Перейти до змісту

Потрібен на роботу кур'єр


VitaliyS

Рекомендовані повідомлення

Потрібен кур'єр. (Міжнародна пошта )

Відповідальна і працьовита людина.

Початок з 9:00 - 9:30 і до виконання всієї роботи, але не пізніше 18:00.

Доставка по місту посилок та документів, орієнтовний об'єм роботи - 10-15 адрес.

Але може бути більше а може менше, але не значно. Принцип роботи - цілий день їздити по місту.

Зар.плата - 1550 грн + 250 грн. транспортні витрати.

Якщо є зацікавлені - прохання писати в "приват"

або за тел. 050 82О4591

Виходячи з свого досвіду ще допишу :

Діти на роботу не приймаются;

Можливість підзаробляти, тобто приходити на пів дня - ні;

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Виходячи з свого досвіду ще допишу :

Діти на роботу не приймаются;

Можливість підзаробляти, тобто приходити на пів дня

Працевлаштування офіційне?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

250 грн. транспортні витрати

а чого так мало? при 21-денному робочому місяці це 11,90 на день. Тобто на переїзд з точки на точку (10-15 точок) виділяєте менше 1 гривні? Ви серйозно?

Я вже мовчу про якийсь транспорт швидше тролейбуса.

Як Ваша кур'єрська служба називається - буду знати чиїми послугами ніколи не користуватись, бо запланована швидкість доставки на тролейбусах просто таки вражає.

Варіант, що Ви даєте авто і 250 гривень на бензин на місяць сприймати як серйозний навіть не хочеться.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Тобто на переїзд з точки на точку (10-15 точок) виділяєте менше 1 гривні?

Мабуть, студентський проб'є...

P.S. Тут було обіцяно на декілька копійок більше >>

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

250 грн. транспортні витрати

а чого так мало? при 21-денному робочому місяці це 11,90 на день. Тобто на переїзд з точки на точку (10-15 точок) виділяєте менше 1 гривні? Ви серйозно?
Це напевне треба пішки розносити, при цьому носити всі 15 пакунків при собі.... а 250 грн - це амортизація взуття... :_14:

До речі, є працівники для вашої фірми...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Потрібен кур'єр. (Міжнародна пошта )

Зар.плата - 1550 грн + 250 грн. транспортні витрати.

Діти на роботу не приймаются;

Напевно шукають на роботу трохи старших ніж "діти", яким заробити 1000-1500грн в місяць це круто (пиво, цигарки ...). А так гордовито звучить "міжнародна пошта".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Позиція трохи старших за дітей зрозуміла-

поки мамка кормить буду "спеціалістом по коментарях"

Хто небуть знає яка зараз мінімальна зарплата? (А за таку зарплату працює моя дружина і я знаю скільки отримують на таких роботах)

Дану роботу можна зробити за 3-4 години.При тому що зарплата була вказана як для початку. На далі вона могла б бути більшою.

Все залежало від ставлення до роботи.

А тепер питання - якщо когось такий варіант не влаштовує то якого х. тут писати. Я просив коментувати чи ще якось натякав на пояснення ваших життєвих принципів?

Немає бажання працювати - сиди далі дома, хочеш багато отримувати - чекай іншої роботи. Для чого мені та інформація, що тут була викладена?

Я розумію що робити немає чого, той пишуть все підряд. Але попробуйте писати там де потрібно, чи хоча б там де просять.

Дана пропозиція роботи знімаєтся.

Прохання тему закрити, дякую.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим пояснюється дуже велика текучість кадрів, у вас практично кожен місяць нові люди.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Немає бажання працювати - сиди далі дома, хочеш багато отримувати - чекай іншої роботи.

Нічого особистого, але обговорення вимог та з/п - це річ потрібна.

По незнанні ситуації на ринку праці багато хто згоден працювати за ту "мєлоч" що пропонують.

А чим більше людей погоджуються, тим меншу з/п будуть пропонувати роботодавці лізти на голову.

А на рахунок 1500 грн/міс - це робота секретарки, яка в основному на робочому місці грає "косинку".

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чим пояснюється дуже велика текучість кадрів, у вас практично кожен місяць нові люди.

Еще бы знать кто такие, чем дышат.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

допоки будуть люди які готові працювати за 1500грн в міс, стількі і буде зп 1500 грн в міс...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо я не помиляюсь - борда це форум, а форуми для того, щоб люди могли спілкуватись. Я вважаю, що обговорення вакансії - важливий момент. Якщо топікстартеру не цікаво переглянути коменти - то навіщо було створювати тему???? Велкам на дошки оголошень, благо їх зараз достатньо, там і коментів не буде.

Позиція трохи старших за дітей зрозуміла - поки мамка кормить буду "спеціалістом по коментарях"

Мамка вже мене давно не кормить і вищезгаданим спеціалістом я себе не вважаю.

Хто небуть знає яка зараз мінімальна зарплата? (А за таку зарплату працює моя дружина і я знаю скільки отримують на таких роботах)

В мене дружина також не отримує величезних сум на роботі, але вона сидить в теплому офісі, а не гасає по всьму місту з купою пакунків в будь-яку погоду (дощ, сніг...)

Дану роботу можна зробити за 3-4 години.

Як додатковий заробіток такий варіант ще можна було б розглянути, але в першому пості було чітко заперечено такий варіант.

PS Позиція роботодавця зрозуміла - навіщо платити більше, якщо можна платити менше і всім розповідати, що це дуже вигідні умови, а ні то сидіть дома далі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...