Перейти до змісту

PES 2008


Jimi Hendrix

Рекомендовані повідомлення

сорі за нерозторопність, але в мене блін не виходить симулювати, мож я не то роблю, симулювати тре одночасно нажати клавіші Q Z E?????????

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • Відповідей 105
  • Створено
  • Остання відповідь

Топ авторів теми

Топ авторів теми

сорі за нерозторопність, але в мене блін не виходить симулювати, мож я не то роблю, симулювати тре одночасно нажати клавіші Q Z E?????????

Не кожна клавіатура сприймає одночасне натискання 3-х клавіш, в мого знайомого така ж сама штука...Спробуй іншу клаву...

Доречі... Вже 4-ри пенальті заробив таким чином...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...

Я не поняв, пацани як заходити на ФТП, там якийсь пароль запрашує і логін? Поможіть! Хелп, грати хочется!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Я не поняв, пацани як заходити на ФТП, там якийсь пароль запрашує і логін? Поможіть! Хелп, грати хочется!

*ТобІ сюди*

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Якшо чесно, то я ПЕС 2008 навть не грав і не збираюся. Я надаю перевагу монстру в цій сфері ігор - ФІФА08. ЧОМУ? - напевно хочете ви мене запитати. Я відповім. Після випробування нервів на ПЕС 06 і 07 у мене вже просто не було бажання брати 08. у попередніх версіях мені не сподобалося багато. Головне - не ліцензованість ліг та більшості клубів(тай взагалі мало там присутньо хоть якихось реальних клубів). Гіршим є й саме управліня ніж у ФІФА( принаймні на клаві ). До позитиву у порівнянні з ФІФА потрібно звичайно віднести графіку і також "на любителя" хорошим є можливість управління клубами( форми , стадіони і т.п. ).

Тому впринципі є й обрав саме ФІФА 08, але якшо в ПЕС 2008 накінець-то виправили вказані мною недоліки, то я можу кардинально змінити свою думку. :)

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Незнаю чи піде в мене. Поудаляв 13 программ та 3 гри. Теж саме зробив з Сталкером. Він не пішов - карта стара. Буду купляти нову відеокарту. А далі закачую. Брат любить грати в фіфу, але Пес 08 виглядає досить спокусливо.

Скажіть, там англійська мова?, Чи російська?

Скажіть, там управління схоже з фіфою?, Чи ні?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Там якийсь файл пошкодженний. Може хтось про таке знав? А то ви тут нахімічили що уже я потратив майже весь городьський трафік за якусь футбольну іграшку. Залишився 1 гб памяті для скачування.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 1 місяць потому...
Вийшла Українська Ліга -2008: бета-версія:

http://peswe.com/fm/showthread.php?t=4756

ты поставил себе?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як відкрити *імж файли AFSExplorerом????? :)

Розібрався як поставити?

Якщо хочеш можу невеличкий мануал по установці написати.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як відкрити *імж файли AFSExplorerом????? B)

Розібрався як поставити?

Якщо хочеш можу невеличкий мануал по установці написати.

давай! и как тебе патч?

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Як і обіцяв:

- Розпаковуєм файл

- Запускаєм AFSExplorer, вибираєм: File-> Import AFS File-> Тип файлів-Всі ->rv_e.img

- ACtion-> import folder-> rv_e(Імпортуєм папку з файлами, програма попросить створити новий файл AFS, створюєм під будь - яким ім'ям, зберігаєм, після того як все імпортується, міняєм ім 'я та розширення щойностаореного AFS файла на rv_e.img, і вставляєм замість оригінального в папці... Аналогічно з cv_0.img, cv_1.img)

- Кітсервер копіюєм в директорію гри,запускаєм Setup ->install

все повинно працювати

P.S. Патч не поганий, виправляє всі команди + Наша рідна Луцька Волинь

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

чето мне не понятно! не буду я этот патч ставить! н спс за старания.

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

пачт очень хорошый! он добавляет формы для команд английской премьер лиги, добавляет укр. лигу, новые трансферы, новые мячи.

На мой взгляд фифа отдыхает в очередной раз!

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

фак, як ти його поставив?? можна точніше написати <_<

а мне SanyaSS записал на диск уже пропатченую игру! так что как устанавливать патч я не разобрался! :huh:

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Вийшов оновлений Ukrainian League v.1.0 for PES 2008 з АВТОМАТИЧНОЮ установкою патча!!!

http://peswe.com/fm/showthread.php?t=4799

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

  • 7 місяців потому...

Можу демку на диск записати, але немає сенсу, через три дні повна версія виходить... Доречі демка песика набагато цікавіша ніж повна версія фіфи...

Посилання на коментар
Поділитись на інші сайти

Заархівовано

Ця тема знаходиться в архіві та закрита для подальших відповідей.



Hosting Ukraine
AliExpress WW


×
×
  • Створити...