Перейти до змісту

6 жовтня в с. Крупа автомотофестиваль AUTOWESTERN


Basil

Рекомендовані повідомлення

Під Луцьком відбудеться масштабний автомотофестиваль

21 серпня, 13:41

top-photo.jpg Поблизу села Крупа Луцького району на території колишнього цивільного аеродрому відбудеться автомотофестиваль "AUTOWESTERN".

Захід запланували на 6 жовтня, - повідомили організатори.

Під час фестивалю відбудуться виставки сучасних автовиробників, ретро-автомобілів, тюнінгованих автомобілів та виробників супутніх товарів.

Окрім цього, в програмі дійства: автозмагання ("фішкою" змагання стануть заїзди на чверть милі – драгрейсинг, де можуть взяти участь всі охочі), мотозмагання, змагання автомайстерень, картинг.

Також протягом дня для відвідувачів фестивалю розважатимуть учасники шоу-програм.

"Так, приблизно о 16:00 стартує концертна програма, в межах якої виступлять гурти VISCULA, SAT, MANGUST, АПОКРИФ та білоруси з Steel RazoR. Концерт підтримають танцювальні коллективи (Cannabis Dance та інші)", - кажуть організатори.

У шоу-програмі фестивалю також заплановані: розваги, змагання і майстер-класи для дітей, виступи каскадерів, благодійна авто-мийка з участю представниць прекрасної половини людства.

У фестивалі прийматимуть учать представники відомих марок автовиробників, АЗС, підприємств, що пропонують послуги ремонту, тюнінгування і аерографії, підприємства-виробники і реалізатори усіх супутніх авто-товарів.

звідси

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Під Луцьком відбудеться масштабний автомотофестиваль

21 серпня, 13:41

Захід запланували на 6 жовтня, - повідомили організатори.

благодійна авто-мийка з участю представниць прекрасної половини людства.

звідси

Холодно уже 6 жовтня буде для 33.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

6 жовтня в с. Крупа (колишній аеродром) відбудеться автомотофестиваль AUTOWESTERN

Фестиваль передбачає широку виставку сучасних автовиробників,

виставку ретро-автомобілів, тюнінгованих автомобілів і автомобілів з аерографією; виставку виробників супутніх товарів;

ДРАГРЕЙСИНГ, картинг – змагання, автовиставка і це ще не все !!!

О 16.00 стартуватиме концертна програма, під час якої відбуватиметься виступ місцевих рок-колективів – таких як,

F.A.T

VISKULA

MANGUST

АПОКРИФ

YEGANOV Project та

білоруського рок-гурту STEEL RAZOR.

Концерт, своєю участю підтримають танцювальні колективи(Cannabis Dance та DIVA dan)

**************************************

Квитки в Луцьку —–

- 0951843559 (Андрій)

- або пишіть сюди —- Андрій Мацкевич (http://vk.com/an_matskevich)

[email protected]

**************************************

uZYbqtWD_8w.jpg

оголосіть ціну квитків!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає яка буде ціна на вхід? чи вхід вільний?

ціна - 30, а в день заходу - 40. (Білети можна придбати в мене або за телефоном - 0951843559)

Теж цікавить ціна на вхід? чи вхід вільний?

ціна - 30, а в день заходу - 40. (Білети можна придбати в мене або за телефоном - 0951843559)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Яка повна програма фестивалю? Якщо можна погодинно.

Повна погодинна програма буде з 15 вересня.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишіть програму фестивалю з розкладом по годинах, хоча б приблизним.

Концерт на краю світу маловідомих (для мене) груп мало цікавить, але на виставку завітав би, можливо ще шось цікаве буде.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Напишіть програму фестивалю з розкладом по годинах, хоча б приблизним.

Концерт на краю світу маловідомих (для мене) груп мало цікавить, але на виставку завітав би, можливо ще шось цікаве буде.

точна погодинна програма буде 15 вересня. Розпочнеться захід о 12:00.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає яка буде ціна на вхід? чи вхід вільний?

ціна - 30, а в день заходу - 40. (Білети можна придбати в мене або за телефоном - 0951843559)

ціна з однієї людини чи за авто?

чому запитую, в попередні роки на подібні заходи вхід був вільний, один раз всього платив 20 грн за авто :_15:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Хто знає яка буде ціна на вхід? чи вхід вільний?

ціна - 30, а в день заходу - 40. (Білети можна придбати в мене або за телефоном - 0951843559)

ціна з однієї людини чи за авто?

чому запитую, в попередні роки на подібні заходи вхід був вільний, один раз всього платив 20 грн за авто :_15:

ціна з людини. так вирішили організатори.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

ціна - 30, а в день заходу - 40. (Білети можна придбати в мене або за телефоном - 0951843559)

скільки білетів продано?

не для обліку так просто цікаво :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

є запитання стосовно ретро автомобілів. це буде виставка якоїсь одної людини, чи будуть запрошуватись автовласники з України чи ще з якої країни та якщо будуть запрошуватись то на яких умовах?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Будемо сподіватися, що погода не підведе :0155:

згоден! Теж горю бажанням туди попасти. Тим більше, що на сцені буде виступати хороший знайомий:)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 3 тижня потому...

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...