Перейти до змісту

Работа в России


Lioness

Рекомендовані повідомлення

На работу по дому нужна супружеская пара (домработница, дворник).

Проживание в загородном доме и питание за счет работодателей.

Оплата 1300-1500$ в месяц.

Возможен вариант работы только для женщины. Оплата 700-800$ в месяц.

Дополнительная информация в ПМ.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оплата 1300-1500$ в месяц.

Думаю, якби то була ЗП для однієї людини - то ще б знайшли людей! А так таку ЗП як нижче і в нас можна знайти!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Оплата 1300-1500$ в месяц.

Думаю, якби то була ЗП для однієї людини - то ще б знайшли людей! А так таку ЗП як нижче і в нас можна знайти!

Наркоман шолі 700$ зарплата двірника на Україні?

З.І. Ізвінітє - нєудєржалсо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наркоман шолі 700$ зарплата двірника на Україні? З.І. Ізвінітє - нєудєржалсо.

Попрошу без образ писати! Думаю, як поїдеш - то там одним двірником робота не закінчиться!

А в Україні, ті хто працюють двірниками - в Росію думаю не збираються!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Попрошу без образ писати! Думаю, як поїдеш - то там одним двірником робота не закінчиться!

А в Україні, ті хто працюють двірниками - в Росію думаю не збираються!

Це не образа, а припущення.

Запитай в батьків чи родичів яка в них ЗП, а то складається враження, що пише людина, яка до цих пір думає, що курс долара завис на рівні 1988 року.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Родичі з сільської місцевості працювали по такій схемі і за такі кошти під Москвою. Для такої роботи, якщо це не кидалово, це цілком адекватні гроші.

Если попадёшь к АДЕКВАТНЫМ людям. В противном случае ....... страшно даже писать. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Работа не в Москве, а в г.Ярославле. Поэтому и зарплата меньше, чем в Москве. Это стандартная оплата нашим у них, больше надо заслужить. Особых затрат небудет - проживание и питание бесплатно, только на свои личные рассходы.

Вакансий две. Желательно супружескую пару. Женщина - домработница. Убрать, постирать, погладить и т.п., иногда посмотреть за детьми (школьники). Мужчина - дворник, саводник. Убрать во дворе, покасить траву, покидать снег.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Есть вакансия на работу домработницы в хорошую семью в г. Ярославль. Проживание и питание за счет работодателей. Оплата 25 тис руб (примерно 6 тис. грн).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Садовник и Дворник це дві ніяк не похожі між собою професії....

одне діло доглядати за садом в якого вложили по вартості як за добрий маєток... а інше діло підмітати сміття, листя, сніг відкідати...

навіть прочесати дернину і то треба вміти і треба тому вчитись....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Садовник и Дворник це дві ніяк не похожі між собою професії....

Садовод (Садовник) - це професія. А от двірник - аж ніяк. Пропонована робота - звична для любого сільського жителя. Він з нею впорається на раз-два.

Сад у дворі. Чи то Двір у саду. Неважно. Факт того, що тут за таку роботу ніхто стільки не платитиме.

Я взагалі бачу тебе мало що не у кожній темі про роботу, і нічого путнього ти сказати не можеш. Лише якісь дивні висловлювання. Ти може заробляєш 2к у.о. сидячи на дивані?

Знайди мені у Луцьку чи під Києвом подібну роботу за такі гроші.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

і треба тому вчитись....

Діти, такі діти. Мінусують безпричинно, да?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hello Boy декілька років назад працював підсобником і сказав що це робота не для нього. хіба що якщо будуть платити в доларах і по московських розцінках

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Hello Boy декілька років назад працював підсобником і сказав що це робота не для нього. хіба що якщо будуть платити в доларах і по московських розцінках

Навіть якби він був останнім на Землі, а мені край потрібен працівник - я б його не взяв.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 місяця потому...
  • 3 тижня потому...
  • 2 тижня потому...
  • 4 тижня потому...

На работу в Россию в г. Ярославль требуется домработница. Проживание и питание за счет работодателей.

За дополнительной информацией обращаться по телефону: 0667444026

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Нах*й вам та Росія . Працюйте в УКРАЇНІ :) А якщо вже сильно припекло то в Білорусь до бацьки , картошку собирати .

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Для мужчины работа есть?

Ага, є - "зєльоним чілавєчком". Зарплата хАроша, но соцпакєта нИма. (даже "гробових" неперед не видають).

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...