Перейти до змісту

"Зависання" ПК


Рекомендовані повідомлення

ДО цього було все гуд. Сталося буквально місяць тому, навіть менше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Да. Охолодження там вистачає.
Блін, до чого тут охолодження, ти впевнений що міст не підгорів і не перегрівається?

За нормальних умов мосту має вистачати пасивного охолодження.

Додано: Недавно була схожа ж ф*гня з ноутом АСУС. Думав вінт глючить, принаймні вінда в логах писала, що з вінтом проблеми.

Поставили ССД Інтел. Ноут почав працювати швидше, але в деякі моменти, ніби робить і ніби вісить, деколи тупо висне після перезавантаження може не знайти ССД. В результаті після розборки виявилось що перегрівається міст, чіпсет NVidia проц якийсь мобільний AMD.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ти впевнений що міст не підгорів і не перегрівається?

Не впевнений. Перещупаю ввечері.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І так, вчорашні "тести".

1) Furmark за 20 хвилин роботи - стабільно 74°С ніяких проблем.

2) Чіпсет, можна сказати - холодний.

3) Поставив Баттлфілд 3 - на "Ультра". Ганяв 1,5 години із бездротовою мишкою. Ніяких негараздів.

Гм.. Дивно.

Сьогодні спробую жорсткий серфінг по нету на "тяжких" сайтах, а краще варезніках :) Мо' все ж таки мозілла глючить.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Тиждень без проблем. А позачора якийсь жах, за 10 хвилин разів з 8 підвисав і відвисав. Перезагрузка допомогла.

В кого є відеокарта від Нвідія простенька на 2-3 дні поюзати? Щоб виключити поломку відяхи.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Мо' все ж таки мозілла глючить.

У меня такое было именно с мозилой, но ось стояла 8-ка, вылечил удалением флеш-плеера и установкой более ранней версии.
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Було щось подіне коли поміняв відеокарту на GTX560. В браузерах згасав екран і вискакувало повідомлення в треї, що відеодрайвер був перевантажений. При перегляді фільмів картинка зависала і по екрані йшли червоні смуги. Проте у важких іграх все було чудово, хоч весь день грай. Виявилось відашка в 2д режимі може завищувати частоти і викликати збої У себе вирішав проблему встановивши стабільну версію драйвера та програму nvidiaInspector. У ній є функція котра гасить скачки частоти і тримає карту холодною.

Встанови дрова 314.22 до GTX560 та nvidiaInspector в режимі Multi Display Power Saver. Добав у вікно video application свої браузери і відео програвачі.

Не знаю чи у цьому випадку допоможе, та спробувати можна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

2 роки ніяких проблем не було! Ні з чим. Все було на "ура!". Все ж схиляюся до проблем із відеокартою.

В системному журналі знайшов помилки перед "зависанням", і там фігурують файли типу nvbla-bla.

Або кривизна дров останніх версій, або відяха десь "підгоріла". Якби Підгоріла, то у іграх би вилітала, чи сипала артефактами. А так - нічого подібного не помічено.

буду ритися і копати далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

У мене колись був унікальний глюк на ноуті. Я не міг нормально оновити драйвер відеокарти. Яку версію не поставиш (крім тієї, що йшла з ноутом) - ніяка не працює, розширення екрана збивається в 640х480.

Як виявилося, файл igfx*.drv (інтеловська графіка) був на частково бед-блокнутій ділянці вінта: файл якось зчитувався системою, а от перезаписатися новою версією драйвера не міг. Лише скандіск з маркуванням бедблоків допоміг.

Ну, навряд чи в тебе така ж сама ситуація - але вінт теж можна для очистки совісті протестувати на бед блоки.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

але вінт теж можна для очистки совісті протестувати на бед блоки.

НЕ можна :) Я писав, я купив нову ССД-шку.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всяке, звичайно ж, може бути. І ССд-шка глюка і т.п. Але глюки після перевстановлення системи не пропали. Був на HDD тепер SSD.

Спробую обійтися без FireFox-а, хоча звик. І тоді буду бачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

если глюк остался на хроме-опере, возможно вирус хитрый, быстродействие в диспечере задачь запусти, глянь на загрузку проца. этот гад грузит проц на 100% при входе в инет.

на более слабых машинах приводит к зависанию намертво, на твоём камне, возможно только к тормозам.

если всётаки железо. предложу "метод научьног тыка". выбери день , приезжай на воли 8а.

есть б\п ion2 на 550 100% рабочий, есть мать какраз на z68-м чипе, за пару часов думаю решим проблему. покрайней мере узнаеш в чом трабла.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Маю схожу проблемку, але зависає тільки після того, як закриваю оперу.

Стара железка зависає намертво..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...