Перейти до змісту

Що робити зі шкірою, щоб виглядала ліпше?


Sorokonizhka

Рекомендовані повідомлення

Grinny

можна на "ти":)

Так, ефектом я задоволена і принагідно дякую за пораду. По-перше,візуально було видно поліпшення, по-друге, був дуже крутий прилив бадьорості - це справді те, що мені регілярно не вистачає по житті.

а, ще таку річ мені на днях сказали. ну, всі ж знають, що для шкіри потрібний колаген. так от, мені розказали, що колаген в чистому вигляді міститься у... сирій шкірці з сала)))) тому, дівчатонька, їмо сире сало (віршіне, гризем його шкірку) - і будемо молоді й красиві!))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 64
  • Створено
  • Остання відповідь

Скажіть, хтось приймав вітаміни "Перфектил"? Чи справді вони такі нещадні до шлунку? І чи є ефект - не хочеться ж даремно мучитись :))

а, ще таку річ мені на днях сказали. ну, всі ж знають, що для шкіри потрібний колаген. так от, мені розказали, що колаген в чистому вигляді міститься у... сирій шкірці з сала)))) тому, дівчатонька, їмо сире сало (віршіне, гризем його шкірку) - і будемо молоді й красиві!))

аби тільки рильце не виросло :)))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, хтось приймав вітаміни "Перфектил"? Чи справді вони такі нещадні до шлунку? І чи є ефект - не хочеться ж даремно мучитись :))

сама не приймала, але теж чула, що на систему травлення впливає не ахті. тут ще питання, чи є сенс мучитися, якщо можна підібрати щось не менш ефективне, але більш лагудне для організму...

можна на "ти" :)

Так, ефектом я задоволена і принагідно дякую за пораду. По-перше,візуально було видно поліпшення, по-друге, був дуже крутий прилив бадьорості - це справді те, що мені регілярно не вистачає по житті.

окей,давай на ти)

Прошу:) Я зазвичай стараюся радити якісь такі речі максимально обережно, бо ж хто його зна,як подіє. Але у випадку з моріаміном - то точно перевірено на собі і досить безпечно. А бадьорість - це так, я теж намагаюся організм збадьорювати, бо інакше уже впала б у сплячку. До слова, настойка лимонника (якащо нема проблем з тиском і взагалі серцево-судинними захворюваннями) бадьорить, наприклад, краще, ніж кава.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Скажіть, хтось приймав вітаміни "Перфектил"? Чи справді вони такі нещадні до шлунку? І чи є ефект - не хочеться ж даремно мучитись :))

З вітамінами радила б бути обережнішою. Особливо з комплексними препаратами. Раніше купувала весною та осінню якісь вітамінні комплекси: vitrum, той же perfectil, дуовіт. Вважала, що роблю організму добре. Не все так просто. Організм тонка штука. Погано якщо чогось йому замало, а ще гірше якщо забагато. :) Невеличкий збій в організмі примусив добряче понервувати, побігати по лікарях, поздавати серйозні аналізи. А в результаті, лише припинила приймати вітамінний комплекс - все налагодилось. Найкращі вітаміни - природні.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо хтось знае як вирівняти баланс шкіри-комбінована і це дуже незручно.т-зона занадто жирна до обіду вже потрібно заново вмиватися-пудритися а от щоки і шия потребують додаткового зволоження

Правильно підібрані засоби догляду за комбінованою шкірою заберуть блиск з т-зони і достатньо зволожать суху шкіру на щоках та шиї на весь день, що ж до декоративної косметики, то вибирайте тональний крем з матуючим ефектом або ж основу під макіяж з тим же ефектом, це не нашкодить вашій сухій шкірі, так як теперішня косметика досить легка по текстурі та дає достатньо зволоження нашій шкірі.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Замість готових аптечних вітамінів їжте побільше овочів і фруктів а також пийте перепелині яйця. Ось трішки інформації для тих хто не вкурсі. Перепелине яйце - це комора поживних речовин і терапевтичних засобів. У порівнянні з курячим яйцем в одному грамі перепелиного міститься більше вітамінів: А - в 2,5 рази, В1 - в 2,8 і В2 - в-2 ,2-рази. У п'яти перепелиних яйцях, які за масою дорівнюють одному курячому, в 5 разів вищий рівень фосфору і калію, в 4,5 рази - заліза. Значно більше в яйцях перепелів міді, кобальту, інших амінокислот. За вмістом таких незамінних амінокислот, як тирозин, треонін, лізин, гліцин і гістидин, перепелині яйця перевершують курячі. Тирозин, як відомо, відіграє значну роль в метаболізмі і сприяє формуванню пігменту, що обумовлює здоровий колір шкіри. Ось чому перепелині яйця використовуються, в косметичній промисловості. Перепелині яйця є концентрованим біологічним набором необхідних людині речовин. Рекомендується щоденне вживання яєць в харчовому раціоні дітей і дорослих.

Спосіб вживання дуже простий:

· Від року до трьох років - 1-2 яйця;

· Від трьох до десяти років - 3 яйця;

· Від десяти до вісімнадцяти років - 4 яйця;

· Від вісімнадцяти до п'ятдесяти років - 5-6;

· Від п'ятдесяти років і старше - 4-5 яєць.

Моя малеча їсть їх з великим задоволенням.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Всем привет! А у кого еще, кроме меня как похолодает начинает сохнуть кожа? :( Кто что может посоветовать? Витамины принимаю, но хотелось бы её увлажнить как-то. Спасибо огромное.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем привет! А у кого еще, кроме меня как похолодает начинает сохнуть кожа? :( Кто что может посоветовать? Витамины принимаю, но хотелось бы её увлажнить как-то. Спасибо огромное.

Привет! Странно витамины и крем, мне вот всегда помагают...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем привет! А у кого еще, кроме меня как похолодает начинает сохнуть кожа? :( Кто что может посоветовать? Витамины принимаю, но хотелось бы её увлажнить как-то. Спасибо огромное.

Зволожити можна будь-яким кремом, а от захищати треба від холоду спеціальними (прочитай всю тему, ми вже про це говорили тут), а от позбутися не получиться, бо це, швидше за все, так звана алергія на холод.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Странно витамины и крем, мне вот всегда помагают...

Тільки крем на зиму треба більш "плотний", жирніший, ніж влітку. Ще є купа масок зволожуючих - деякі теж дуже гарний результат дають.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всем привет! А у кого еще, кроме меня как похолодает начинает сохнуть кожа? :( Кто что может посоветовать? Витамины принимаю, но хотелось бы её увлажнить как-то. Спасибо огромное.

Зволожити можна будь-яким кремом, а от захищати треба від холоду спеціальними (прочитай всю тему, ми вже про це говорили тут), а от позбутися не получиться, бо це, швидше за все, так звана алергія на холод.

Дякую за коментар. Щодо алергії, Ви праві. Нажаль, особливість моєї шкіри тіла полягає в тому, що занадто жирні засоби просто не вбираються. І це жирне відчуття насправді дуже дратує... :( От і шукаю відповідний засіб, щоб вирішити свою проблему. Просто, як завжди хочеться аби все й одразу було)))

Всем привет! А у кого еще, кроме меня как похолодает начинает сохнуть кожа? :( Кто что может посоветовать? Витамины принимаю, но хотелось бы её увлажнить как-то. Спасибо огромное.

Привет! Странно витамины и крем, мне вот всегда помагают...

Та ничего странного, наверное... Бывает же просто продукты не правильно подобраны, это и питания касается и витамин с кремом. В общем я в творческом поиске :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот смотрите, во-первых нужно выпивать в день определенное количество воды, в среднем не менее 1.5 литра. И мне, если честно, лень и нехватка времени не позволяют сильно уж наготавливать в домашних условиях масок и кремов. Из того, что реально работает и быстро питает кожу мне подошел кондиционер для тела Нивея, Необычно, но прикольно. Смыл в душе - и сразу кожа как у младенца.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Ну вот смотрите, во-первых нужно выпивать в день определенное количество воды, в среднем не менее 1.5 литра. И мне, если честно, лень и нехватка времени не позволяют сильно уж наготавливать в домашних условиях масок и кремов. Из того, что реально работает и быстро питает кожу мне подошел кондиционер для тела Нивея, Необычно, но прикольно. Смыл в душе - и сразу кожа как у младенца.

Ой, спасибо огромное. Нужно бы и правда заняться собой. Я уже и попробовала этот кондиционер, очень интересная штука. Мне тоже очень понравилось то, что его в душе можно смывать, такой прикол))))))) И сразу ж одеваться можно, и не ждать пока высохнет. Спасибо!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Привіт, дівчата! потребую допомоги колективної жіночої мудрості! :)

По-перше, понию - мене страх як дістала ця затяжна зима, у мене стан на межі депресії і відсутності бажання до життя (не плутати з суїцидальними настроями! - просто робити ніц не хочеться). Ну але це психологічне і з цим намагаюся справлятися якимсь позитивним настроєм, вдається не суперово, але хоч якось.

А по-друге - власне питання з заголовка теми :) Мені не подобається стан моєї шкіри. Вона в'яла і некрасива :( Як загалом, так і шкіра обличчя (що засмучує ще більше). Креми-маски особливого ефекту не дають (або я його просто не бачу).

От що ви робите, щоб шкіра виглядала свіжою і "живою", надто ж в таке міжсезоння?Може, які особливі косметологічні процедури? Особливий режим харчування?

З того, що знаю - радять пити більше води (ну типу щоб водний баланс шкіри відновлювався). Але тут є свої мінуси: по-перше, можливість набряків, по-друге, я просто не можу себе примусити багато пити :(

Моя порада проста, для гарного настрою слухайте більше улюбленої музики, читайте казки та наскльки це можливо частіше зустрічайтеся з найкращими друзями! Також, для зволоження шкіри тіла, рекомендую спробувати кондиціонер для тіла від Nivea. Він активується водою, і змивається в душі, незвичайне відчуття, але шкіра залишається добре зволоженою та приємною на дотик і ніякої жирності. Для холодної пори року - саме воно! Тримайтеся!)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ну вот смотрите, во-первых нужно выпивать в день определенное количество воды, в среднем не менее 1.5 литра. И мне, если честно, лень и нехватка времени не позволяют сильно уж наготавливать в домашних условиях масок и кремов. Из того, что реально работает и быстро питает кожу мне подошел кондиционер для тела Нивея, Необычно, но прикольно. Смыл в душе - и сразу кожа как у младенца.

Ой, спасибо огромное. Нужно бы и правда заняться собой. Я уже и попробовала этот кондиционер, очень интересная штука. Мне тоже очень понравилось то, что его в душе можно смывать, такой прикол))))))) И сразу ж одеваться можно, и не ждать пока высохнет. Спасибо!

Да на здоровье!) Но не забывайте правильно питаться и пить водичку! Я тоже очень довольна. Вы какой взяли? У меня для нормальной кожи, хотя на зиму буду брать тот, что для сухой еще.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

))) Ааа, я сразу взяла для сухой уже. Кароче, довольна и все тут! :_08:

А ще не забувайте гуляти хоча б годинку вдень, і бажано під сонечком

Це мабуть, найкраща порада з усіх)))))))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Догляд за шкірою обличчя та всього тіла -це ціла наука. Якогось одного засобу недостатньо, потрібен цілий комплекс.

Як вже говорилося вище, вода -це основний інгредієнт вашого здоров*я. Пийте 1 л до обіду і 1 л після обіду,але тільки не після їжі. І це зовсім неважко. Прогулянки це теж добре і дуже важливо. Але наша шкіра потребує не лише кремчику, а цілий комплекс процедур. Спочатку потрібно оприділитися правильно із типом шкіри. Щодо догляду,то впершу чергу,це очистка, перед тим як нанести крем,потрібно підготувати нашу шкіру, а саме очистити її. Потім тонік- який утримує вологу в шкірі, і нарешті вже кремчик. Всі засоби наносимо по масажних лініях обличчя, що дуже важливо. Існує ще комплекс масок,які можна робити всі разом 1 раз в місяць, і також одну з них 1 раз в тиждень. ( очищаюча, зволожуюча, вітамінізована, яка вирівнює колір обличчя). Шкіра нашого обличчя потребує системного догляду за обличчям.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочеться створювати нову тему, тому напишу тут. Порадьте, будь ласка, пудру якого виробника краще придбати? Цікавить компактна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочеться створювати нову тему, тому напишу тут. Порадьте, будь ласка, пудру якого виробника краще придбати? Цікавить компактна.

Мені подобається Лореаль Альянс Перфект з компактних - вона гарно зливається з тоном обличчя і її не помітно на ньому, вона ніби тане, а ще гарно матує шкіру.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не хочеться створювати нову тему, тому напишу тут. Порадьте, будь ласка, пудру якого виробника краще придбати? Цікавить компактна.

Мені подобається Лореаль Альянс Перфект з компактних - вона гарно зливається з тоном обличчя і її не помітно на ньому, вона ніби тане, а ще гарно матує шкіру.

Доречі на неї зараз знижа в Там-Тамі по 85 грн, а так 127грн.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я перепробувала багато методів. Років 10 тому робила очищення шкіри лиця у косметолога апаратом, вона надто глибоку очистку зробила, в результаті на лиці зявилися рубці. Жах! Косметичні засоби з магазинів... іноді пересушувало, іноді шкіра жирною робилась, ефект якщо і був, то тільки поки застосовується засів. Пробувала маску з хни - потрібно бути обережною, можна попекти шкіру. Зараз роблю маску з сухої морської капусти. Суха морська капуста на відміну від мокрої більш концентрована мінералами, йодом і легко перебивається на порошок. Ця маска робить шкіру мякшою, ніжною, зморшок немає. Для кращого ефекту добавляю мед. Маску роблю через день на протязі двох-трьох тижднів. Курс повторяю по необхідності. Враховуючи що маска натуральна, то можна застосовувати довгий термін. Коротше, я задоволена :g15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Раніше з Києва замовляла. Воно якщо порахувати вартість капусти і доставку, то все одно вигідніше, ніж купувати на ринку готову. З кілограма сухої капусти виходить біля 6 кг розмоченої. Сама капуста 65+доставка 18 = 14 грн. А на ринку готова "по корейськи з морквою" оптом 5 кг по 18 грн. Ну ніби 4 грн не великі гроші, але з сухою перевага в тому, що можу приготувати в будь який час свіженьку та й на маски йде. А суха, як вже писала, найбагатша на мінерали і йод! Та й після того, як купила в магазині з піском, більше купувати готову не хочу, не відомо як вони її там миють. А суха капуста досить брудна.

Зараз беру в Луцьку, власне на форумі зареєструвалась через капусту. Продавець тут зареєстрований. Доречі, вчора домовилась про зустріч і купила 1кг капусти, сьогодні вже їла салатик з яйцем, кукурудзкою та майонезом, смакота, мммм...... :))) А буває всю цю суміш перебиваю на блендері і виходить такий собі соус, або до хлібу, або до гарніру. Але такий соус дуже швидко зїдається. На морську капусту підсадила всю сімю :_07:

Ой, щось мене понесло.... тема взагалі про косметологію :_07: Маю номер телефона продавця, можу кинути в приват

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Маю номер телефона продавця, можу кинути в приват

цікавить, чекаю на контакти

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.




×
×
  • Створити...