Перейти до змісту

Придбаю ваші бонуси Київстар домашній інтернет


kvantov

Рекомендовані повідомлення

Придбаю ваші бонуси Київстар домашній інтернет.

Ціна: 30%( без торгу). Тобто за 100 бонусів роблю оплату 30 грн ( поповнення телефону, інтернету київстар, карта Приватбанку)

Цікавлять пропозиції від 100 бонусів.

Як я працюю:

Ви пишете у приватні повідомлення кількість бонусів, яку готові продати ( Нагадую, що на протязі кожного місяця можна перевести лише 200 бонусів з одного аккаунту. Бонуси можуть переводитись лише з того комп'ютера, до якого підключений інтернет)

В найкоротший термін (до 3-4 днів максимум) я вам скидую номери, на які потрібно перевести бонуси. На номери потрібно буде переводити по 50 бонусів та більше( якщо у вас 200 бонусів- це 4 заявки). Нагадую, що максимальний термін переводу бонусів складає 24 години, але зазвичай заявки опрацьовуються на протязі 0,5-2 годин. Поки опрацьовується заявка- ви не можете створити нову заявку.

Після переводу бонусів пишете мені у приватні повідомлення що все виконали та даєте реквізити до оплати. Оплату проводжу на протязі 24 годин з моменту отримання бонусів на всі номери.

Кидаловом та розводом не займаюсь. Маю теми з відгуками( у профілі можете знайти)

Прохання писати лише у п.п. Відповідь буде оперативнішою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 56
  • Створено
  • Остання відповідь

АП. новий місяць на носі, з ким мав справу можна з 01,12 повторити співпрацю. пишіть в п.п скільки зможете перекинути.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не консервуйте бонуси, а міняйте їх на поповнення номеру, інтернету чи на гроші на карту Приватбанку!!!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

можу продати 200 бонусів ввечері. 050293030два дзвони-поговорим

дякую за оперативність. приємно мати справу

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Дякую за поповнення рахунка)). Угода пройшла успішно, рекомендую.

В січні напиши, ще продам 200 бонусів.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Форумчани уважніше читайте хто "власник теми". Не шліть мені більше ваші пропозиції щодо продажу бонусів))) Тема

kvantov

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановні форумчани!!!

Велике прохання перед тим як мені писати- перевірте у системі Мій Київстар, скільки ви маєте доступних бонусів для переказу в даному місяці. Максимальна кількість в місяць - 200. Якщо ж ви вже собі переказували чи збираєтесь залишати частину бонусів - повідомляйте ту суму, яку готові продати.

Дякую за розуміння.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, є в наявності 740 бонусів готові до співпраці.

дякую за співпрацю.

куплю ще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я переказав пару бонусів 26 грудня, то на данний час 200 бонусів доступні для переказу?

Якщо так, то готовий продати)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я переказав пару бонусів 26 грудня, то на данний час 200 бонусів доступні для переказу?

Якщо так, то готовий продати)

все отримав. дякую.

Куплю ще!!!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kvantov в мене зараз на рахунку 1876.47 бонусів

і є можливість перекінути 200 бонусів за 60 грн

ок.

купую ще

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

kvantov людина слово, без обмана, добре співпрацювати.Перевів бонуси получив гроші все бистро і чесно) Респект :_06::drink:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Придбаю ваші бонуси Київстар домашній інтернет.

Ціна: 30%( без торгу). Тобто за 100 бонусів роблю оплату 30 грн ( поповнення телефону, інтернету київстар, карта Приватбанку)

Цікавлять пропозиції від 100 бонусів.

Як я працюю:

Ви пишете у приватні повідомлення кількість бонусів, яку готові продати ( Нагадую, що на протязі кожного місяця можна перевести лише 200 бонусів з одного аккаунту. Бонуси можуть переводитись лише з того комп'ютера, до якого підключений інтернет)

В найкоротший термін (до 3-4 днів максимум) я вам скидую номери, на які потрібно перевести бонуси. На номери потрібно буде переводити по 50 бонусів та більше( якщо у вас 200 бонусів- це 4 заявки). Нагадую, що максимальний термін переводу бонусів складає 24 години, але зазвичай заявки опрацьовуються на протязі 0,5-2 годин. Поки опрацьовується заявка- ви не можете створити нову заявку.

Після переводу бонусів пишете мені у приватні повідомлення що все виконали та даєте реквізити до оплати. Оплату проводжу на протязі 24 годин з моменту отримання бонусів на всі номери.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...