною СНПЧ Light Print - жодних проблем за два роки, ніразу навіть не витягував капсульки. Також в моєму Епсон 2880 А3+ стояла капсульна сиcтема Super Print - за рік жодних глюків.

romaxa11, нє((((((((((]
отож бо й воно, я наголошував на капсульній системі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Бордівчани, підкажіть буд-ьласка толкового майстра, який на тих СНПЧ собаку з"їв. Який прийде і підкаже, що робити! Віддавати, ремонтувати? Будь-ласочка!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Теппер виходить нести його в сервісний центр??? Так не хочеться - він хто зна скільки там простоїть(((( Він треба в роботі вже(((

Може хто підкаже щось?

Я б на Вашому місці заніс би принтер назад в СЦ Спрайт, і хай би вони вже розбиралися з проблемою. Гроші Вам за нього по-хорошому вже навряд чи повернуть, бо встановлення СНПЧ є приводом для зняття принтера з гарантії. Але. На саму СНПЧ і на її встановлення теж має бути гарантія. Спрайт є авторизованим дилером WWM, то і систему Вам швидше за все поставили теж ВВМівську. Так от, в коробці з СНПЧ має бути гарантійка, з 2-х частин: відмітка про продаж, і відмітка про встановлення, обидві повинні бути заповнені. Але знаючи наші СЦ, Вам її швидше за все, не видали, або видали незаповнену. А це грубе порушення Закону про роздрібну торгівлю непродовольчими товарами. Якщо всі розумні методи впливу на цю шарашкіну контору закінчаться, можете сміливо іти в Спілку захисту прав споживачів, де цю конторку нагнуть 100%.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...