Перейти до змісту

Проблема з заднім перемикачем швидкостей


Рекомендовані повідомлення

На передачі 1-1 верхній ролик перемикача (Shimano Alivio M410) задіває зірочку касети (Shimano Alivio CS-HG 40). Якщо я правильно розумію, то проблема в натягу ланцюга. Пробував закручувати вінт регулявання натягу на перекидці до упору, але не допомогло. Вся система нова, як і ланцюг. Шановні велогуру, що ще порадите зробити? :)

Для наглядності прикріпив 2 фото (взяті з інету)... як у мене є наразі, та як має бути.

Грішу на довгий ланцюг, так як на передчі 1-8 переклюк складається так, що його верхній ролик чіпляє нижню частину ланцюга, тобто натягу практично ніякого.

post-1800-0-84596300-1385141814_thumb.jp

post-1800-0-31066600-1385141817_thumb.jp

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Який ще "вінт регулявання натягу" ?

З тильною сторони перекидки є болтик, що регулює положення ролика по висоті.

Просто опусти його нижче, дай невеличкий зазор.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Yaryk, саме цей болтик я і крутив (його по різному називають), але не допомагає. Даже зарутивши його до упору ролик всерівно чіпляє зірку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что за передача 1-1? Как и где вы так ездите? Но, в любом случае, ролик не должен цеплять звезду и цепь тут не при чем. Делайте, что Ярик сказал :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, на такій передачі не їзджу, так як і на 1-8, але в тому то й діло, що так не повинно бути =)

Той болтик я крутив в першу чергу, коли замітив проблему, але вирішити її за його допомогою не виходить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

на 2 фото це нормальне положення перекідкі на останній зірочці Ну попробуй натяни ланцюг мож щось вийде ,А який розрахунок касети і яка лапка перекідкі?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не трогайте цепь. Она тут роли не играет. Правильно поставленная и отрегулированная, исправная перекидка без цепи, "отпущенная" - не касается звезд.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене хтр правильно відрегульований і справний коротколап ще й як торкається 11-34. все вилічилось меншим розрахунком касети

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

я тож так думаю ,але ж необовязково зразу викидати звіна, можна чуть натянути цеп знизу рукою ,просто подивитись шо буде

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А який розрахунок касети і яка лапка перекідкі?

Якщо не помиляюсь, то 11-32, завтра уточню. Лапка довга (43Т).

Як варіант, попробую викрутити той болтик і вкрутити такий же, тільки трішки довший.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

odna, на такій передачі не їзджу, так як і на 1-8, але в тому то й діло, що так не повинно бути =)

Та, я сама включаю 1-1, Более того, я даже иногда включаю 1-9. Но не в Луцке. В Луцке и окрестностях передняя перекидка без работы. Такие расчеты, обычно, связаны с веселыми приключениями. Потому и спросила, где :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Трішки довший (на 1-2 мм) болтик змінив ситуацію на краще, але не зовсім. Тепер той самий болт впирається в "петух" практично тільки самою різьбою. Один удар, з'їзд в бровки і боюсь він просто зіскочить.

Вибачаюсь за можливо не зовсім зрозуміле пояснення проблеми :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те, чого я очікував таки сталось =). Сьогодні трішки покатався по околицях Луцька і повертаючись, вже майже біля дому, той болтик вискочив. Виходить так, що стандартний є замалим, а на 1 мм довший вже завеликий. Вцілому, проблему так і не вирішено.

Можна спробувати таки укоротити трішки ланцюг, але нажаль немає вижимки під рукою. Я би вагалі забив на цю проблему, все ж таки вона не критична, але велосипед новий, тільки з коробки, тому хочеться щоб працював нормально =).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вам бы уже давно к специалисту подъехать не мешало. Там и инструмент, там он и глянет, что такое диковинное с вашим переклюком.

Если до вторника дотерпите, приезжайте ко мне на Старый, на Велозону. Мне тоже интересно стало. И инструменты есть.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

а в мене проблеми з задньою перекидкою при кожному зныманны колеса проблема. НавчІть мене хтось настроювати

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а в мене проблеми з задньою перекидкою при кожному зныманны колеса проблема. НавчІть мене хтось настроювати

Не знаю?! Ти дивишся на нього довго, дивишся. Дивися з різних сторін, потім БАЦ! розумієш, як воно працює і настроюєш! Все просто! Має вийти з першого разу ;) Так що в перед.

З переднім перемикачем є трішки нюанси, але в загальному ще простіше ніж з заднім

:D

http://www.bike-rep.ru/Parts.htm

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, ctrl+D

Самому трохи сциконтно лізти було, але, здається, працює нормально... Дякую за інфу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ukrainec, ctrl+D

Самому трохи сциконтно лізти було, але, здається, працює нормально... Дякую за інфу

Все в житті буває вперше. Я також сам лізти боявся але на помилках вчаться.

Я настроював по по тому самому сайту який скинув тобі Ukrainec все вийшло. Дерзай!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

полетіли підшипники на задньому колесі... вот і вся проблема перекидки.... Вскритіє....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...