Перейти до змісту

Куплю Lenovo A660


nikolas

Рекомендовані повідомлення

Власне все в назві теми куплю Lenovo A660 новий або б\у в гарному стані.Пропозиції в тему або в приват.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нафіга він тобі? Прошивка в нього крива. Он є в чоловіка на роботі. Цікавий агрегат. З одної сторони. з Іншої - міг би бути й крашщий за такі гроші :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Zheny@ ти вже мені казав ... Ну не знаю щось зацікавив він мене... Кращий то який?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

а 660 пило і вологонепроникний. Я власне собі теж такий хочу купувати, але на аукро

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

І нафіга він тобі? Прошивка в нього крива. Он є в чоловіка на роботі. Цікавий агрегат. З одної сторони. з Іншої - міг би бути й крашщий за такі гроші :)

а що у вас з леново не складається? нормальні апарати - нормальні прошивки...правда умільцямі зроблені...от і присутся "кривизна" певна
Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якщо не потрібно опцій типу волого та пило-захищеності, то за ці гроші краще купити А820.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Преимущества Шустрый , отличный модуль GPS , водонепроницаемый, красивый НедостаткиКамера , некачественное китайское стекло , батарея 1500 Пользуюсь2 месяца

Телефон довольно шустро работает,подвисаний и глюков нет, Действительно водонепроницаемый, проверял неоднократно). Камера ужасная, фото не четкие ,размытые. Стекло поцарапалось в кармане ключами от квартиры).Через месяц и вовсе пустило три еле заметных трещины как волосины , использовал телефон аккуратно. Вот вам китайский Горила Гласс Батареи на 1500, маловато для него,быстро разряжается при активном пользовании. В целом аппарат хороший, был доволен, но стекло... Продал за 100

Якщо оце не лякає , то нові, чорний колір 1299 грн

оранжевий 1385 грн.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...