Перейти до змісту

Продам велику радіокеровану модель реактивного літака Миг-31


MechanicCDRR

Рекомендовані повідомлення

Власне - неспішно продам власноруч виготовлену радіокеровану модель реактивного літака Миг-31 на імпелерній тязі.

Літає досить непогано - маючи досвід, можна навіть робити на ньому мертву петлю (от тільки, дешева силова установка дозволяє це зробити, лише коли добре розігнатись). При певних навиках - непогано робить бочки.

"Кобри" не робить :)

Характеристики

Матеріал - потолочка+бальза+карбонова трубка в крилі

Вага - 1.5 кг

Габаритні розміри: 1.75 х 1.0 х 0.35 м

Потужність силової установки - близько 600 ват

Тяга імпелера - 1кг

Продаю не тому, що не потрібен, а тому, щоб рідні і близькі перестали бурчати "твої літаки ніякої користі не приносять". Да і цікаво, дійсно, чи дійно - приносять фінансову користь, чи лише естетичну :)

Продовжую на ньому літати, тому, як попаде в аварію - то з продажу, звичайно ж, зніму.

Літак продається в різних комплектаціях.(можливо в когось вже є радіоаппаратура, чи аккумулятор, чи сервомашинки...)

так би мовити - прайс на нього:

Корпус 350грн

Шассі (кероване) 74грн

Імпелер (силова установка) 229грн

Регулятор швидкості 60A 290,8грн

Аккумулятор Li-Po (3300мАч) 333грн

Сервомашинки 156,8грн

Радіоаппаратура 435,6грн

повна вартість 1860 грн.

Можу продати навіть голий корпус.

Імпелер, регулятор і передня (керована) стойка шассі - досить намертво туди "вшиті", Особливо імпелер. Проте при бажанні - можна запросто зняти.

На рахунок радіоапаратури - свою не продам (бо ж маю іншого літака). Можу допомогти замовити, або навіть замовити сам. Ціни на електроніку вказані з сайту паркфлаер з врахуванням доставки. Ціна на корпус... ну тут просто ціню в 350.

Недоліки. Відразу ж чесно розповім про недоліки. Зблизька літак виглядає досить страшнувато (при фарбуванні - помилився, в результаті фарба "поїла" трохи пінопласту.. ну... хтось із знайомих сказав, що він виглядає, немов би я його сокирою із куска пінопласта витесував. Але варто відійти на пару метрів - як вигляд "кращає" :) В польоті - тим більше нічого не помітно. Щоб було все ясно про цей недолік - ось стаття про те, як він будувався (на рос. мові)

Одне можу сказати точно - якби він виглядав краще, то ціна на корпус була б вищою. Суттєво :)

Прохання не говорити мені "можна готову покупну модель купити дешевше/за ту ж ціну/трохи дорожче" без вказання ссилки на ту модель в ТІЙ ЖЕ комплектації і ТОГО ж порядку розмірів. Ще раз оговорюсь - продаю не стільки із бажання заробити, як із цікавості, чи з того щось буде.

Розгляну всі пропозиції, в тому числі і пропозиції на обмін (і навіть певною мірою - оренда літака, звичайно ж з повним відшкодуванням наслідків аварії, якщо така, не дай Боже, буде)

050 0221425, Олексій

mig-31-1024x682.jpg

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

тобто "вживу" не на відео? Можна :)

так саме в живу)

але тільки зараді цікавості. з дитинства хотів мати щось подібне)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 2 тижня потому...

Піднімаю Міга в повітря далеко за містом (дорога від Борохова до Вишніва) та ще й по дорозі на дачу. Тому - якщо є таке бажання і є чим вернутись назад :) - то лишайте в приват свій номер телефону.

Тема ще актуальна.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



×
×
  • Створити...