Перейти до змісту

Свято Покрови - Свято Українського війська


vanus

Рекомендовані повідомлення

Шановні українці!

Вітаю Вас зі святом Покрови.

Історично склалось що Покрова була захистом для українських воїнів в усі часи визвольної боротьби - Козаків, Січових Стрільців, Воїнів УНР.

В цей день ми відзначаємо 65-ту річницю створення УПА - армію нескорених.

Завдяки їх жертві сьогодні ми маємо свою Україну, свою рідну мову, право приватної власності, право на працю, освіту.

Я вітаю усіх і бажаю міцного здоровя, непохитної віри в Бога та успіхів у своїй справі.

П.С.

Сьогодні був на Київському Майдані де приймали присягу на вірність українському народу ліцеїсти військового ліцею. Перед лицем своїх батьків, жителів міста, воїнів УПА вони урочисто заприсяглись бути вірними побратимами, зразковими громадянами, та берегти самі найкращі якості та традиції козаків та воїнів УПА.

Я дуже радий адже в мене не було сумнів що при необхідності вони першими з перших стали на захист прав та вольностей мого народу.

Ось декілька фото з місця подій.

post-25-1192354641.jpgpost-25-1192354668.jpgpost-25-1192354688.jpgpost-25-1192354713.jpgpost-25-1192354739.jpg[attac

hment=12624:PA141663.jpg]

post-25-1192354758.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вітаю всіх, для кого це свято! СЛАВА УКРАЇНІ!

Сьогодні відбулося кілька цікавих подій:

"Президент Віктор Ющенко звертається до нового парламенту й уряду з закликом визнати на державному рівні воїнів Української Повстанської Армії.

Про це він сказав у неділю на урочистому вечорі з нагоди 65-річчя заснування УПА, повідомляє прес-служба президента.

"Я рішуче і однозначно наполягаю на державному визнанні ветеранів українського підпілля і звертаюся до нового парламенту України і майбутнього уряду прийняти це рішення", – наголосив Ющенко.

Він зазначив, що воїни УПА стали на боротьбу проти двох головних ворогів – нацизму та комуністичного терору. "Українська Повстанська Армія об’єднала людей різних національностей і різних політичних поглядів. Цей факт є принципово важливим для розуміння визвольного характеру боротьби повстанців", – підкреслив президент.

Говорячи про важливість встановлення історичної правди про діяльність УПА, Ющенко висловив впевненість, що вчені "дадуть вичерпну і неупереджену оцінку" подіям того часу.

В ході урочистостей президент вручив державні нагороди. Відповідні укази зачитав глава секретаріату президента Віктор Балога.

Ющенко також присвоїв звання Героя України (посмертно) головнокомандуючому УПА Роману Шухевичу, нагороду за якого отримав син Юрій.

А в Львові поставили пам’ятник Степану Бандері, ось так.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...