Перейти до змісту

Шукаю програмку


lotr

Рекомендовані повідомлення

Шукаю програмку для інвентеризації комп. техніки!

"Инвентеризация ПК" або "Hardware Inspector" чи шось такого плану!

У кого шось є - поділіться! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

То зовсім не такі!

Треба такі, щоб і базу формували, і вибірку можна було зробити!

Ті що я написав для прикладу роблять таке, але у мене нема кряка! ))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

уху і ми з одмінчєгами балувались колись такою звязкою:

приблуда, яка запускає АІДУ по мережі з ключами, для формування звіту по компутеру в мережі , і кладе цей звіт на розшарену папку в тексті

БД на 1С, якась шареварна, їх багато є, можна вибрати, обробку для імпортування звітів, самі писали, от

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть такая хорошая прога Fpinger, поисчи в сети, там есть клиентская и серверная часть. Клиентская, при входе юзера в систему собирает и отправляет инфо обо всех железкакх и прогаг установленных на компе. А серверная, все это собирает в кучу... Кстати, позволяет видеть ,какие изменения были произведены в софт или хард части компа...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Fpinger бачив, але з нею особо не розвернешся. Я на фірмі займаюсь інвентаризацією комп'ютерного обладнання. В нас близько 250 машин. З вище згаданою конфігурацією можна: імпортувати з файлів-звітів еверест, робити різного роду звіти, також облік ремонту техніки, заправки картриджів, управління різними заявками. Кароч комплекс. Принципі поки я використовую тільки розміщення техніки на робочих місцях і всіляки звіти.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Есть такая хорошая прога Fpinger, поисчи в сети, там есть клиентская и серверная часть. Клиентская, при входе юзера в систему собирает и отправляет инфо обо всех железкакх и прогаг установленных на компе. А серверная, все это собирает в кучу... Кстати, позволяет видеть ,какие изменения были произведены в софт или хард части компа...

Може вона у тебе є?

А то в неті все без кряків! ((

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...