Перейти до змісту

Як зробити хрустку гливу в клярі?


LaMeRiLKiN

Рекомендовані повідомлення

Хто банкетував в "Золотому драконі" той в курсі, про шо я запитую. Там готують дюже добрізну, дрібненьку, сухеньку і хрустеньку гливу в клярі :) Нажаль, в домашніх умовах у мене виходить зовсім не така - жирна і м'яка. Може хтось підглядав за процесом її приготування або знає необхідні тонкощі? Поділіться будь-ласка.

Ледь знайшов в гуглі картинку, яку гливу я маю на увазі

1331794344_4.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если б знала, что такое глива, может и сообразила бы, что не так. Думаю, все дело в температуре и количестве масла (олії). Нужно масла больше и раскалить лучше. Но не пережечь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Если б знала, что такое глива

По-російськи - "вешенка". Гриби короче. Я пробував і в фрітюрі робити, но нє то пальто все рівно. Дуже швидко розм'якшуються, поки друга партія жариться. А в ресторані цілий вечір можуть на столі стояти і будуть хрустяяящі :(

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кляр как делаешь? Белки отдельно взбиваешь и вмешиваешь, непосредственно, перед жаркой?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А кляр как делаешь? Белки отдельно взбиваешь и вмешиваешь, непосредственно, перед жаркой?

Неа, всьо разом. Треба попробувать окремо.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то что, ты делаешь, уже не кляр называется. Лизон, вроде бы. Кляр и отличается тем, что отдельно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А то что, ты делаешь, уже не кляр называется. Лизон, вроде бы. Кляр и отличается тем, что отдельно :)

ого, не знав, пасібо, просвєщаюсь :)

можна робити кляр з додаванням мінералки - буквально 4-5 ложок на 3 яйця. буде більш "повітряне". ну і білки вводити вже вкінці

ще спробуй гриби притрусити крохмалом і вже тоді в кляр. може буде краще

Дадада, колись краєм вуха чув за крохмал, але думав то не про то блюдо мова йшла. Завтра буду упражнятись, якраз свіженьких грибочків собі сьодні нарізав. ;)

п.с. так незвично на твою аватарку дивитись, років два назад таку саму носив на борді :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Наскільки я знаю, щоб будь-що смажене було хрустким, треба забирати зайву вологу.

Можна спробувати паперовим рушником це зробити, або сушкою, якщо є

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zevs_Isver, а поподробней?

ну разбираю гриб на лепестки, мою, привариваю 1-2 мин

(привариваются для того что бы не разлетались при отбивании)

когда остынут, а того горячие больно в руки брать :), отбиваем до нужной толщины

и жарим в каком любим "кляре"

размер может быть любой

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Одна зі страв, за яку я люблю кухню Дракону. Теж неодноразово задумувався над питанням, яке підняв LaMeRiLKiN.

P.S. Якщо на форумі відгукнеться колишній працівник кухні цього закладу, відкрийте ще секрет рецепту свинини в кисло-солодкому соусі. :_08:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вспомнила, что лизон от кляра еще отличаются тем, что в лизон добавляется молоко, или бульон.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там спеціальна мука використовується: темпура

Взагалі то : темпура це категорія блюд в клярі, а не борошно-для темпури використовуєсться суміш пшеничного,рисового борошна, крохмалю і солі.( ось таке борошно:http://domosushi.ua/products/44

тим більше що темпура це Японська кухня, а не Китайська.

LaMeRiLKiN, може так?

ось різні китайські кляри http://diesel.elcat.kg/lofiversion/index.php?t200943-300.html

і огсь покроковий рецепт http://www.gastronom.ru/recipe/2282/veshenki-v-klyare

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Зразу прошу вибачення за якість фоток, знімав на мікрохвильовку.

Порядок дій, шо був сьодні виконаний:

1) Промив грібочкі, поділив на манєнькі шматочки:

3348548_bfbe5ae1.jpg

Вже потім допер, шо треба було товстішими ділити їх, по 1,5-2 см, бо тонкі смужки грибів в готовому варіанті зовсім на смак не відчуваються, тільки кляру.

2) Вже приварені остудив, злив по можливості всю воду (поприжимав шумовкою), виклав на папір шоб по максимуму води зібрати. Звичайно, шо вони залишились вологими, але то не смертельно.

3348550_21ca3eaa.jpg

Замішав кляр: стакан муки, 1+1/4 стакана води, ціле яйце, сіль, перець. Получилась консистенція приблизно як на оладушкі. Хоча тре було напевно трохи рідшим зробити, бо занадто грубими посмажились.

3348551_01d1c1b4.jpg

В окрему тарілочку насипав крохмалю, спочатку в ньому пообвалював грибочкі, потім перекинув в чєрєпєньку з кляром і по одному кидав в вок з гарячою олійкою.

Тут мала б бути гарна картінка самого вока з напівготовими грибами, але якраз в момент клацанія якомусь грибу стало скучно і він почав на кухні канонаду. Так шо завтра в мене генеральна уборка поверхні плити, робочого століка і перемивання всього чистого посуду, шо стояв поруч. А сьогодні мажу руки "спасателем" :) Доречі вкотре пожалів, шо зажав пару гривень на таку архіполєзну штукенцію як бризкоулавлювалку. Бачив в Новій Лінії, коштувала недорого, а скільки би нервів зекономила.

Корочє, получилася от така картіна (трохи не розрахував з кількістю, подужав за вечір тільки третину. Влізло б більше, але то треба пивом запивати, а я ж не п'ю і вообщє мова не про те).

3348553_81ceb505.jpg

Пробував робити двома способами: з попередньою обвалкою в крохмалі і без. Кажу зразу, з крохмалом кручє. Ну, як мінімум, безпечніше. Він запезпечить сухість гриба в клярі і в олії і не дозволить вийти воді, яку не вдалось вибрати серветками.

Але загальне враження - ВСЬО РАВНО НЄ ТО. Смачні, але все одно жирніші, ніж в Драконі :(

Буду ше експерімєнтірувать. Всім бобра.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Нада на кухню дракона заслать шпіона з борди, щоб встановив там відеонагляд. )

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Сьогодні, переглядаючи журнал, натрапила на рецепт цвітної капусти у клярі. У примітці до рецепту було вказано, що для надання хрумкості скоринці,необхідно додати трохи натертого на дрібній терці сиру. Думаю, можна спробувати і з гливою, Принаймні, якщо не додасть хрумкості, то смаку не зіпсує точно :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

апну стару тему

гливу розібрати і помити (дісталась маленька глива через те і листочки маленькі)

post-4-0-43035200-1400001353_thumb.jpg

відварити хвилин 10-15ть (щоб не кришилась під час відбивання)

post-4-0-77220700-1400001353_thumb.jpg

відбити до такого стану як вам подобається

post-4-0-17236800-1400001354_thumb.jpg

жарити в клярі

post-4-0-52115100-1400001354_thumb.jpg

з обох сторін

post-4-0-25917400-1400001355_thumb.jpg

ну щось таке вийшло

post-4-0-84751200-1400001354_thumb.jpg

кляр:

мука, вода, гімалайська сіль, звичайна сіль, перець, 2 чайні ложки майонезу

(кляр зробив достатньо густим, щоб не стікав з гриба)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.


Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...