Перейти до змісту

"Зависання" ПК


Рекомендовані повідомлення

І так, маю таку ситуацію. Є комп. Відносно не старий. (Мамка p8Z68V-LX (2 роки) / Проц і5 2500К (2 роки) / ОЗУ 8Гб ТІм Дарк (нова 7 днів) )/ ВІНТ: SSD 60Gb (новий 5 днів) / Відяха: GTX560 (2 роки))

Стоїть Він 7 х64 корпоративна. Система переставлена 4-5 днів тому. Суть перевстановлення була в тому, що комп "підвисав".

Сидиш в неті (браузер ФайрФокс), а потім на 5-10 секунд не реагує взагалі. Ні мишка ні клава. Відходить і працює далі. Часом не відходить, і доводиться його - "Семь бед - один reset". На старій системі кілька разів випадав в BSoD, із помилкою 116. Яка свідчить про поломку БЖ чи ще чогось. На БЖ не схоже. Спочатку грішив на відеодрайвер, бо розшифровка дампа вказувала на файли nvidia. Оновив дрова до відеокарти, перевстановив вінду. Ті ж симптоми, не так часто, але є. Бісить.

Лишилися ТРИ елементи, які я ще не перевірив. Мамка (як її потестити на такий глюк - ХЗ). БЖ - ну він або працює, або глючить зовсім не так, хоча ХЗ, знову ж. Ну і відяха. Її я можу на роботі перевірити, і посидіти кілька днів на вмонтованій в проц.

Шановні гуру, майстри, колеги - прошу професійних порад.

Щодо гарантії, то я за неї сьогодні уточню. Якщо 2 роки, то ще місяць маю. Якщо 3, то ще рік. Якщо рік - то гарантія "йок".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Можливо драйвери не всі нормально стали, 2-ге Мазіла завжди підвісала і буде підвісати, краще Хромом користуватися він швидший, а навіть коли і він заглуючує то вискакує табличка яка просить відключити ті чи інші параметри щоб скоротити час зависання тої чи іншої сторінки. 3-те, проблема може бути в оперативці, може бути глючна, у мене так було - змінив і все норм.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

3-те, проблема може бути в оперативці, може бути глючна, у мене так було - змінив і все норм.

Оперативка НОВА! Замінена. На попередній теж глючив.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

подивись ще якій в тебе вольтаж на памяті стоїть. колись мав схожу проблему. ну і частоту заодно перевір

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Конденсатори на мамці не здуті. Грішу (більше) на мамку і БЖ. Відяха не так би глючила. Може БЖ не дає достатнього вольтажа на мамку. (не маю дома чим перевірити).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Те що помилка вказувала на БЖ, міг бути варіант просадки напруги і подальшим заглючуванням відяхи.

Я б поганяв стрес тести з максимальною нагрузкою на всі компоненти, якщо проблема з живленням то повинно проявити себе.

Але для початку поганяв би довготривалі тести ОЗУ, там можуть вилізти як проблеми з пам'яттю, чи настройками, так і з материнською платою.

п.с. по ОЗУ, якщо використовується 1600 пам'ять і вибраний вбудований профіль, то тут може теж бути трабл, в мене таке було, виставив налаштування вручну глюки пропали.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

в мене подібне було через ssd ocz vertex

гугл теж казав що саме в таких ssd бувають такі приколи. але в мене з заліпання виходило завжди

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

1. Прогнать память Мемтестом

2. Потестить с другим БЖ

3. Попробуй дедовский метод чистки контактов планок памяти простой резинкой для карандаша.Переставь планки на слоты другого цвета.

4. Переподключи все провода ведущие к БЖ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не память - память НОВА. Стоїть тиждень. Вінт ССД - новий, ще менше стоїть.

Відяху візьму завтра перевіряти, може й вона.

Доречі, згадав момент(!). Після "відвисання" - курсор самовільно міняється зі стрілочки на "палочку", як в редагуванні тексту. Або на "руку", як при натисканні на посилання.

п.с. по ОЗУ, якщо використовується 1600 пам'ять і вибраний вбудований профіль, то тут може теж бути трабл, в мене таке було, виставив налаштування вручну глюки пропали.

Детальніше. Щось не в'їхав. (Память ДДР3 1600)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Детальніше. Щось не в'їхав. (Память ДДР3 1600)

Ну ізначально 1600 пам'ять заводиться як 1333, а якщо надо шоб було 1600 то треба вручну виставлять, для таких цілей там зазвичай зашитий XMP профіль із настройками для режиму 1600, так вот, в мене було, якщо вибрати цей профіль то пам'ять сипала помилки, а якщо вручну виставити частоту 1600 і не піднімати напругу, як в профілі, то все працює нормально.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, згадав момент(!). Після "відвисання" - курсор самовільно міняється зі стрілочки на "палочку", як в редагуванні тексту. Або на "руку", як при натисканні на посилання.

Попробуй отключить AERO

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Доречі, згадав момент(!). Після "відвисання" - курсор самовільно міняється зі стрілочки на "палочку", як в редагуванні тексту. Або на "руку", як при натисканні на посилання.

Попробуй отключить AERO

Блін, все було гуд Із Аеро. До чого тут аеро. Стоять свіжі дрова. Я спробую посидіти на вмонтованомі відео.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Панель управления. Настройки питания. Отключать жесткий диск через "никогда".

Маньяку например помогло. Он всегда когда кино смотрел на компе с другого диска, то через 20 минут случалось вот такое "залипание".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Панель управления. Настройки питания. Отключать жесткий диск через "никогда".

Це майже першочергово. В мене ще й файл підкачки вимкнений та файл hiberfil.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не зовсім хрозумів як саме підвисає. Сидиш собі в мережі, користуєшся мозіллою і тут "бац" не мишка не клава не реагують, а через декілька хвилин все ок. Все правильно? Якщо так тоді питання, через що підключені юсб чи пс/2? Я б першим же ділом там попробував різні варіанти (різні варіанти підключення, різні клавіатури і мишки). Все ж більше схиляюсь до несправності мат. плати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сидиш собі в мережі, користуєшся мозіллою і тут "бац" не мишка не клава не реагують, а через декілька хвилин все ок. Все правильно?

Вірно. Тільки не хвилин, а секунд. Клава ЮСБ, мишка ПС/2 :) HP, кулькова, серверна :). При підключанні безпровідної мишки через ЮСБ - підвисання (НІБИ) частішали.

От трму й схиляюся до мат. плати. Але, може бути ще й БЖ. Недовольтаж. Ще буває, що монітор в сплячий режим і все - завис. І тільки ресет.

Сьогодні поставлю Крізіс перший чи Батлфілд 3-й і побігаю з годинку-другу. буду бачити.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна ваша відеокарточка під нагрузкою ват під 200 жере, а то й більше, а ще ж ціла купа різного заліза. Так, що малопотужний бж цілком може бути, але з іншого боку якщо й монітор підвисає, то це вже інше, він же має окреме живлення, знову ж мат. плата.))

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як на рахунок температури мостів на материнці? Пальця можна втримати?

Да. Охолодження там вистачає.

Одна ваша відеокарточка під нагрузкою ват під 200 жере, а то й більше, а ще ж ціла купа різного заліза. Так, що малопотужний бж цілком може бути

Я ж кажу що тілки браузер включений. Без нагрузки. І яка купа заліза? Мамка+проц+ОЗУ і 2 вінта+ССД. Справлявся блок. Я б не сказав, що він малопотужний. Чесних 550 Ват від Чіфтека, а не Лоджик пауер...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

НІякого розгону. Все в номіналі. Навіть БІОС оновив, бо вінда з Флешки ставитися не хтіла

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зависает на конкретных местах или где попало?

Иногда в браузерах на флешках и видео из-за аппаратного ускорения возникают зависоны, тем более Лис любит использовать аппаратное ускорение и часто грешил такими пакостями.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...