Перейти до змісту

2 інтернет з*єднання


Рекомендовані повідомлення

Ітак власне сабж (якщо боян не судіть строго - або просто тицніть носом у відповідну тему)..

Фотаком - через "виту пару"

Укртелеком - через ADSL modem

Як прописати у браузері налаштування фотакомовського з*єднання для серфінга (не для закачок)

Відверто кажучи ніколи з таким не стикався - а от довелося і :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Може я помиляюся, але я б поставив щось типу керіо і там роздав нет по проксі від певного джерела певній програмі.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

СпиритМен прав, это самое разумное решение. На каждый инет канал завести свою проксю и лазать в инет через нее... Мона конечно и с маршрутами извращатся, но под виндою это очень гиморно.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

у меня аналогичное подключение - укртелеком и фотаком. причем укртел используется как основной канал, фотаком как бекапный (редко), ночной (часто, так как дешевле трафик) и для закачки файлов из UAIX. я решил вопрос разделения веб-трафика установкой Squid и прописыванием несложных правил касающихся времени закачки, длины файлов, названий и, самое главное, IP адресов

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Адміністратори

Архи мудрое и единственно правильное решение задачи.

Но для єтого нужно знать конфиги сквида :D

Можно пробовать керио, но я точно уже не помню есть ли там такие реализации.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дописувачам величезне Дякую.

Мабуть буду пробувати через керіо (погемороюся).

Стосовно Ск*юіда - я не по тому.. нажаль.. :D (командор правий - його треба знати і знати що і де прописати, а вчитися цьому заради дрібнички - нема часу..).

і про Проксю детальніше .. якщо можна..

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Всім дописувачам величезне Дякую.

Мабуть буду пробувати через керіо (погемороюся).

Стосовно Ск*юіда - я не по тому.. нажаль.. :) (командор правий - його треба знати і знати що і де прописати, а вчитися цьому заради дрібнички - нема часу..).

і про Проксю детальніше .. якщо можна..

можна и про проксю..

Squid - это кеширующий прокси сервер, наиболее продвинутым из свободно распространяемых прокси

серверов.

:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

ок.

На кону пляшка коньяку "Старий Кахеті" - тому (удвох зі мною ) хто це візьметься зробити і не просто зробити а мені ("дауну") пояснити...

і так? :P

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...