Перейти до змісту

ПОШУК З МЕТАЛОШУКАЧЕМ


Максим Матвійчук

Рекомендовані повідомлення

Пропоную створити клуб "Шукачі скарбів Волинської області"...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что? Искать в незапрещённых местах. Ну например в поле, или у себя на огороде, это противозаконно? Я не имею ввиду кладбищща, охраняемые законом памятники старины и.т.д.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вовка боятись в ліс не ходити...."был бы человек, а статья найдеться".....ці вислави можна віднести саме до цього питання...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нас буде пасти мусарка в цій темі)))

Максим Матвійчук вже "на карандаші"... :_07: Чи може він "пасе" :_12:

Взагалі то пошук в нас не заборонений.... Так що.................

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заборона є поки тільки на дві речі - пошук в історичних заповідниках та збір промислового металолому.....все інше законно (крім пошуку на территорії приватної власності без згоди власника)....Чи Ви знаєте якісь інші ситуації?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

А что? Искать в незапрещённых местах. Ну например в поле, или у себя на огороде, это противозаконно? Я не имею ввиду кладбищща, охраняемые законом памятники старины и.т.д.

А поле це вже не моє і не твоє а Віктора Федоровича точніше,нашого нічого немає для простого мужика.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Ризик - це особиста справа кожного......а позиціонувати себе як "простого мужика" думаю не варто, хоча це справа також особиста...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

"был бы человек, а статья найдеться".

Нє, не так.Зараз кажуть "То что ви нє сідітеє ето нє ваша заслуга, а наша нєдоработка!"

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний комраде хто давно цим займається вже найшли собі компанію і непоано себе чухають на тому ж віоліті, а якщо в вас виникла ідея зібрати команду піонерів то я вам дам пораду ви лише провозитесь з ними, потратите купу часу і нічого з цього не вийде.

Взагалі я дивлюсь ви новачок в цьому ділі і тому я не радив би цим займатись поїзьдте на коп спочатку самі а тоді у вас зміниться весь світогляд на це дійство.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Шановний комраде хто давно цим займається вже найшли собі компанію і непоано себе чухають на тому ж віоліті, а якщо в вас виникла ідея зібрати команду піонерів то я вам дам пораду ви лише провозитесь з ними, потратите купу часу і нічого з цього не вийде.

Взагалі я дивлюсь ви новачок в цьому ділі і тому я не радив би цим займатись поїзьдте на коп спочатку самі а тоді у вас зміниться весь світогляд на це дійство.

Повністю згідний,саме краще 2-3,більше не потрібно людей,для чого табір совати за собою.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Не подумайте що відмовляю від конкуренції (хотів би сам подивитись на ваш коп).

Виражаючись культурно " Заведомо просранные денги подарите лучше мне, я вам хоть спасибо скажу "

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Не подумайте що відмовляю від конкуренції (хотів би сам подивитись на ваш коп).

Виражаючись культурно " Заведомо просранные денги подарите лучше мне, я вам хоть спасибо скажу "

Ну это же Вы с успехом можете сказать и охотникам и рыболовам - они тоже наверное хотят от Вас спасибо услышать :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Пропоную створити клуб "Шукачі скарбів Волинської області"...

Наскільки мені відомо, авторе, ви просто продаєте металошукачі, загадивши своєю рекламою велику кількість електроопор (стовпів).

А ви самі цим займались, чи просто побули в компанії шукачів кілька годин?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 рік потому...

Не подумайте що відмовляю від конкуренції (хотів би сам подивитись на ваш коп).

Виражаючись культурно " Заведомо просранные денги подарите лучше мне, я вам хоть спасибо скажу "

Ну это же Вы с успехом можете сказать и охотникам и рыболовам - они тоже наверное хотят от Вас спасибо услышать :)

Ну скарбів не більшає з кожним роком, а ось риба і тварини відновлюють популяцію, хоча я гостро засуджую полювання("птичку жалко").А ось гриби, то діло інше.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...