Перейти до змісту

Хон Гіль Дон для тих у кого ностальгія :)


RudEAk

Заливати?  

17 проголосували

Ви не маєте дозволу голосувати в цьому опитуванні або переглядати його результати. Будь ласка, войдите або зареєструйтесь для можливості голосування у цьому опитуванні.

Рекомендовані повідомлення

Хон Гиль Дон / Hong kil dong

post-2366-1191929362.jpg

Год выпуска: 1986

Страна: North Korea

Жанр: Боевик

Продолжительность: 1:30:45

Перевод: Русский дублированный

Режиссер: Kil In Kim

В ролях: Chang Son Hui, Gwon Ri (as Hong kil Dong's father), Riyonun Ri, Yong Ho Ri (as Hong Kil Dong), Kenpachiro Satsuma

Описание: Не правда ли некоторые исторические фильмы, наверное, тем и хороши, что возвращают нас к временам, когда с негодяем можно было легко рассчитаться, пронзив его шпагой? Понятно, что все это сказки, но иногда так хочется, чтобы появился какой-нибудь добрый молодец и навел порядок в нашей жизни. Как то, например, делает народный заступник Хон Гиль Дон, поддерживая в зрителе веру, что можно и в одиночку (правда, в совершенстве владея приемами таэквандо и ловко действуя мечом) справиться со всей нечистью, что портила жизнь простым людям еще в XVII веке.

Доп. информация: Первый фильм с восточными единоборствами, появившийся в советском кинопрокате.

Качество: DVDRip

Формат: AVI

Видео кодек: DivX

Аудио кодек: MPEG Audio

Видео: 720x544 (1.32:1), 25 fps, DivX Codec 5.2.1 alpha ~941 kbps avg, 0.10 bit/pixel

Аудио: 44.100 kHz, MPEG Layer 3, 2 ch, ~128.00 kbps avg

Размер: 701 MB

Від мене: Перший фільм який я дивився в кінотеатрі... залишив незабутні враження. От недавно знову передивився - ностальжі замучила. Може і не мене одного? :(

Скріни:

post-2366-1191929317.jpg

-= ЛІНК =-

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Так, фільм перший.... Але його можна було дивитися лише в дитячому/підлітковому віці як на мене. Зараз цей пафос прямо в очі кидається....

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заливай "Парня со свирелью". Дійсно, давно це було. Ностальгія... :blink:

Залью, якщо буде різниця між так і ні в чотири-п"ять голосів . Да і завтра зранку поставлю, бо в нас на роботі черга на заливання :)

" Так, фільм перший.... Але його можна було дивитися лише в дитячому/підлітковому віці як на мене. Зараз цей пафос прямо в очі кидається...."

Ну не знаю... да пафос був... смішні трюки (куда вони ті шнурочки для прижків поховали? ;) ) ... але ж і нові фільми того ж стилю побудовані на такому ж пафосі (я не про фільми з бойовими мистецтвами а взагалі про історичні), просто пафос на іншому рівні

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Чого думаєш? Заливай

В мене швидкість на заливання 30 к... ДСЛ все-таки... так що потерпіть. Прошу вибачення за технічні неполадки :huh:

P.S. Буде через чотири години... Вже заливається

P.P.S Щось через чотири години тільки 40% :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...