Перейти до змісту

Майдан? - Майдан!


kudrom

Рекомендовані повідомлення

сайт міліції лежить... хакери поклали...

mvs.­gov.­ua

Значить честь і хвала хакерам !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 2,4 тис
  • Створено
  • Остання відповідь

Проблема у тому, що нема ніяких цілей. Завтра будуть протестувати проти насильства в ніч 29-30.11, але це протест одного дня.

Зміну влади протягнути законними способами нереально - імпічмента не проведуть, а сам президент повноваження не складе :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

законними способами нереально - імпічмента не проведуть, а сам президент повноваження не складе

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

photo_43105.jpg

да ладно вам, більша частина ПР як в Києві так і в регіонах тримаєця або на страху втрати бізнесу, або на фінансових інтересах. Ідейних там одиниці - можуть і вийти.

ЗІ та і не вийшли ще вони, а просто заявили про вихід ;)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

сайт міліції лежить... хакери поклали...

mvs.­gov.­ua

Сайт, хоч і з перебоями, але працює.

Льовочкіна явно зливають

Точніше буде сказати не зливають, а діють в унісон з ним ...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мустафа Найем журналіст

Я сделал свой выбор

Вчера ночью я сделал свой выбор.

Я не хочу жить в несвободной стране. Мне противен любой страх, тем более страх внушаемый насилием по праву дубинки и животной силы. И еще. Мне плевать, если кто-то называет эту акцию политической, а тех, кто к ней призывает – политиками. Сегодня не имеет значения, кто борется за свободу, важно – победить.

Поэтому завтра в 12 часов я приду к памятнику Т.Г. Шевченко в Киеве (а у Луцьку 13.00 Театральний майдан) . Приду в первую очередь как журналист и как гражданин.

P.S. Перепост вознаградится уважением тех, кто придет после нас.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, що це за джерело Insider?, не вір всьому, що пишуть. Стаття дезорієнтує, а ще більше розколює суспільство. Хоча ще вчора я задумалась

Хм, аж не віриться, що ця вся двіжуха була отак спонтанно організовано, ніким, за один день... і через один пост в Інтернеті :0143:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как пел Высоцкий (буйных много только нету (вотажка)

была бы Юля им бы жопа

мое мнение

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Ігор Славгородський

“Оргкомітет Євромайдану я пропоную розпустити і створити або "Донецький штаб опору", або “Штаб донецького опору”... Ви зрозумійте правильно: влада оголосила нам війну і тому ми повинні оперувати військовими термінами... Євромайдану більше немає. Почалася війна", - сказав він.

_____________________________________________________________________

Віце-спікер парламенту Руслан Кошулинський вважає, що підтвердження інформації про загибель активістки Майдану може стати катастрофою.

"Є два варіанти розвитку подій - парламентський і революційний. Якщо підтвердиться смерть дівчини на Майдані - це стане катастрофою для дуже багатьох. На вищому рівні", - розповів свободівець Руслан Кошулинський.

Віце-спікер вважає, що інформацію про смерть від побиття "беркутівцями" можуть ретельно приховувати.

"Я дав завдання перевірити інформацію щодо смерті дівчини. Однак сам факт можуть ретельно приховувати. Тіло можуть довго тримати в морзі і нікуди не вивозити. Головний лікар може отримати розпорядження мовчати. Зараз ми перевіряємо всі лікарні", - наголосив Кошулинський.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

с фейсбука

пішов слух Льовочкін подав у відставку. скоро тра ловити по Києву велику масивну жінку у цвітастому платті з чоловічими манерами. просто видиш таку підходиш ззаду і гаркаєш у вухо Фьодоріч, куда??

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шовковский: Я иду на митинг в Парк Шевченко

Капитан команды киевского Динамо Александр Шовковский на своей странице на Facebook прокомментировал ночной жестокий разгон демонстрантов на Майдане Незалежності и заявил, что примет участие в воскресном митинге в парке Шевченко, который собирает оппозиция.

"Я не политик!!!

Но я гражданин!!!

И мой гражданский долг заключается в том, чтобы не оставаться безразличным к тому произволу, что позволили себе власть имущие!!!

Я имею право на своё мнение!!!

И никто!!! Никто не вправе закрывать мне рот!!!

Я один из народа!!! А значит, я и есть народ!!!

Я иду на митинг в Парк Шевченко!!!",- написал Александр Шовковский

Буквально за 50 минут пост собрал более тысячи лайков в знак поддержки

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

голова Донецької обласної організації ВО "Свобода" Ігор Славгородський

“Оргкомітет Євромайдану я пропоную розпустити і створити або "Донецький штаб опору", або “Штаб донецького опору”... Ви зрозумійте правильно: влада оголосила нам війну і тому ми повинні оперувати військовими термінами... Євромайдану більше немає. Почалася війна", - сказав він.

свобода в своєму репертуарі :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kudrom, що це за джерело Insider?, не вір всьому, що пишуть. Стаття дезорієнтує, а ще більше розколює суспільство. Хоча ще вчора я задумалась

Хм, аж не віриться, що ця вся двіжуха була отак спонтанно організовано, ніким, за один день... і через один пост в Інтернеті :0143:

Це джерело варте уваги. Перечитайте новини на ньому. Всі факти підтверджуються, тепер Льовочків цап-відбувайло. "Інтер" йде на війну з Президентом своїм випуском новин. Всі факти підтверджують те, що тут вказано

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

как я ненавижу азирова

как так можно куверкать Украинский язык

со мной многие спорят что он его не может понять

многие говорят что ему трудно

ну я же блядь знаю что он специально его калечит

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тіко приїхав додому. Бляяяя, як холодно. Простояли декілька годин "ніс до носа" біля Укр.Дому з міліцією (Подільський райвідділ) та 6-ма автобусами Беркуту. Беркут був з: 2 автобуси з Луганська, 3 з Криму, 1 з Чернігова.

Ми були самоорганізовані. Нас ніхто не просив. Був я та двоє студентів (я вже писав про це в ін. пості). Київська міліція - це були з відділу ГБ (громадська безпека). Спочатку була недовіра з обох боків. Але потім, вони побачили, що ми робимо - не допускаємо провокацій, відганяємо неадекватів від беркутівських автобусів, ставлення до нас міліції помінялось. Після поговорили з ними добре - вони стояли абсолютно без спецзасобів (я попросив їх показати паски - якби це смішно не виглядало, але нам, чесно кажучи, було не до сміху). Райвіддільска міліція Києва на народ не піде. Принаймні, в мене склалась така думка після розмови з ними. Міліція поводилась досить толерантно - на провокації не реагувала. Ми запасли двох людей, які постійно ходили туди-сюди і здійснювали явно провокативні дії - вигукували гасла дууже образливі, вступали ледь не в бійки. Ми їх постійно відганяли. Були люди, які йшли з Михайлівської площі - кидалися на міліцію, ми просили не робити цього (Беркут був в автобусах та на дворі і постійно за нами спостерігали). Пару раз ми ледь по мордам не отримували - прийшлося застосувати усе своє красномовство для залагодження конфліктних ситуацій. Потім підійшов таксист і сказав міліції (мова оригіналу): "Вы молодцы. Бейте этих пи.дарасов - они только силу и понимают. Мы за вас." І т.д. і т.п. То цього чоловіка міліція досить спокійно попросила піти, бо вони розуміли (як мені потім сказав майор), що зараз може спалахнути бійка прямо під Укр.Домом та біля Беркуту. Ну а далі... Самі розумієте. Ми робили періодичні рейди навколо Укр.Дому - під час одного з таких рейдів помітили беркутят, які стояли на даху Укр.Дому і дивились в бік Михайлівської площі, ми їм помахали рукою і вони одразу заховались.

Люди реагують на міліцейську форму агресивно. Вище за нас, на вул.Трьохсвятительській, стояла "Львівська сотня" - хлопці в шоломах, певне екіпірування, яке захищатиме від ударів кийками.

Ми стояли до 24.00 год., поки не поїхало усі 6 автобусів Беркуту. Після цього пішли їсти в Михайлівський собор. Там організована кухня. Там стільки людей з різних регіонів України, що можна вивчати географію України - Захід, Центр, Південь та Схід. Так - навіть Південь та Схід. Атмосфера класна, усі доброзичливо налаштовані.

Я троха втомився і поїхав додому, що б бути готовим до завтрашньої ходи о 12.00 год. від пам'ятнику Т.Шевченка.

Добраніч!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз наголошую: виходьте не за Яценюка, Кличка чи Тягнибока. Виходьте за себе, своє майбутнє. Політики мають стати нашим інструментом. Вони хотіли тихенько дочекатися виборів 2015 р. і перемогти Януковича, тепер ми чекати не хочемо, ми наймаємо їх, як виборці, щоб вони зробили так, щоб злочинці були покарані.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз наголошую: виходьте не за Яценюка, Кличка чи Тягнибока. Виходьте за себе, своє майбутнє. Політики мають стати нашим інструментом. Вони хотіли тихенько дочекатися виборів 2015 р. і перемогти Януковича, тепер ми чекати не хочемо, ми наймаємо їх, як виборці, щоб вони зробили так, щоб злочинці були покарані.

не понял

Ще раз наголошую: виходьте не за Яценюка, Кличка чи Тягнибока. Виходьте за себе, своє майбутнє. Політики мають стати нашим інструментом. Вони хотіли тихенько дочекатися виборів 2015 р. і перемогти Януковича, тепер ми чекати не хочемо, ми наймаємо їх, як виборці, щоб вони зробили так, щоб злочинці були покарані.

не понял

без поддержки депутатов вас могут раздавить

как тех студентов

снова не понял

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ще раз наголошую: виходьте не за Яценюка, Кличка чи Тягнибока. Виходьте за себе, своє майбутнє. Політики мають стати нашим інструментом. Вони хотіли тихенько дочекатися виборів 2015 р. і перемогти Януковича, тепер ми чекати не хочемо, ми наймаємо їх, як виборці, щоб вони зробили так, щоб злочинці були покарані.

це по твоему нормально ?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...